Nowe trasy tramwajowe

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 26 lut 2006, 8:41

Nie rozumiem?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 27 lut 2006, 20:25

czekaj odsłucham nagrania :P
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 27 lut 2006, 21:55

Chyba Ci chodzi o to, że na Rakowieckiej wychodzi sporo pasażerów. To prawda.

Ale ZTCW wchodzi w grę przyspieszenie odcinka Puławska - Banacha, a nie całości.

Natomiast rozdmuchana Warszawa Borowskiego daje tak dziwaczne wyniki analiz, że jak (daj Boże) buc odejdzie z miasta, to wszystkie studia trzeba będzie aktualizować #-o
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 27 lut 2006, 22:11

inż. Glonojad pisze: Ale ZTCW wchodzi w grę przyspieszenie odcinka Puławska - Banacha, a nie całości.
Karos mówił o trasie do Wilanowa
inż. Glonojad pisze:Natomiast rozdmuchana Warszawa Borowskiego daje tak dziwaczne wyniki analiz, że jak (daj Boże) buc odejdzie z miasta, to wszystkie studia trzeba będzie aktualizować #-o
i tak już zdołał namieszać wystarczająco - ale do jesieni...
Natomiast z tego, co widzę, to on nie ma poparcia zaplecza architektów, a jedynie chyba jego interes jest zbieżny z interesem inwestorów...

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 27 lut 2006, 22:27

MeWa pisze:
inż. Glonojad pisze: Ale ZTCW wchodzi w grę przyspieszenie odcinka Puławska - Banacha, a nie całości.
Karos mówił o trasie do Wilanowa
I się zgadza, bo to element trasy Banacha - Wilanów.
inż. Glonojad pisze:Natomiast rozdmuchana Warszawa Borowskiego daje tak dziwaczne wyniki analiz, że jak (daj Boże) buc odejdzie z miasta, to wszystkie studia trzeba będzie aktualizować #-o
i tak już zdołał namieszać wystarczająco - ale do jesieni...
Natomiast z tego, co widzę, to on nie ma poparcia zaplecza architektów, a jedynie chyba jego interes jest zbieżny z interesem inwestorów...
Megazator w wydawaniu pozwoleń jest dla nich korzystny? Sądzę że wątpię, jak mawiała moja matematyczka ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 27 lut 2006, 22:33

inż. Glonojad pisze:I się zgadza, bo to element trasy Banacha - Wilanów.
zgoda, odsłucham taśm jutro, to Ci powiem, co dokładnie mówił ;)
inż. Glonojad pisze:Megazator w wydawaniu pozwoleń jest dla nich korzystny? Sądzę że wątpię, jak mawiała moja matematyczka ;)
cóż forsując takie a nie inne zmiany w planie zagospodarowania czy snując wizje zabudowy wbrew opinii mieszkanców W WIĘKSZYM stopniu działał na korzyść inwestorów ;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 28 lut 2006, 0:22

MeWa pisze:cóż forsując takie a nie inne zmiany w planie zagospodarowania czy snując wizje zabudowy wbrew opinii mieszkanców W WIĘKSZYM stopniu działał na korzyść inwestorów ;)
Mhm. Zwłaszcza wizja trzypiętrowego śródmieścia była dla nich korzystna :p.
Ja bym tu raczej pisał o działaniu w mniejszym stopnoi na niekorzyść, jeśli już ;)

Chyba, że piszemy o tych kilku dziwnych przypadkach, które ostatnio opisywała prasa... kurczę, myślałem że gość jest po prostu niekompetentym (w niektórych sprawach) wizjonerem, a nie... ](*,)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 28 lut 2006, 0:42

dokończ myśl... :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 28 lut 2006, 20:31

Mądrej głowie dość dwie słowie :shock:

A zmieniając temat - jutro będą wyniki Studium Wykonalności na Tarchomin...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 03 mar 2006, 17:50

Bastian pisze:No właśnie dlatego powinna iść pod Bema i zarazem pod Dworcem Zachodnim, a nie przez Ordona.
Tutaj, to najtaniej wyszłaby estakada i dalej w Bitwy.
inż. Glonojad pisze:A zmieniając temat - jutro będą wyniki Studium Wykonalności na Tarchomin...
Świetnie, gdzie trzeba się udać, aby zobaczyć?
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 03 mar 2006, 21:51

Właściwie, to kwestia publicznej dostępności - lub nie - nie jest jeszcze rozstrzygnięta.

Chociaż sądzę, że trzeba będzie przynajmniej syntezę upublicznić zwłaszcza, że przecież się tymi planami chwali firma już.

Ale ja osobiście postaram się odpowiedzieć na pytania, o ile nie będą zbyt szczegółowe ;) (nie dlatego, że nie umiałbym, tylko dlatego, że nie wiem czy by mi było wolno ;) ).
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8311
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 04 mar 2006, 22:30

inż. Glonojad pisze: A zmieniając temat - jutro będą wyniki Studium Wykonalności na Tarchomin...
Hmmm...coś o tym wiadomo, czy to sprawa z rzędu tajnych-przez-poufne?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 mar 2006, 23:00

Czy tajne - dowiem się w poniedziałek.
Na razie czekam na pytania, w PN postaram się na nie odpowiedzieć.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36626
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 05 mar 2006, 0:29

Podaj przybliżony choć przebieg tej Nowoprojektowanej...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 05 mar 2006, 0:37

Równoległa do Myśliborskiej, jakieś 250 metrów na wschód od niej. Mniej więcej na przedłużeniu Botewa.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ