Warszawskie telebusy

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 30 paź 2008, 11:43

czy temat ten już został zapomniany przez firmę organizującą pasażerskie przewozy tramwajowe i autobusowe na terenie Warszawy i najbliższych okolic ?
chciałbym wiedzieć co się dzieje w tej sprawie.
rzetelnej odpowiedzi spodziewam się od kompetentnych pracowników w/w firmy.
najlepiej byłoby od samego pana Leszka.
.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8267
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 30 paź 2008, 12:29

najlepiej byłoby od samego pana Leszka.
I może frytki do tego?

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 30 paź 2008, 12:51

geograf pisze:I może frytki do tego?
co wniosłeś merytorycznego do tematu swoim zapytaniem ?
wyraźnie napisałem czego oczekuję.
.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8267
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 30 paź 2008, 13:08

tadeo pisze:
geograf pisze:I może frytki do tego?
co wniosłeś merytorycznego do tematu swoim zapytaniem ?
wyraźnie napisałem czego oczekuję.
.
A ja wyraźnie wyśmiałem Twoją roszczeniową postawę.
Chcesz oficjalnej odpowiedzi? Napisz oficjalne zapytanie do ZTMu - dostaniesz odpowiedź na papierze.

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 30 paź 2008, 13:33

geograf pisze:...ja wyraźnie wyśmiałem Twoją roszczeniową postawę...
czy przez to poczułeś się nobilitowany i uszczęśliwiony ? gratulacje.
jezeli czujesz się adresatem mojego pytania to przypomnę Ci raz jeszcze, że wyraźnie napisałem czego oczekuję. dlatego przeczytaj jeszcze raz mój post u góry strony.
.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 30 paź 2008, 18:53

o rany, a Ty zawsze musisz uprawiać bezsensowne dyskutowanie dla dyskutowania, z którego nic nie wynika?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

arsenian
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2008, 21:35

Post autor: arsenian » 31 paź 2008, 12:49

geograf pisze:Chcesz oficjalnej odpowiedzi? Napisz oficjalne zapytanie do ZTMu - dostaniesz odpowiedź na papierze.
Z tego co się zorientowałem, to tadeo nie ma co pisać pism do ZTMu, bo mamy tu na forum conajmniej dwóch przedstawicieli firmy, którzy mogliby nam odpowiedzieć na temat.
MeWa pisze:o rany, a Ty zawsze musisz uprawiać bezsensowne dyskutowanie dla dyskutowania, z którego nic nie wynika?
Nie zadawaj Geografowi tak trudnych pytań:p Wszak po to jest forum. Wskaż mi która tu dyskusja sensownie się zakończyła, bo jak przejrzałem to forum, to widzę tu sporo sieczki.
Też jestem ciekawy i chętnie się dowiem co z tymi teletubisiami ma się dalej stać, bo jak na razie to w czerwcu było wielkie halo, a potem nagle wielka cisza się rozległa.
Zauważyłem jeszcze, że w niektórych tematach ZTMowcy wypowiadają się rozwięźle a tu nabrali wody w usta. Szkoda.

desert_eag
Posty: 1279
Rejestracja: 07 lis 2007, 13:12

Post autor: desert_eag » 31 paź 2008, 12:54

arsenian pisze:Z tego co się zorientowałem, to tadeo nie ma co pisać pism do ZTMu, bo mamy tu na forum conajmniej dwóch przedstawicieli firmy,
którzy występują tu jako osoby prywatne. To chyba kończy temat.

arsenian
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2008, 21:35

Post autor: arsenian » 31 paź 2008, 13:16

desert_eag pisze:
arsenian pisze:Z tego co się zorientowałem, to tadeo nie ma co pisać pism do ZTMu, bo mamy tu na forum conajmniej dwóch przedstawicieli firmy,
którzy występują tu jako osoby prywatne. To chyba kończy temat.
Dobra, nie bredź, wyraźnie widać, że nie żaden koniec tematu, bo w niektórych kwestiach pracownicy tu obecni udzielają odpowiedzi o wiele obszerniejszych niż pytający oczekiwali, a w innych udają nieobecnych. Nie pytam "czemu", oczekuję odpowiedzi od nich i potem dopiero możemy uznać temat za zakończony:)

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 31 paź 2008, 13:21

nie tylko znacznie obszerniejszych arsenianie ale równiez lansujących pewne trendy ztmowskie co do zmian komunikacyjnych (których być może są autorami). są wtedy na tym forum wielce przekonywujacy. tzn. mają na celu przekonać uzytkowników forum o swoich racjach.
a w tym temacie - fakt. dobrze napisałeś . nabrali wody w usta.
temat zbyt trudny zapewne.
z resztą - nie tylko ten.
.

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 31 paź 2008, 13:28

Ale ty nie chcesz odpowiedzi od forumowiczow tylko od ruty, przeciez nie beda sie wtracac skoro od nich niczego nie chcesz.

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 31 paź 2008, 13:35

pan Leszek też jest użytkownikiem tego forum. ma własne konto podobnie jak "Bastian" i inni. może zatem odpowiedzieć na forum jako użytkownik analogicznie jak odpowiadają "Bastian" i inni. nic trudnego.
jeśli dobrze zauważyć, to widać, że ten człowiek już się jako forumowicz kilka razy wypowiadał. wystarczy zajrzeć w Jego wawkomowe konto.
ponadto napisałem "...od kompetentnych pracowników..."
pana Leszka uważam za najbardziej kompetentnego.
.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 31 paź 2008, 14:12

Jeśli myślisz, że derektor Ruta ma czas na wertowanie wawkomu i szukanie pytań od Ciebie, to raczej się mylisz...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8267
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 31 paź 2008, 14:51

arsenian pisze:Nie zadawaj Geografowi tak trudnych pytań:p
Przykro mi, ale MeWa nie odpowiadał mi, ale Tadeowi. Polecam uważną lekturę treści forum (uwzględniając godziny wysłania postów).
arsenian pisze:Z tego co się zorientowałem, to tadeo nie ma co pisać pism do ZTMu, bo mamy tu na forum conajmniej dwóch przedstawicieli firmy, którzy mogliby nam odpowiedzieć na temat.
Ci przedstawiciele nie mogą w tym miejscu udzielić OFICJALNEJ odpowiedzi, rozumiesz? Skoro ktoś żąda odpowiedzi od samego dyrektora, to chyba chciałby żeby to było coś oficjalnego, nie sądzisz?
tadeo pisze:a w tym temacie - fakt. dobrze napisałeś . nabrali wody w usta.
temat zbyt trudny zapewne.
z resztą - nie tylko ten.
A może sprawa telebusów spadła w kolejce ważności i mało kto się nią zajmuje, bo czekają zmiany na Bielanach, Wawrze itp.?
Może na forum nie piszą osoby, które tym tematem się zajmują, nie pomyślałeś o tym?
tadeo pisze:pan Leszek też jest użytkownikiem tego forum. ma własne konto podobnie jak "Bastian" i inni.
Lista użytkowników:

leszek.ruta
Ostatnia wizyta:
Sob 24 Lis, 2007 12:52

desert_eag
Posty: 1279
Rejestracja: 07 lis 2007, 13:12

Post autor: desert_eag » 31 paź 2008, 14:59

arsenian pisze:Dobra, nie bredź,
Pyskaty, jak na nowicjusza. Brednie dopiero usłyszysz, i bynajmniej nie z moich ust, a póki co wypraszam sobie.
wyraźnie widać, że nie żaden koniec tematu, bo w niektórych kwestiach pracownicy tu obecni udzielają odpowiedzi o wiele obszerniejszych niż pytający oczekiwali, a w innych udają nieobecnych. Nie pytam "czemu", oczekuję odpowiedzi od nich i potem dopiero możemy uznać temat za zakończony:)
Ich wypowiadanie się w innych tematach nie nakłada na nich obowiązku odpowiadania na to pytanie (zwłaszcza postawione w tak roszczeniowy sposób). Żądać to sobie możecie na przystanku machając.
Co nie znaczy, że nie odpowiezą, hehe. I co nie znaczy, że lansowanie przez pracowników ZTM różnych teorii na tym forum jest dobre.

ODPOWIEDZ