Komunikacja miejska w Ursusie

Moderator: Wiliam

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 02 mar 2006, 20:38

dennis pisze:No i co z tego, że jest rondo? To chyba tylko ułatwia przejazd z Keniga w Orłów Piastowskich :-? Lepiej się odnieście do propozycji tras, zamiast ględzić o rondach :wink:
nam tylko chodziło o to, że Warszawską 194 wg Twojego planu nie da rady jechać :P

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 03 mar 2006, 9:07

Od samego początku rozumiem o co Wam chodzi :wink: Fakt, nie byłem tam dawno, a z mapy wynikało, że wygląda to raczej jak przejazd 123 z Saskiej w Al Zieleniecką. Nawet się zastanawiałem nad lewoskrętami :D Tak więc rondo mojej trasie 194 w niczym nie przeszkadza, nawet wręcz przeciwnie :P
Czyli ostatecznie trasy przeze mnie zaproponowane Wam odpowiadają :?: :)

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2702
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 03 mar 2006, 15:59

Chodzi o skomentowanie tego postu ze 199?

Tu, według mnie, to aż się prosi na połączenie 194 ze 199.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 27 mar 2006, 22:50

Przegubowiec pisze:Na ul. Orląt Lwowskich, po stronie torów kolejowych, od 2.04 funkcjonować będzie dla linii 187, 194 i 605 nowy przystanek ORLĄT LWOWSKICH 02.

=D> :dance: :dance: =D>
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 27 mar 2006, 22:55

R-11 Kleszczowa pisze:
Przegubowiec pisze:Na ul. Orląt Lwowskich, po stronie torów kolejowych, od 2.04 funkcjonować będzie dla linii 187, 194 i 605 nowy przystanek ORLĄT LWOWSKICH 02.

=D> :dance: :dance: =D>
wreszcie !!!!!! Teraz chętni do wysiadania z 187 w okolicach pętli na Keniga wysiadali na Warszawskiej i od ronda szli na piechotę. Niebawem to się zmieni :grin:

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2702
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 28 mar 2006, 17:42

No wreszcie!! =D> =D>

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 mar 2006, 17:45

Widzę, że czynione są już przygotowania do remontu ulicy Bohaterów Warszawy. Ciekawe, którędy zostanie poprowadzony objazd dla autobusów :-k Pewnie przez Spisaka. Chodź wcale nie głupim pomysłem byłoby poprowadzenie autobusów trochę dziwnie, acz IMHO praktycznie:

... - Sławka - Bohaterów Warszawy - zawrotka na Placu Tysiąclecia - Bohaterów Warszawy - Sławka - Pużaka - Kompani Kordian - Spisaka - Kościuszki - ... :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2702
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 29 mar 2006, 18:06

Tak apropos cy nei byłoby mozłiwośći zakrańcowania linii na Placu Tysiąclecia :?:

Na razie chyba zamkną tą stronę bez autobusów, więc nie ma się co przejmować :)

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 29 mar 2006, 19:07

Możliwe, że, jeżeli będą zamyać po pół jezdni, wówczas wprowadzą ruck jednokierunkowy. I obędzie się bez objazdów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 29 mar 2006, 21:36

Solaris U10 pisze:Tak apropos cy nei byłoby mozłiwośći zakrańcowania linii na Placu Tysiąclecia :?:
Swego czasu krańcowała tam linia do CH Janki.
Pętla w sumie mogłaby być. Autobusy wysadzałyby pasażerów na oobecnym przystanku, stały w zatokach po lewej stronie wschodniej jezdni placu, a następnie zawracałby i należałoby zlokalizować przystanek dla wsiadających na wysokości apteki. Tak bym to widział ewentualnie.


Możliwe, że objazdy nie zostaną wprowadzone. Choć szczerze w to wątpię bo ustawiono tablice (narazie są one zakryte plandekami) o objeździe.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8617
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 30 mar 2006, 8:30

R-11 Kleszczowa pisze:Możliwe, że objazdy nie zostaną wprowadzone. Choć szczerze w to wątpię bo ustawiono tablice (na razie są one zakryte plandekami) o objeździe.[/color]
:arrow: A coś może prześwituje? Termin wprowadzenia, trasa? ;-)

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 30 mar 2006, 10:01

ZTM pisze:Zamknięcie ul. Bohaterów Warszawy
Od dnia 31.03.br. (piątek) od godz. 23:00 do odwołania (na ok. 6 tygodni) zamknięta zostanie ul. Bohaterów Warszawy na odcinku Obrońców Helu - 1 Maja. Autobusy linii 177, 187, 401, 517, E-5 i 605 zostają skierowane na trasy objazdowe:

Linia 177 (w kierunku krańca URSUS-RATUSZ) od skrzyżowania ulic gen. Sosnkowskiego / Pużaka ulicami: Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicką i dalej stałą trasą.

Linie 187, 401, 517, 605 (w kierunku krańca URSUS-NIEDŹWIADEK) od skrzyżowania ulic Dzieci Warszawy / Sławka ulicami: Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicką i dalej stałą trasą.

Linia E-5 (w kierunku krańca URSUS-NIEDŹWIADEK) od skrzyżowania ulic: gen. Sosnkowskiego / Pużaka ulicami: Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Kościuszki – Cierlicką i dalej stałą trasą.

Na czas trwania robót zawiesza się funkcjonowanie przystanków: OBROŃCÓW HELU 02 i KOŚCIUSZKI 02.

W ich zastępstwie zostają uruchomione zastępcze przystanki:
- OBROŃCÓW HELU 52 – zlokalizowany na ul. Dzieci Warszawy pomiędzy ulicami Zielonogórską i Nowotyską,
- KOŚCIUSZKI 52 – zlokalizowany na ul. Kościuszki pomiędzy ulicami Rodakowskiego i Osieńskiego.

Utrudnienia związane są z remontem ulicy Bohaterów Warszawy.
Wszystko jasne :dance: Bardzo dobre objazdy !! Mam andzieję, że część linii pozostanie na stałe na "trasie objazdowej" :!: Moja propozycja odnośnie trasy 187 (narazie na czas określony) zostanie spełniona :D

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8617
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 30 mar 2006, 10:08

dzidek pisze:Bardzo dobre objazdy! Mam nadzieję, że część linii pozostanie na stałe na "trasie objazdowej"!
:arrow: Świetne. Nareszcie coś zaczyna się dziać. Bardzo ciekawe objazdy :grin:.

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 30 mar 2006, 10:18

MZ pisze:
dzidek pisze:Bardzo dobre objazdy! Mam nadzieję, że część linii pozostanie na stałe na "trasie objazdowej"!
:arrow: Świetne. Nareszcie coś zaczyna się dziać. Bardzo ciekawe objazdy :grin:.
dotychczas miałem przyjemność kilkanaście razy jechać trasą objazdową dla autobusów ale tylko jako "PT" lub "ZDZ" teraz będę mógł pojechać liniowo a Ty MZ chyba będziesz mógł sobie zaznaczyć kolejny odcinek przejechany busem na swojej mapie?? :D
P.S wreszcie będzie dojazd komunikacją miejską do pobliskiego pubu :dance:

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8617
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 30 mar 2006, 11:08

dzidek pisze:dotychczas miałem przyjemność kilkanaście razy jechać trasą objazdową dla autobusów ale tylko jako "PT" lub "ZDZ" teraz będę mógł pojechać liniowo a Ty MZ chyba będziesz mógł sobie zaznaczyć kolejny odcinek przejechany busem na swojej mapie?
:arrow: Będę mógł ;-).
dzidek pisze:wreszcie będzie dojazd komunikacją miejską do pobliskiego pubu
Hehehe, tym argumentem wszystko przebiłeś :mrgreen:.

ODPOWIEDZ