Znaleziono 28307 wyników
- 18 cze 2026, 23:43
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: Mapa komunikacji miejskiej
- Odpowiedzi: 3503
- Odsłony: 604341
Mapa komunikacji miejskiej
Informacja, czym pasażer w dane miejsce NIE dojedzie, też jest coś warta. Zatem skoro już na schematach objazdowych zaznacza się skreślone numery (zamiast ich usunięcia), to przydałoby się jeszcze móc zobaczyć, CO zostało skreślone. Inaczej to wnosi tylko chaos.
- 18 cze 2026, 23:38
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Nowe trasy tramwajowe
- Odpowiedzi: 3667
- Odsłony: 412419
Nowe trasy tramwajowe
I w których dwóch miejscach chciałbyś ją przeciąć?
- 18 cze 2026, 11:39
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Nowe trasy tramwajowe
- Odpowiedzi: 3667
- Odsłony: 412419
Nowe trasy tramwajowe
Ale co drugą stroną?
Przecież o tych kolizjach wiadomo od zawsze, nic nowego.
Przecież o tych kolizjach wiadomo od zawsze, nic nowego.
- 17 cze 2026, 22:04
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
- Odpowiedzi: 878
- Odsłony: 219990
Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
Jak nikt nie będzie zwracał uwagi na dziwne odgłosy i tarcie, to i pralka się zapali
- 11 cze 2026, 8:48
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 375683
A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
No ale czy dużo mamy takich przykładów?
- 10 cze 2026, 14:27
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
- Odpowiedzi: 8788
- Odsłony: 1310244
Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
Jeżeli jest prawdą, że kierownik był w tym momencie w środku pociągu (widziałem taką wersję jakiegoś świadka), to chłopak nie miał do kogo machać.
PS Do pilnowania bezpieczeństwa przejazdu powołany jest (i to za pieniądze) kierownik pociągu, a nie czyjakolwiek matka siedząca w przedziale.
PS Do pilnowania bezpieczeństwa przejazdu powołany jest (i to za pieniądze) kierownik pociągu, a nie czyjakolwiek matka siedząca w przedziale.
- 10 cze 2026, 13:30
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
- Odpowiedzi: 8788
- Odsłony: 1310244
Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
Kierownik, mechanik, poszkodowany i jego matka - każdy dołożył swoje 5 groszy do tej tragedii. Matki (nie poszkodowanego!) pięć groszy polegało na czym? Na tym, że zapragnęła wysiąść na swojej stacji z pociągu? Czy na tym, że w ogóle zachciało się gdzieś jechać z dzieciakiem, zamiast siedzieć w dom...
- 10 cze 2026, 12:40
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
- Odpowiedzi: 8788
- Odsłony: 1310244
Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
IC na ekranach wagonowych wyświetla różne kampanie, w tym kampanię o bezpieczeństwie. Jest w niej sformułowanie (poparte obrazkiem) "po sygnale (tj. gwizdku) niezwłocznie zakończyć wsiadanie/wysiadanie" (cytat niedosłowny). Jest to znacząco co innego, niż "po sygnale nie wsiadać/wysia...
- 10 cze 2026, 10:17
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8114
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
OK, jeżeli wracał stamtąd do Radzymina, to ma to sens. Zdziwił mnie tylko ten drogowskaz na Jadów, droga nr 636 zaczyna się dalej.
- 10 cze 2026, 8:53
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8114
- 10 cze 2026, 8:47
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 375683
- 05 cze 2026, 21:54
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: [KM] Górny Mokotów
- Odpowiedzi: 1531
- Odsłony: 202848
[KM] Górny Mokotów
Dopiero co z Szucha wyleciało 222/118 i chyba nikt specjalnie za tym nie płacze. Nie mieszkam już na Mokotowie, ale gdybym mieszkał, to bym płakał. Mam pierwsze podejrzenie, że ci, którzy w swoim czasie płakali wobec prób uwalenia 222, już wymarli. A drugie podejrzenie - że ich potomkowie nie płacz...
- 05 cze 2026, 9:18
- Forum: Na Poważnie
- Temat: Zmagania z językiem polskim
- Odpowiedzi: 6792
- Odsłony: 663279
Zmagania z językiem polskim
Polsat potrafi 
PS Dobrze, że gaśnice nie zaliczają się do broni. Choć może i szkoda...
PS Dobrze, że gaśnice nie zaliczają się do broni. Choć może i szkoda...
- 02 cze 2026, 8:34
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: O stronach ZTM MZA i TW
- Odpowiedzi: 4774
- Odsłony: 749054
O stronach ZTM MZA i TW
Słuchaj, nawet "Wyborcza" pozbyła się już korekty 
- 02 cze 2026, 8:32
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 375683
A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Przecież gdyby dało się zlikwidować E-2, to by było dawno zlikwidowane. Próba była.