Organizacja pracy motorniczych - podciągacze i nie tylko

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25463
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 13 lis 2023, 8:26

KwZ pisze:
12 lis 2023, 17:35
Ale kto ma być przedstawicielem motorniczych jak nie ich związek zawodowy? Kogo sobie wybrali, teoretyków?
Związkowcy są różni, poza tym związki reprezentują różne grupy zawodowe, nie tylko motorniczych (w TW to nie jest nawet 50% stanu osobowego). Są więc związkowcy, którzy cały czas jeżdżą równo nominał a delegacje biorąc tylko na spotkania formalne różnej maści, ale są też tacy, co będąc formalnie motorniczymi, nie są przeszkoleni do prowadzenia Swingów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7708
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 13 lis 2023, 23:16

Łukasz pisze:
12 lis 2023, 21:20
Z drugiej strony to na szczęście też nie motorniczowiei kierowcy zarządzają, bo zwykle nie umieją dostrzec nawet czubka swojego nosa, nie mówiąc już o szerszym i abstrakcyjnym spojrzeniu, co zostało znakomicie ukazane w tej dyskusji.
Natomiast ci co zarządzają też powinni mieć pojęcie techniczne oraz znać aspekty pracy motorniczego (kierowcy), a z tym bywa kiepsko.
pawcio pisze:
13 lis 2023, 8:26
ale są też tacy, co będąc formalnie motorniczymi, nie są przeszkoleni do prowadzenia Swingów.
Ci to są dopiero mądrale - zawsze od kolegi się dowiadują. Kiedyś jednemu powiedziałem, żeby przestał się ośmieszać tylko poszedł na szkolenie.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8532
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 14 lis 2023, 10:36

MisiekK pisze:
13 lis 2023, 23:16
pawcio pisze:
13 lis 2023, 8:26
ale są też tacy, co będąc formalnie motorniczymi, nie są przeszkoleni do prowadzenia Swingów.
Ci to są dopiero mądrale - zawsze od kolegi się dowiadują. Kiedyś jednemu powiedziałem, żeby przestał się ośmieszać tylko poszedł na szkolenie.
Co Ci odpowiedział? Od razu zapisał się na nie?

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7708
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 14 lis 2023, 23:05

person pisze:
14 lis 2023, 10:36
Co Ci odpowiedział? Od razu zapisał się na nie?
Udał, że nie usłyszał. Czy poszedł - nie wiem.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ODPOWIEDZ