Linie podmiejskie z Okęcia
Moderator: Wiliam
Ciekawe, kiedy pojawią się rozkłady.
Już są.
Czy wiadomo mniej więcej, ile w tym przypadku będzie trwało to "do odwołania"?
Długo, bardzo długo.
Czy jestem upierdliwa wymagając oznaczenia północy na powyższej i GDDAKiA-owej mapie? Każdy pokazuje po swojemu - ZTM ma Warszawę po prawej, a GDDAKiA po lewej...
Generalnie chyba przyjmuje się, że jak nie ma oznaczenia to północ jest na górze Kuriozalne ze strony GDDAKiA.
Obawiam sie ze rysujacy schemat, zauważył problem w połowie i musiał by obracać wszystkie napisy i stwierdził, a kij z tym
Koś już jechał tymi liniami? ja nie mam okazji bo pracuję nad relacjami drogowymi...
Koś już jechał tymi liniami? ja nie mam okazji bo pracuję nad relacjami drogowymi...
ZTM uzupełniłMC pisze:Czy jestem upierdliwa wymagając oznaczenia północy na powyższej i GDDAKiA-owej mapie? Każdy pokazuje po swojemu - ZTM ma Warszawę po prawej, a GDDAKiA po lewej...
Wczoraj się przejechałem. Pasażerowie nie byli zaskoczeni, informacja o objazdach jest całkiem niezła. Chyba nie ma dobrych odległości wgranych, bo Knapik się gubi podczas objazdu. Zmiana jest znaczna i będzie trwać długo, więc chyba dobrze by było, żeby ZTM wydał nowe dechy.Teokryt pisze:Koś już jechał tymi liniami? ja nie mam okazji bo pracuję nad relacjami drogowymi...
A nie dał? powinny być! Pomijam ze część pojazdów kursujący tam ma elektroniczne dechy więc tym bardziej...
No to przecież elektrodechy same się aktualizują przy nowych rozkładach.Teokryt pisze:A nie dał? powinny być! Pomijam ze część pojazdów kursujący tam ma elektroniczne dechy więc tym bardziej...