Komunikacja lokalna w Piasecznie i okolicznych gminach
: 22 sty 2015, 17:33
No i od poniedziałku L17 zacznie zaliczać Łbiska i Pęchery, bo dla L19 kończy się objazd i wraca na Akacjową w Gabryelinie.
ZTM pisze:Stałe zmiany tras linii L17 i L19
od 26.01.2015 (poniedziałek)
Od dnia 26 stycznia 2015 r. od początku kursowania linii dziennych:
1. Linia L17 zostaje skierowana na nową trasę:
URZĄD MIASTA (PIASECZNO) – Pod Bateriami – 4 Pułku Ułanów – Jazgarzew: Główna – Łbiska: Chrobrego – Grochowa Pęchery: Chrobrego – Piskórka: Główna - URZĄD GMINY (PRAŻMÓW).
2. Na wniosek Gminy Prażmów linia L19 we wszystkich kursach zostaje skierowana na trasę do Gabryelina:
URZĄD MIASTA (…) – Zalesie Górne - Pionierów - Wiekowej Sosny – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – AKACJOWA (powrót: Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – (…) )
W związku z tym likwidacji ulegają przystanki PARKOWA 01 i 02 oraz SŁONECZNA 01 i 02.