Komunikacja miejska w Ursusie

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 9:54

Pomijam fakt, że mało mieszkańców Gołąbek wogóle jeździ 194...Ja osobiście korzystam z tej linii gdy w tygodniu jeźdzę na angielski na Gołąbki i od przystanku "Hermana" zdarza się, że w autobusie jestem sam, albo jedzie ze mną 2-3 pasażerów. Obserwowć także można, że wiele osób mieszkających w Gołąkach wybiera inne połączenia i idzie piechotą od przystanku Śmigielska.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 25 lut 2006, 10:00

Mieszkańcy Gołąbek (a znam ich wielu) dość często wybierają własne nogi (z uwagi na rzadkie 194) i dopiero przy Śmigielskiej lub Hermana wsiadają w autobusy jadące do miasta. Bardzo wiele osób z Gołąbek wybiera pociąg w drodze do centrum Warszawy.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 10:02

dzidek pisze:Mieszkańcy Gołąbek (a znam ich wielu) dość często wybierają własne nogi (z uwagi na rzadkie 194) i dopiero przy Śmigielskiej lub Hermana wsiadają w autobusy jadące do miasta. Bardzo wiele osób z Gołąbek wybiera pociąg w drodze do centrum Warszawy.
Dokładnie o to mi chodzi. 194 jeździ na Gołąbki, ale wcale ich nie wozi (bynajmniej nie ptaków ;)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 25 lut 2006, 10:05

Warto w DS 2x zwiększyć częstotliwość linii. Obsługę co 15 min mogłaby spokojnie zapewnić Kleszczowa swoimi Ikarusami 260.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 10:08

dzidek pisze:Warto w DS 2x zwiększyć częstotliwość linii. Obsługę co 15 min mogłaby spokojnie zapewnić Kleszczowa swoimi Ikarusami 260.
I dobrze skoordynować z 716.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 25 lut 2006, 10:14

mam inną propozycję,:ursus-ratusz-odolany, b/z i dalej:-potrzebna
-świerszcza
-chruscickiego
-obywatelska
-świerszcza
-traktorzystów
-ursus-ratusz
spowrotem tak samo do skrzyżowania potrzebnej/sypatycznej i dalej sympatyczna........ursus-ratusz :?: :wink: =D>

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 10:18

:?:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Ikarus 5780
Posty: 791
Rejestracja: 26 gru 2005, 19:36
Lokalizacja: Marki / Saska Kępa

Post autor: Ikarus 5780 » 25 lut 2006, 10:36

gregory5576 pisze:mam inną propozycję,:ursus-ratusz-odolany, b/z i dalej:-potrzebna
-świerszcza
-chruscickiego
-obywatelska
-świerszcza
-traktorzystów
-ursus-ratusz
spowrotem tak samo do skrzyżowania potrzebnej/sypatycznej i dalej sympatyczna........ursus-ratusz :?: :wink: =D>
IMHO pomysł zdaje się być dobrym, a na pewno lepszym niż jest obecnie.
nie chruścickiego tylko Chrościckiego.
"Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać."


Marcovia Marki

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2702
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 25 lut 2006, 11:57

Co do tego 187 to chodzi tylko o to, że zamiast przystanku Siłaczki mamy przystanek Gierdziejewskiego (przy bazarku).

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36588
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 25 lut 2006, 12:00

Solaris U10 pisze:Co do tego 187 to chodzi tylko o to, że zamiast przystanku Siłaczki mamy przystanek Gierdziejewskiego (przy bazarku).
A przy okazji musimy przepchnąć przeguby albo i sztywniaki przez ciasne uliczki... :roll:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 12:00

Solaris U10 pisze:Co do tego 187 to chodzi tylko o to, że zamiast przystanku Siłaczki mamy przystanek Gierdziejewskiego (przy bazarku).
Ale to nie zmienia faktu, ze zaproponowałeś trasę 187 na Regulską.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36588
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 25 lut 2006, 12:01

R-11 Kleszczowa pisze:Ale to nie zmienia faktu, ze zaproponowałeś trasę 187 na Regulską.
To chyba było przez Regulską, o ile dobrze zrozumiałem, czyli jak obecnie 191.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 12:02

Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Ale to nie zmienia faktu, ze zaproponowałeś trasę 187 na Regulską.
To chyba było przez Regulską, o ile dobrze zrozumiałem, czyli jak obecnie 191.
Tak czy inaczej bez sensu ;)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 25 lut 2006, 12:12

A 194,od GOŁĄBEK ulicami:czerwona droga,posag 7-miu panien,szamoty, traktorzystów,"URSUS-RATUSZ" :lol: :?: :idea: =D>

[ Dodano: 2006-02-25, 12:19 ]
R-11 Kleszczowa, MOGŁO BY TAK BYĆ, GDYBY OBSŁUGA, BYŁA Z MOBILISU. Bo skręcić na nawrotce (bodycha-noworegulska),neoplanem lub przegubem, ikarusem,graniczy z cudem. Tam jest za wąsko, trzeba bardzo uważać, tym szkrabem, a co dopiero długim. A tak szczerze mówiąc nazwa krańca powinna brzmieć "sady jerozolimskie". :twisted:

(poprawa ortografii. SzamoT)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 lut 2006, 13:18

gregory5576 pisze:A 194,od GOŁĄBEK ulicami:czerwona droga,posag 7-miu panien,szamoty, traktorzystów,"URSUS-RATUSZ" :lol: :?: :idea: =D>


R-11 Kleszczowa, MOGŁO BY TAK BYĆ, GDYBY OBSŁUGA, BYŁA Z MOBILISU. Bo skręcić na nawrotce (bodycha-noworegulska),neoplanem lub przegubem, ikarusem,graniczy z cudem.tam jest za wąsko, trzeba bardzo uwarzać, tym szkrabem, a co dopiero długim. a tak szczerze mówiąc nazwa krańca powinna brzmieć "sady jerozolimskie". :twisted:

Jesteś nad wyraz śmieszny :-? I nie musisz mnie uczyć jak wyglada zawrotka na Regulskiej bo byłem tam wielokrotnie.
A co do propozycji trasy 194 - no comment.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ