O grzaniu i niegrzaniu

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 gru 2005, 18:29

Proboszcz pisze: Zasadnicze pytanie - byłeś kiedykolwiek na jakiejś zajezdni podczas normalnego dnia pracy (nie chodzi mi o DTP itp)
Zasadnicze pytanie - a co to ma do rzeczy?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 gru 2005, 18:31

a wiesz ile było problemów z wysłaniem pierwszych neoplanów z R7 na miasto gdy na Kleszczową przyszły ?! Nawet sobie nie zdajecie z tego sprawy... Kleszczowa wyszykowała jak tylko mogła swoje Solarisy a dostała całkiem zniszczone neoplany. Pierwsze tygodnie były takie, że nawet połowa wozów z R7 która przyszła na Kleszczową stała na hali i była naprawiana przez co R11 miała problemy z wysyłaniem taboru na miasto :/

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 26 gru 2005, 18:31

No ale nikt mi nie wmówi że Ikary 280.37 z R11 przyszły w gorszym stanie niż z R7. Przecież te np 547x co poprzychodziły na R13 są całe pokorodowane - ohydnie to wygląda...

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 gru 2005, 18:33

Przypominam, że to jednak nie jest temat o stanie wozów z Kleszczowej w porównaniu do innych zajezdni :roll: Wszelkie kolejne posty na ten temat proszę pisać w innych tematach, i jest to tzw. prośba admina ;)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 gru 2005, 18:36

Ponawiam swoje pytanie.
Fikander pisze: Wracając do tego grzania - czy naprawdę możliwe jest, aby ogrzewanie przedziału pasażerskiego było zepsute w 75% autobusów w mieście, przy niemalże bezawaryjnym ogrzewaniu kabiny kierowcy?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 gru 2005, 18:39

gdzie jest wypowiedź Proboszcza ? bo chciałem do niej się odnieść...

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 26 gru 2005, 18:42

Odpowiadam: jest bardzo możliwe. Mechanicy olewają tzw. bydło jeżdżące nacodzień autobusami i naprawiają tylko ogrzewanie kierowcy. Ostatnio znajomy odpisał 8 usterek wozu w tym nieoświetloną kasetę boczną, urwaną wycieraczkę, zgrzyty skrzyni biegów, zgrzyty kierownicy itp. Dostał odpowiedź:
-a to twój wóz?
-nie
-to wypierdalaj i nie rób korku przed halą

Zajebiscie, nie :?: I Ty myślisz, że oni bedą ogrzewanie naprawiać skoro nie naprawiają nawet wycieraczki urwanej...

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 gru 2005, 18:42

Została skasowana, chyba widać ;), jako OffTopic i ignorowanie mojej osobistej prośby.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 26 gru 2005, 18:44

Fikander pisze:Została skasowana, chyba widać ;), jako OffTopic i ignorowanie mojej osobistej prośby.
Przepraszam bardzo - odpowiadałem w niej na Twojego posta:
Fikander pisze:Zasadnicze pytanie - a co to ma do rzeczy?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 gru 2005, 18:48

Proboszcz pisze:
Fikander pisze:Została skasowana, chyba widać ;), jako OffTopic i ignorowanie mojej osobistej prośby.
Przepraszam bardzo - odpowiedziałem na Twojego posta:
Fikander pisze:Zasadnicze pytanie - a co to ma do rzeczy?
Nadal chciałbym wiedzieć jak to, że nie byłem na zakładzie, może mieć się do mojego prawa lub jego braku komentowania kwestii ogrzewania w autobusie?

Po raz ostatni proszę o powrót do tematu.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 26 gru 2005, 18:52

Fikander pisze:Nadal chciałbym wiedzieć jak to, że nie byłem na zakładzie, może mieć się do mojego prawa lub jego braku komentowania kwestii ogrzewania w autobusie?
Bo poziom Twoich komentarzy jest podobny do poziomu jakiejś wrzeszczącej baby. Jako osoba zainteresowana KM powinieneś cokolwiek na ten temat wiedzieć lub się tego domyślać. Nie znasz realiów pracy kierowcy. Myślisz, że wszystko musi być tak jak być powinno.

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 gru 2005, 18:55

wystarczy na OC pojechać na zakład i widać jak ma się sprawa z stanem technicznym pojazdów. Może chociaż pogadaj z kierowcami na pętli to już coś się dowiesz o technicznej stronie Ikarusów. Tylko lepiej nie rób tego podczas przerwy śniadaniowej czy kolacyjnej bo kierowca może być czymś innym wtedy zajęty !!

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 gru 2005, 18:57

Proboszcz pisze:Bo poziom Twoich komentarzy jest podobny do poziomu jakiejś wrzeszczącej baby.
A moglibyśmy dyskutować bez osobistych wycieczek i emocjonalnych uniesień?
Proboszcz pisze:Myślisz, że wszystko musi być tak jak być powinno.
Tak, tak właśnie myślę.
Proboszcz pisze:Jako osoba zainteresowana KM powinieneś cokolwiek na ten temat wiedzieć lub się tego domyślać.
A jako pasażer powinienem być wożony sprawnymi technicznie wozami z włączonym ogrzewaniem. Skoro to nie zostało zrobione, to ktoś zawalił - albo kierowca, albo wasza cudowna Kleszczowa. I za to właśnie jest nagana...
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 26 gru 2005, 18:59

czy mogę dostać odpowiedź na pytanie
w takim razie jakbyś mógł jeszcze odpisać czy uważasz, że MZA specjalnie chce zaoszczedzać na paliwie i po co później wzywa kierowców na rozmowy za wyłączone ogrzewanie ?!

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 26 gru 2005, 19:03

Fikander pisze:
Proboszcz pisze:Bo poziom Twoich komentarzy jest podobny do poziomu jakiejś wrzeszczącej baby.
A moglibyśmy dyskutować bez osobistych wycieczek i emocjonalnych uniesień?
Dobra, tu mnie poniosło troche. Sorry
Fikander pisze:
Proboszcz pisze:Myślisz, że wszystko musi być tak jak być powinno.
Tak, tak właśnie myślę.
No to źle myślisz
Fikander pisze:
Proboszcz pisze:Jako osoba zainteresowana KM powinieneś cokolwiek na ten temat wiedzieć lub się tego domyślać.
A jako pasażer powinienem być wożony sprawnymi technicznie wozami z włączonym ogrzewaniem. Skoro to nie zostało zrobione, to ktoś zawalił - albo kierowca, albo wasza cudowna Kleszczowa. I za to właśnie jest nagana...
Ja jestem za Ostrobramską jakby co :wink: Ale takie awarie to jest poprostu wina mechaników, którzy olewają to co powinni robić. Taka jest niestety prawda. I to nie tylko na Kleszczowej ale i na wszystkich pozostałych zajezdniach MZA. Dobrze, że to w ogóle jeździ...

ODPOWIEDZ