Dni Transportu Publicznego 2012

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1780
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 23 wrz 2012, 22:02

tomstak pisze:Egoizm i bezmyślność osób zwiedzających, miejscami wyprowadzała MKoli z równowagi.
U mnie w grupie zwiedzającej chyba było spokojniej. O co cho?
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

KGrid
Posty: 15
Rejestracja: 16 gru 2007, 21:46
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: KGrid » 23 wrz 2012, 22:14

Moja grupa miała dość duży wysyp "matek z dziećmi", jednak wszystko szło w miarę sprawnie. Wiadomo że dzieciaki latały po całym terenie ale sytuacji nader niebezpiecznych nie uświadczono. Pamiętajmy że takie imprezy - chcąc/niechcąc - są dla ogółu i nigdy nikomu nie dogodzi, zwłaszcza w momentach "wchodzenia w kadr".

Ale takie są to już uroki takich imprez - liczy się całokształt. Wydaje mi się że popołudnie było miło spędzone. A to liczy się przede wszystkim. Ciesze się że udało się dopiąć kwestię zbierania grupy na Centralnym poprzez zapowiedzi na dworcu, bo miałem co do tego dość duże obawy.

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 23 wrz 2012, 22:16

Kelly pisze:
MichalJ pisze:Wymóg, że wstęp do zajezdni tylko w formie przyjechania specjalnym tramwajem, był naprawdę czy dla picu?
Pic.
No to szkoda, że nie wiedziałem. Co prawda i tak deszcz padał...

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7664
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 23 wrz 2012, 22:36

MichalJ pisze:Wymóg, że wstęp do zajezdni tylko w formie przyjechania specjalnym tramwajem, był naprawdę czy dla picu?
Takie było założenie, bo linia autobusowa miała prowadzić przez samą zajezdnię. Wtedy możliwe byłoby wyjście furtką przy tokarni. Ponieważ jednak linia autobusowa musiała zostać skierowana poza zajezdnię i miała przystanek poza terenem brama tokarni była ze zrozumiałych względów otwarta dla wszystkich.
MichalJ pisze:Co prawda i tak deszcz padał...
Bardzo krótko.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 23 wrz 2012, 23:10

tomstak pisze:
fik pisze: Jest protokół.

Zajezdnia Stalowa
But Naczelnikowska
Na dziko, przez wiadukt kolejowy na Michałowie :> (-X
Oj tam, oj tam... W regulaminie była mowa o "przestrzeganiu przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego, Regulaminu Przewozów ZTM oraz zasad fair play i zdrowego rozsądku". Z definicji żaden startujący w tego typu imprezach nie ma zdrowego rozsądku, a reszty się trzymaliśmy (nie licząc jednego mojego przejścia przez ulicę w nieprawidłowym miejscu :oops:) :D

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1711
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 25 wrz 2012, 11:20

Na stronie KMKM sympatyczna galeria ze zdjęciami z DTP 2012. Sprytnie wkręcono Bastiana #-o do niewdzięcznej roli tłumacza sytuacji typu " Panie obiecali a nic nie robią w temacie tramwajów"....
ZUS fundatorem emigracji

Sławek
Posty: 57
Rejestracja: 03 sty 2006, 17:09
Lokalizacja: Ząbki

Post autor: Sławek » 25 wrz 2012, 13:49

a/p TALENT pisze:Na stronie KMKM sympatyczna galeria ze zdjęciami z DTP 2012. Sprytnie wkręcono Bastiana #-o do niewdzięcznej roli tłumacza sytuacji typu " Panie obiecali a nic nie robią w temacie tramwajów"....
Brawo dla Autorów zdjęć. Pełny szacunek. Oddają klimat, nastrój, stanowią całkiem zręczną opowieść o tym dniu.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1711
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 25 wrz 2012, 14:50

Wielbicieli bywszych, odlotowych klimatów na DTP kieruję do tematu "zdjęcia forumowiczów" od postu nr 1679 / DTP 2007 r. /. Tak się wtedy bawił Wawkom......
ZUS fundatorem emigracji

DG_Ins
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:00

Post autor: DG_Ins » 25 wrz 2012, 15:28

Synowi najbardziej podobał się Polski Bus - rzeczywiście, reklamę sobie zrobili świetną, bo teraz mi nie odpuści, zechce się tym czerwonym autobusem przejechać. Żona zresztą też, przez "dobrą kawę".
Długo trzeba było czekać na koniczynkę, a jak już przyszła nasza kolej, to syn się "zawiesił" i nawet nie chciał z pytającym gadać. Pytanie było łatwe - jak się nazywa linia SKM, która dojeżdża na lotnisko.
Konkursy rysunkowe trochę deszcz przegonił a do warsztatów syn nie chciał wchodzić, jeszcze trochę za młody. Gdybyśmy przyjechali bez żony, to pewnie więcej by się udało zwiedzić. Ale to nic, młody się napalił, więc może w przyszłym roku wybierzemy się bez żony (i matki, jak dla niego).

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36617
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 25 wrz 2012, 22:07

a/p TALENT pisze:Sprytnie wkręcono Bastiana #-o do niewdzięcznej roli tłumacza sytuacji typu " Panie obiecali a nic nie robią w temacie tramwajów"....
Hę? :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1711
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 26 wrz 2012, 9:54

Miałem taką relację od osoby będącej na imprezie, sam niestety nie mogłem tam być.
Informator nie jest z wawkomu, ale często gości na forum. Stąd możliwy powierzchowny przekaz, który do mnie dotarł.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36617
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 26 wrz 2012, 9:55

Tym niemniej nadal nie rozumiem, kto i w jaki sposób mnie wkręcił?

Przecież występuję w tej roli świadomie i już od kilku lat 8-(
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1711
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 26 wrz 2012, 10:03

Ja wiem, ale widać niepotrzebnie zacytowałem tzw. postronnego obserwatora. Pewnie przy planszach była wtedy jakaś nadmiernie ożywiona dyskusja?
ZUS fundatorem emigracji

ODPOWIEDZ