Ogłoszenia

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 26 sty 2010, 23:25

Wybrane posty z tematu „Trasa i Most Północny”, znajdującego się na forum INFRASTRUKTURA TRANSPORTOWA, zostały przeniesione do tematu „Parkingi Park&Ride”, który zlokalizowany jest na forum METRO I KOLEJ. Za utrudnienia przepraszamy.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 19 mar 2010, 0:08

Temat „P+R po poznańsku” został przeniesiony z forum INFRASTRUKTURA TRANSPORTOWA na forum METRO I KOLEJ, a następnie włączony do tematu „Parkingi Park&Ride”. Za utrudnienia przepraszamy.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 27 mar 2010, 16:46

Serdeczna prośba - Tarantula wrzucił do tematu o buspasach zdjęcie pewnego znanego obrazu. Dziękuję, ale obraz widziałem już wcześniej i nie potrzebuję oglądać go na forum komunikacyjnym w rozmiarach, które wyraźnie przeszkadzają mi w lekturze tematu, gdy muszę jeździć suwakami po całym ekranie. Czy moglibyście w przyszłości ukrócić wstawianie zdjęć takich gabarytów?

[ Dodano: |27 Mar 2010|, 2010 23:11 ]
Dzięki Bastian.
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 03 lip 2010, 2:19

Temat "Aleja K.E.N." powinien zmienić nazwę na "Aleja KEN". Takie zastosowanie kropek w tego typu skrótach zniesiono bodaj w latach 60...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lip 2010, 11:47

Wybrałem jeszcze inne wyjście ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

tomkrt
Posty: 189
Rejestracja: 23 gru 2006, 12:12

Post autor: tomkrt » 11 wrz 2010, 0:29

Mam pytanie, nie mogę znaleźć wątku "Magiczna szyna napowietrznej komunikacji" który kiedyś był na forum Infrastruktura Transportowa ?

Czy wątek został skasowany lub zmieniono jego tytuł ?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 wrz 2010, 0:53

Czeka na przywrócenie (na decyzję właściwych moderatorów dla tego forum)...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 lut 2011, 19:08

Tematy "Wiadukt w Legionowie", "TOG w powiecie legionowskim", "Połączenie Białołęka - Legionowo wzdłuż torów kolejowych", "P&R w Legionowie", "Wiadukt nad torami w Chotomowie", "Tunel pod torami w Legionowie" i "Modernizacja DK 61" zostały połączone w temat -> "Drogi w powiecie legionowskim".

Temat "Znowu Globusowa...." został włączony do tematu "Ulica Dźwigowa" ze zmianą nazwy na -> "Ulice Dźwigowa i Globusowa".

Tematy "Infrastruktura drogowa w Miasteczku Wilanów" i "Pętla autobusowa na terenie Miasteczka Wilanów" zostały włączone do tematu "Miasteczko Wilanów".

Temat "Plany trasy N-S" został włączony do tematu "Trasa N-S".

Temat "Sprawa tunelu w Międzylesiu" został włączony do tematu "Tunel w Międzylesiu".

Temat "Al. KEN" został włączony do tematu "Aleja Komisji Edukacji Narodowej".

Temat "Drogowy kataklizm na Puławskiej" został włączony do tematu "Ulica Puławska", zaś temat "Jak rozwiązać problem z korkami na Puławskiej." trafił do Zsypu.

Temat "Stan techniczny przystanków 2010" powędrował (wraz z tematami "SKANDAL, UKRADZIONO PRZYSTANKI" oraz "Zespół przystankowy "SOBIESKIEGO"") do Zsypu po wydzieleniu zeń tematu -> "Stan techniczny przystanków 2011".



W najbliższych dniach porządki będą kontynuowane. Należy się spodziewać, że niektóre tematy zmienią nieznacznie tytuły (głównie w kierunku uproszczenia) bez oddzielnych komunikatów w tej sprawie.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 3493
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 06 lut 2011, 15:42

Panie mod, ad nazwy tematu nr 5740: co prawda nazwy miesięcy polskich zapisujemy małą literą, ale ulica zwie się 17 Stycznia.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 21 cze 2011, 14:29

Z Wieści z miasta przywędrował (z pewną zmianą nazwy) temat poświęcony placowi Narutowicza. Trafił doń ostatni post z tematu o nowych trasach tramwajowych.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 02 sie 2011, 14:28

Temat "ZP 1080" został włączony do tematu "Nowe nazwy przystanków" na podforum Informacja Pasażerska.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7650
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 11 wrz 2011, 14:43

Wrzuciłem trochę postów do tematu 'Sygnalizacja świetlna' z forum Informacja Pasażerska :)
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2527
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 06 gru 2011, 21:12

Uprasza się modteam o przyłączenie do mojego apelu o szanowanie zasad ortografii, a nie kasowanie merytorycznych postów.
Stosowanie małych i wielkich liter w nazwach geograficznych: http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629401
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 lut 2012, 9:53

Z uwagi na fakt, że w TW Sp zoo wszystkie zakłady numerowane są bez myślnika
źródło ze strony TW
uprzejmie proszę o dostosowanie tytułu wątku o zajezdni na Białołęce.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 lut 2012, 10:19

Powiedz to w TW:
http://www.tw.waw.pl/node/681
A w ogóle co innego schemat, gdzie wszystkie działy mają 2-literowe skróty, a co innego tekst do czytania przez człowieka. :)

ODPOWIEDZ