Znaleziono 38 wyników

autor: NotThisOne
dzisiaj, 0:28
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Quo vadis, MZA?
Odpowiedzi: 3994
Odsłony: 735473

Quo vadis, MZA?

W 20xx fakt, -2 siedzenia - ale za to sekcja B jest wręcz zalana siedzeniami, i to dostępnymi spod podłogi :)
A pojedyncze siedzenie z oparciem w 2d 10xx to fajne miejsce VIP dla starszych osób wracających z leclerca 192 :P
No a tak na serio, to te dwudrzwiowe jednak mają z tyłu też sporo siedzeń
autor: NotThisOne
dzisiaj, 0:17
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Quo vadis, MZA?
Odpowiedzi: 3994
Odsłony: 735473

Quo vadis, MZA?

A ja mam nadzieję, że solbusy pojeżdżą jak najdłużej, ponieważ z uwagi na bardzo dobrze rozplanowane wnętrze (każdy metraż), są bardzo propasażerskimi wozami.
autor: NotThisOne
29 maja 2026, 23:18
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Dziwadła autobusowe - 2026

2022 :arrow: 503/1
2012 :arrow: 503/14
autor: NotThisOne
29 maja 2026, 19:30
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości
Odpowiedzi: 6869
Odsłony: 1371916

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

Raczej tak, skoro mają osobną stację pod biopaliwo
autor: NotThisOne
28 maja 2026, 23:09
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Dziwadła autobusowe - 2026

8824 :arrow: 503/5
autor: NotThisOne
27 maja 2026, 22:22
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Dziwadła autobusowe - 2026

8399 :arrow: 116/4
autor: NotThisOne
27 maja 2026, 9:07
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Dziwadła autobusowe - 2026

1919 :arrow: 209/775
autor: NotThisOne
27 maja 2026, 1:12
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje
Odpowiedzi: 7036
Odsłony: 1609214

Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje

Oj jest, a są starsze od solbusów. Z tym, że są starsze o co najwyżej rok, a przy obecnym wieku jednych i drugich nie ma to większego znaczenia :roll: Jeśli masz na myśli odcinek drogi z trylinki, ulicy Antoniewskiej, to połowa tego odcinka od lutego miała być skończona, jest obecnie, część dewelop...
autor: NotThisOne
30 kwie 2026, 16:04
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Dziwadła autobusowe - 2026

1997 :arrow: 192/05
autor: NotThisOne
23 kwie 2026, 20:31
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: Wyświetlacze
Odpowiedzi: 2024
Odsłony: 357820

Wyświetlacze

WielkiElektronik0109 pisze:
23 kwie 2026, 19:31
wymieniono sterownik?
Nie
autor: NotThisOne
23 kwie 2026, 18:28
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: Wyświetlacze
Odpowiedzi: 2024
Odsłony: 357820

Wyświetlacze

1531 niedawno dostał przedni biały wyświetlacz, reszta pozostała bez zmian
autor: NotThisOne
16 kwie 2026, 13:25
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Wypadki i awarie - 2026
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 26807

Wypadki i awarie - 2026

Jako częsty użytkownik 179, nie powiedziałbym. Jak na 9-letnie wozy, naprawdę nie ma tragedii
W ogóle znana jest już przyczyna pożaru?
autor: NotThisOne
16 kwie 2026, 9:47
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Wypadki i awarie - 2026
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 26807

Wypadki i awarie - 2026

Ech te solbusy, a nie czekaj
autor: NotThisOne
28 lut 2026, 10:35
Forum: Metro i Kolej
Temat: [M1] Eksploatacja, frekwencja itp.
Odpowiedzi: 1670
Odsłony: 317235

[M1] Eksploatacja, frekwencja itp.

Przetarg na przebudowę torów odstawczych na Kabatach unieważniony - budżet wynosił ok. 16 mln, a jedyna oferta - ok. 31 mln. Miasto nie ma więc 15 mln na poprawę regularności popularnej M1, a jest gotowe utopić miliardy w M3 na Gocław. https://ursynow.um.warszawa.pl/-/przebudowa-ukladu-torowego-sta...
autor: NotThisOne
10 lut 2026, 8:15
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Elektrobusy
Odpowiedzi: 1624
Odsłony: 433735

Elektrobusy

Inspiracja ursusami :D