Co w dzielnicy Ursynów piszczy

Moderator: Wiliam

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 29 wrz 2009, 10:51

Załączam linka do interpelacji radnego ursynowskiego. Jedno mam tylko pytanie (no dobra, dwa): czy należy to potraktować jako radosną twórczość przy okazji wykonywania mandatu, czy też ten projekt ma jakąś przeszłość czy przyszłość w strukturach planistycznych czy decyzyjnych ZTM? Czy ZTM otrzymał już stosowne pismo z UD Ursynów w tej sprawie?

http://www.ursynow.waw.pl/data/interpellations/391.pdf

Krótko mówiąc: czy punkt drugi zapytania (poważne potraktowanie projektu) ma szansę na realizację?
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7649
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 29 wrz 2009, 10:55

drapka pisze:czy należy to potraktować jako radosną twórczość przy okazji wykonywania mandatu
Każdy radny ma prawo do interpelacji. A czy będzie do brane pod uwagę, czy nie - to inna bajka.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 29 wrz 2009, 11:10

Prawda, ale chodzi mi właśnie o to, czy ma ten projekt taka samą wartość, jak np. coś, co ja wysmażę i wyślę jako projekt autobusowego zbawienia świata, Warszawy i Ursynowa, czy tez ma jakieś oparcie w stanowisku Dzielnicy i przechodzi np. jakąś drogę urzędową w ZTM inną niż standardowe "dziękujemy, obecnie nie widzimy możliwości".
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2272
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 29 wrz 2009, 11:15

Nie wierzę że takie głupoty mogą powstawać. Już dzwoniłem w tej sprawie do urzędu dzielnicy (burmistrz). Jak taki człowiek mógł zostać radnym...

Domino2001
Posty: 1767
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 29 wrz 2009, 11:29

Ech, to najgorszy projekt jaki widziałem na oczy. Nie dziwię się, że ZTM wogóle nie odpowiada.
Najbardziej zwaliły mnie z nóg dwie z wielu dziwnych propozycji:
-306 przez Iłżecką, która straszy wybojami i brakami nawierzchni
-kierowanie masy linii na Ursynów Płd, gdzie to wszystko się pomieści?
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
Pink
Oh by the way, which one's Pink?
Posty: 649
Rejestracja: 19 mar 2009, 13:59

Post autor: Pink » 29 wrz 2009, 11:54

Hahahaha, rozbawił mnie ten facet. Zmiany totalnie z kosmosu pokazujące ZEROWĄ znajomość rzeczy a do tego ten ton - jaki ważniak z tego gościa. Jak ZTM w ogóle śmie go lekceważyć! (-(

No dobra, pośmialiśmy się. A teraz poważnie - mam nadzieję, że ten gość zostanie uświadomiony przez odpowiednie osoby, że ten "program" rzuca niezbyt korzystne światło na kwestię jego inteligencji oraz że jak ma ochotę wykazać ponadprogramową aktywność to zawsze mile widziana jest pomoc w zbieraniu liści z chodnika - zajęcie na pewno bardziej przystające do jego kompetencji niż tworzenie schematów komunikacyjnych. Że-na-da...

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 29 wrz 2009, 12:27

Szkoda ze radny nie zna nazw ulic w swojej dzielnicy ](*,)

Domino2001
Posty: 1767
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 29 wrz 2009, 12:48

Mało tego, część proponowanych zmian to wracanie do przeszłości i po co to? A jeszcze skierować 138 z Pileckiego od strony Poleczki w Herbsta to już naprawdę kierowca musi się nagimnastykować, ale co to radnego obchodzi, musi jechać tędy i nawet po trawie.
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7649
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 29 wrz 2009, 13:00

drapka pisze:Prawda, ale chodzi mi właśnie o to, czy ma ten projekt taka samą wartość, jak np. coś, co ja wysmażę i wyślę jako projekt autobusowego zbawienia świata, Warszawy i Ursynowa, czy tez ma jakieś oparcie w stanowisku Dzielnicy i przechodzi np. jakąś drogę urzędową w ZTM inną niż standardowe "dziękujemy, obecnie nie widzimy możliwości".
Niektórzy radni zbawiając świat smażą tony papieru i generalnie ich debilizmy są olewane grubym sikiem "dziękujemy, obecnie nie widzimy możliwości".

Ale są radni wyjątkowi, którzy wiedzą co się dzieje i ich wnioski są uwzględniane.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 29 wrz 2009, 13:10

Gdyby umiał jeszcze ten radny pisać po polsku...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2272
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 29 wrz 2009, 14:07

Rozmawiałem dzisiaj z tym radnym. Troszeczkę nie wie co się dzieje wokół niego. Petycje który wypisał w swoim piśmie, są to prośby pojedynczych pasażerów!. Szkoda gadać. Na następny tydzień chce się ze mną umówić na spotkanie, pytanie czy warto...

PS. Zaproponowałem mu żeby najpierw sprawdził to co napisał - ponieważ jest dużo błędów.

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 29 wrz 2009, 14:49

Domino2001 pisze:Ech, to najgorszy projekt jaki widziałem na oczy. Nie dziwię się, że ZTM wogóle nie odpowiada.
Najbardziej zwaliły mnie z nóg dwie z wielu dziwnych propozycji:
-306 przez Iłżecką, która straszy wybojami i brakami nawierzchni
-kierowanie masy linii na Ursynów Płd, gdzie to wszystko się pomieści?
Iłżecka to w ogóle nie ma nawierzchni, bo buduje się tam trasę NS. A jakby miał skręcić autobus z Iłżeckiej w lewo w Sasanki, to już kompletnie nie wiem, musiałby do ŻiW zapitalać... O 138 nie będę się wypowiadał, powiem tylko tyle, że teraz ta linia potrafi łapać -25, więc kierowanie jej na Ursynów ulicą Poleczki jest debilizmem. Było 165? Było. Było 138 na Wyczółki? Było, ale Ursynów nie chciał płacić, więc skrócono do Bokserskiej...

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7649
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 29 wrz 2009, 14:52

Lukasz436 pisze:Petycje który wypisał w swoim piśmie, są to prośby pojedynczych pasażerów!.
ROTFL ^N
Kolejne pismo zobaczy niszczarkę z bliska.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Krzysiek_S
Posty: 5082
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 29 wrz 2009, 14:54

yavorius pisze:Było, ale Ursynów nie chciał płacić, więc skrócono do Bokserskiej...
Od kiedy dzielnice finansują komunikacje miejską z własnego budżetu?

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 29 wrz 2009, 15:37

Krzysiek_S pisze:
yavorius pisze:Było, ale Ursynów nie chciał płacić, więc skrócono do Bokserskiej...
Od kiedy dzielnice finansują komunikacje miejską z własnego budżetu?
Heh, więc napiszę tak: pamiętam, że była jakaś sprawa między ZTM a Ursynowem i dlatego 138 skrócono do Bokserskiej. Pomyślałem, że jak nie wiadomo o co posło, to poszło o kasę:)

ODPOWIEDZ