Znaleziono 2 wyniki

autor: oen
19 kwie 2012, 9:33
Forum: Bilety i Taryfa
Temat: Stare bilety
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2699

Hej,

czy istnieje możliwość "wymiany za dopłatą" na nowe? mam tych biletów za ok 50zł.
autor: oen
19 kwie 2012, 9:19
Forum: Bilety i Taryfa
Temat: Stare bilety
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2699

Witam,

nie było mnie dłuższy czas i nie używałem tramwajów/autobusów. Czy nie mogę już oddać biletów które obowiązywały do wakacji w poprzednim roku - teraz ich nie mogę skasować.

pozdrawiam,