Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania bez tramwajów!)

Moderator: Wiliam

Łukasz
Kontakt:

Re: Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania bez tramwajów!)

Post autor: Łukasz » 28 lut 2021, 18:10

W zakresie sygnalizacji? Czy ja wiem... Oni w ogóle jakąś dobrze zrobili?

Bo jak się dotknęli do Batorego x Niepodległości i okolic, to wyszło podobnie dobrze, jak wcześniej przy Wołoska x Woronicza.

Btw strzałka przy Batorego x Niepodległości zasłonięta. Ona i tak się nie świeciła, bo bez guzików zawsze były rowery, ale teraz już chyba nie będzie... Mam wrażenie, że wyjazd z Batorego w lewo ma dłuższą fazę - ktoś tam coś grzebał już?
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Post autor: Glonojad » 01 mar 2021, 9:44

Łukasz pisze:
28 lut 2021, 15:29
A, czyli głośny sukces, zero wiedzy i wkrótce spektakularna porażka?
Autobusy jadą w fazie głównej, więc żadnej spektakularnej porażki nie będzie. Nie będzie najwyżej żadnego efektu w zakresie czasu przejazdu, ale kto to sprawdzi, kto to zauważy? Rozkłady autobusowe i tak są pisane w sposób luźno związany z rzeczywistym czasem przejazdu.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 01 mar 2021, 9:57

No jak się nic nie zmieni, to... się nic nie zmieni. Ale to działa tylko w nocy i w święta, jak pisali. Czyli wtedy, kiedy się ludzie spieszą najbardziej, nic to nie zmieni. A autobus odstoi na przystanku, bo zielone będzie mu nie w smak.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Post autor: Glonojad » 01 mar 2021, 10:26

No i to jest właśnie najlpszy sposób na działanie - bezdyskusyjne (bo nieweryfikowale) sukcesy jednego dnia :)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka

Post autor: Bastian » 04 mar 2021, 21:44

Glonojad pisze:
01 mar 2021, 10:26
No i to jest właśnie najlpszy sposób na działanie - bezdyskusyjne (bo nieweryfikowale) sukcesy jednego dnia :)
Stąd szły sugestie blokowania Trasy AK w czasie protestów. Blokadę dałyby radę załatwić raptem dwie piesze osoby, jedna z transparentem, druga z aparatem fotograficznym. I sukces jak w banku ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ