Obiegi i obsługa połączeń KM

Moderator: JacekM

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 25 wrz 2020, 17:21

Premo pisze:Gdybym był pasażerem to widząc taki czas przejazdu to szukałbym alternatywnego połączenia.
Czyli jak sobie sprawdzasz rozkład RL na ZTM, to klikasz w każdy kurs, prawda?
ŁK

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 25 wrz 2020, 21:53

Nie, tego nie robię. Tak jak pewnie większość podróżnych. Bo wiem, że przejazd między Wschodnią a Toruńską zajmie mi kilka minut a nie prawie godzinę. Zastanawia mnie czy była możliwość rozdzielenia tego pociągu na 2 osobne. Lotnisko-Wschodnia i Zachodnia p.8-Modlin

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2020, 7:43

O ile rozumiem to nie, bo musiał obsłużyć wszystkie stacje w rozkładzie.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 26 wrz 2020, 7:48

Glonojad pisze:O ile rozumiem to nie, bo musiał obsłużyć wszystkie stacje w rozkładzie.
Tylko S3 mogło jeździć przez Gdański, S30 jest dodatkowo, a RL nie może. Mogli dać łącznik WC - Jerozolimskie - WC, o tej godzinie na pewno coś kończy, a jak nie to autobus. Naprawdę ciężko zrozumieć, dlaczego ktoś jest takim z*ebem, że dopuszcza do takich rozwiązań.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2020, 7:57

Ciała dała PLK, bo decyzję o zamknięciu podjęło niergulaminowo, gdy rozkład był ogłoszony.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 26 wrz 2020, 8:09

Glonojad pisze:Ciała dała PLK, bo decyzję o zamknięciu podjęło niergulaminowo, gdy rozkład był ogłoszony.
Ale zawsze się coś może wydarzyć. Wiadukt mógł się zawalić albo coś. Tylko to nie znaczy, że należy podejmować najbardziej idiotyczne działanie z możliwych. Mam wrażenie, że ono jest tak idiotyczne, że nawet nikt by nie pomyślał, że mogłoby być możliwe...
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2020, 8:13

Ale się nie zawalił, więc podjęto decyzję, że pasażerowie którzy zakładali że dojadą pociągiem bez przesiadek, dojadą pociągiem bez przesiadek. W końcu co to jest godzina spóźnienia. Jest w tym pewna wewnętrzna logika.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 26 wrz 2020, 9:45

No tak, godzina spóźnienia się może zdarzyć i na zwykłej trasie.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2020, 10:00

Najlepiej byłoby oczywiście chętnym podstawić autobus na Wschodni nie kasując pociągu na trasie objazdowej, no ale.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Stary Pingwin
Posty: 5791
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 26 wrz 2020, 10:25

Podobno przejażdżka TYM pociągiem jest popularna jako jedna z nocnych rozrywek wśród młodzieży. Słuszną linię ma nasza władza.
miłośnik 13N

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2020, 10:29

Mogę potwierdzić, że w mojej bańce społecznościowej co najmniej jedno zaliczanie się umówiło.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 wrz 2020, 10:41

Glonojad pisze:
26 wrz 2020, 10:00
Najlepiej byłoby oczywiście chętnym podstawić autobus na Wschodni nie kasując pociągu na trasie objazdowej, no ale.
Jak znam życie i PLK, to powiedziano "jest droga okrężna, nie będziemy płacić za autobusy".

Also, autobus wcale tak bardzo nie musiałby być dużo szybszy (!) - pociąg jedzie z WWO 62' do Legionowa, 79' do Modlina, google pokazuje z wizytami na obsługiwanych przystankach 41' do Legionowa, 82' do Modlina, dla samochodu osobowego.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Stary Pingwin
Posty: 5791
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 26 wrz 2020, 11:00

Glonojad pisze:
26 wrz 2020, 10:29
Mogę potwierdzić, że w mojej bańce społecznościowej co najmniej jedno zaliczanie się umówiło.
Bym się przejechał, ale
-nie jestem młodzież
-nie mam nic do roboty w Modlinie o 23.
Było na forum o autobusie porywającym pasażerów, teraz pociąg. Kiedy czarna wołga?
miłośnik 13N

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27355
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 26 wrz 2020, 11:05

Z Modlina jest jeszcze zwrotny pociąg na Zachodniąp8, jakby co. :)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 wrz 2020, 11:21

fik pisze:
26 wrz 2020, 10:41
Glonojad pisze:
26 wrz 2020, 10:00
Najlepiej byłoby oczywiście chętnym podstawić autobus na Wschodni nie kasując pociągu na trasie objazdowej, no ale.
Jak znam życie i PLK, to powiedziano "jest droga okrężna, nie będziemy płacić za autobusy".

Also, autobus wcale tak bardzo nie musiałby być dużo szybszy (!) - pociąg jedzie z WWO 62' do Legionowa, 79' do Modlina, google pokazuje z wizytami na obsługiwanych przystankach 41' do Legionowa, 82' do Modlina, dla samochodu osobowego.
No ja miałem głupi pomysł, żeby zapłacił za niego, w trosce o swoim pasażerów, przewoźnik... :p

Na połączeniu do Legionowa byłoby jednak chyba szybciej (o tej porze korków nie ma) no i wrażenie jazdy do przodu, a nie kręcenia w kółko, ale faktycznie do Modlina pewnie bez sensu przesiadka.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ