Priorytety dla tramwajów

Moderator: Wiliam

Paweł D.
Posty: 5243
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 03 kwie 2022, 19:39

Może to jeszcze wymaga kalibracji, ale potrafi złapać Żurawia, a jak puści Wspólna, to złapie Hoża. Wilcza na kropkach, pl. Konstytucji na jeden skład. Może po prostu miałem pecha. Ale w stronę Centrum to fajnie się leci.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 03 kwie 2022, 20:33

W stronę Centrum jest koordynacja. Adaptacja właśnie powinna przepychać w drugą strone, bo układ przystanków i świateł uniemożliwia koordynację dwukierunkową. Ale to raczej nie jest kwestia kalibracji programu, tylko sprawności urządzeń detekcji i/lub jakości implementacji. Ciąg jest obserwowany.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Paweł D.
Posty: 5243
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 03 kwie 2022, 20:49

Co by to nie było, fajnie że to ogarniasz.
Był problem przy zejściu z przystanku przy Żurawiej, ale dotknąlem przycisku, wlazłem pod czujnik i kolejnym cyklem było zielone. Czyli jakoś działa 😀

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 03 kwie 2022, 21:07

Wymyśliłem, to ogarniam ;) na szczęście mam wielu świetnych pomocników.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Paweł D.
Posty: 5243
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 07 kwie 2022, 19:44

Marszałkowska fajnie działa. Nawet pl. Konstytucji i Centrum przepuściły dwa składy jak ostatnio jechałem.
A czy jest szansa, aby przesunąć w czasie fazy na Andersa/Anielewicza? W tej chwili tramwaje jadące od Bankowego łapią kreskę, przez co nie wyrabiają się przy Stawkach. Najgorzej mają 15/18 jeśli jadą za 35, które nie zdąży skręcić i blokuje kolejny cykl.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 kwie 2022, 7:41

Andersa - Anielewicza działa w koordynacji sieciowej z sąsiadami, więc może się nie udać, zwłaszcza, że organizacja na tym skrzyżowania jest niezgodna nie tylko z przepisami, ale nawet ze zdrowym rozsądkiem. Ale nowy SOR już jest, ZDM dostał już chyba nawet pieniądze na roboty, więc stosunkowo niedługo powinno się poprawić.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 08 kwie 2022, 7:51

A jak idzie Woloska i Rakowiecka? Tam zdaje się miasto to miało robić… Jeszcze Batorego… Coś tu już działa?
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 kwie 2022, 8:35

Jeszcze nie, ale to już kwestia max miesiąca: programy zatwierdzone, dostosowane do konkrentych sterowników i będzie git.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 667
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Nowe Górce

Post autor: Piotrek_2274 » 11 kwie 2022, 20:54

Tymczasem mam wrażenie że na GUSie dodatkowe światło było, ale się zmyło.

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 12 kwie 2022, 20:09

Nie działa wzbudzenie na przelotce przed Radiową od strony Nowego Bemowa.

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 13 kwie 2022, 20:01

Na GUS dodatkowe otwarcie jest tylko od Nowowiejskiej - dla spóźnionych 17/33 oraz brygad skręcających do zajezdni.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 23 kwie 2022, 23:44

Przy Rakowieckiej/Boboli to nawet 3 razy się dziś otwarcie zrobiło. Najpierw czerwone od strony Mordoru. Przejechała siedemnastka od centrum. Teraz dostał poprzeczny. Przejechała nauka jazdy od centrum. Dostało boboli od centrum i lewoskręt. Przyjechała siedemnastka od Mordoru, dostała pałkę. Dopiero teraz zrobiło się zielone od mordoru. Ciekaw jestem, jak to daje radę w popołudniowym szczycie.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 24 kwie 2022, 7:58

Góra w 2 cykle się rozładuje. Tam zresztą nie ma co przepychać za bardzo, bo ani Rakowiecka, ani Batorego dużo samochodów nie przepuści.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 24 kwie 2022, 9:32

No ale Konstruktorska i Domaniewska to dramat. Wieczorem (sobota po 20) do minuty spóźnienia moja 17 dołożyła kolejne 2.
ŁK

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 27 kwie 2022, 23:01

17 na Służewiec przy Madalińskiego chyba nie dostała światła o 20:52. Brzmi jak włączone czujniki :) Może dostała chwilę później, jednak jak widziałem z taksówki, lewoskręt się skończył, ruszyło się prosto, a ciagle była pozioma pałka…
ŁK

ODPOWIEDZ