W 20xx fakt, -2 siedzenia - ale za to sekcja B jest wręcz zalana siedzeniami, i to dostępnymi spod podłogi
A pojedyncze siedzenie z oparciem w 2d 10xx to fajne miejsce VIP dla starszych osób wracających z leclerca 192
No a tak na serio, to te dwudrzwiowe jednak mają z tyłu też sporo siedzeń
A ja mam nadzieję, że solbusy pojeżdżą jak najdłużej, ponieważ z uwagi na bardzo dobrze rozplanowane wnętrze (każdy metraż), są bardzo propasażerskimi wozami.
Oj jest, a są starsze od solbusów. Z tym, że są starsze o co najwyżej rok, a przy obecnym wieku jednych i drugich nie ma to większego znaczenia :roll: Jeśli masz na myśli odcinek drogi z trylinki, ulicy Antoniewskiej, to połowa tego odcinka od lutego miała być skończona, jest obecnie, część dewelop...
Przetarg na przebudowę torów odstawczych na Kabatach unieważniony - budżet wynosił ok. 16 mln, a jedyna oferta - ok. 31 mln. Miasto nie ma więc 15 mln na poprawę regularności popularnej M1, a jest gotowe utopić miliardy w M3 na Gocław. https://ursynow.um.warszawa.pl/-/przebudowa-ukladu-torowego-sta...