Nowe trasy tramwajowe

Moderator: Wiliam

fraktal

Re: Nowe trasy tramwajowe

Post autor: fraktal » 07 kwie 2021, 22:16

Autobus Czerwon pisze:
07 kwie 2021, 21:36
TGM pisze:
07 kwie 2021, 21:02
A nie można przerobić tego dodatkowego peronu na końcówkę jednej linii tramwajowej?
Niech tam postawią dwa rosyjskie składy i zrobią coś na modłę muzeum metra - i tak będzie z tego większy pożytek, niż z peronu M3, a przynajmniej nikt nie powie że pieniądze się zmarnowały : )))
Myślę, że NIK mogłaby się przyczepić, a jak będzie metro, to nikt się nie przyczepi. Dlatego będzie metro. :P

Łukasz
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 07 kwie 2021, 23:36

A już tam skład M2 nie ma drzemki sjestowej? Można drugi dostawić.

Jeśli chodzi o tramwaje, to rozwiązałoby to kiedyś dyskutowany problem, gdzie zrobić pętlę koło stadionu.

Tylko jak tam wjechać z góry...
ŁK

Awatar użytkownika
KwZ

Post autor: KwZ » 07 kwie 2021, 23:59

Bastian pisze:
07 kwie 2021, 19:19
Jest to niezła odpowiedź, dlaczego odpadł wariant przez Saską. De facto dopuszczono tam chyba jednotor.
Ale ja się już śmiałem, że na/wzdłuż Saskiej zostawiono rezerwę pod tramwaj za Starzyńskiego przed wojną, drzewa wyrosły tak, że teraz nie chcą ich ścinać i nie ma którędy puścić tramwaju. Oczywiście straci na tym Saska (o ile tramwaj w ogóle powstanie), bo jak ruch (i podaż) z Gocławia pójdzie Międzynarodową, to na Saskiej zostanie samo 117 i może 111.
Pełzający zamach stanu trwa.
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Post autor: Glonojad » 08 kwie 2021, 8:00

Łukasz pisze:
07 kwie 2021, 23:36

Jeśli chodzi o tramwaje, to rozwiązałoby to kiedyś dyskutowany problem, gdzie zrobić pętlę koło stadionu.
Na pętlę koło stadionu jest zarezerwowane miejsce w MPZP, więc nie mam pojęcia, kto i kiedy uważał to za problem do dyskusji.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ