Mapa komunikacji miejskiej
Na której mapie BTW?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26798
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
28 (zamiast 11) zachowała się między przystankami Kazubów a Bemowo-Ratusz.
Brak wjazdów i zjazdów na mapie linii nocnej z Mostu Grota na Modlińską. Dotyczy N13 i N63.
Na mapie interaktywnej zaznaczona jest linia zjeżdżająca na węźle Paszków w stronę Warszawy na główną jezdnię S-8. Podejrzewam, że miało to dotyczyć 733.
Tyle że z rozkładu wynika, że ta linia wjeżdża na główną jezdnię S-8 już na węźle Nadarzyn, czyli nie obsługuje przystanków Centrum Mody i Paszków.
W przeciwną stronę jest ok.
Tyle że z rozkładu wynika, że ta linia wjeżdża na główną jezdnię S-8 już na węźle Nadarzyn, czyli nie obsługuje przystanków Centrum Mody i Paszków.
W przeciwną stronę jest ok.
Mapa przystankowa w wersji internetowej nareszcie w rozmiarach pozwalających na wygodne korzystanie: https://www.wtp.waw.pl/wp-content/uploa ... -dzien.png!
Aczkolwiek ulica Podstępu w Nowej Woli na trasie linii 737 (dół mapy) jest do poprawienia .
Aczkolwiek ulica Podstępu w Nowej Woli na trasie linii 737 (dół mapy) jest do poprawienia .
Czy faktycznie na tej mapie nie ma legendy?
Zastanawia mnie cel oznaczania linii niecałotygodniowych podwójną linią na górze. Dla osób nie znających rozkładów to oznaczenie niewiele mówi.
I ciekawi mnie system odnośników kierunków dla kolei. Logiczne wydaje się opisywanie w systemie bliżej-dalej czyli R3 - Błonie Sochaczew Łowicz. Teraz to jakiś misz-masz. Kierunek Otwock w ogóle nie ma podanych kierunków.
Zastanawia mnie cel oznaczania linii niecałotygodniowych podwójną linią na górze. Dla osób nie znających rozkładów to oznaczenie niewiele mówi.
I ciekawi mnie system odnośników kierunków dla kolei. Logiczne wydaje się opisywanie w systemie bliżej-dalej czyli R3 - Błonie Sochaczew Łowicz. Teraz to jakiś misz-masz. Kierunek Otwock w ogóle nie ma podanych kierunków.
A mnie zastanawia dlaczego wszystkie mapy WTP usilnie twierdzą, że linie L26, L27, L40 zatrzymują się na przystanku Napoleona 02 w Kobyłce mimo, że nie występuje on na rozkładach jazdy tych linii Na przystanku też żadnej naklejki nie ma.
Poza tym L40 w Kobyłce jeździ trasą Żymirskiego - Pieniążka - JP2 - Wołomińska - al. Armii Krajowej, a nie prosto Żymirskiego, jak to jest na schemacie nieinteraktywnym (zmiana stała wprowadzona 20.01.2020, a więc przed rzekomą datą jej publikacji).
Poza tym L40 w Kobyłce jeździ trasą Żymirskiego - Pieniążka - JP2 - Wołomińska - al. Armii Krajowej, a nie prosto Żymirskiego, jak to jest na schemacie nieinteraktywnym (zmiana stała wprowadzona 20.01.2020, a więc przed rzekomą datą jej publikacji).
Godne odnotowania, że pojawiła się "klasyczna mapa" dla wschodnio-południowych rubieży aglomeracji:
https://www.wtp.waw.pl/wp-content/uploa ... wschod.pdf
Rozumiem że kolejne w przygotowaniu?
https://www.wtp.waw.pl/wp-content/uploa ... wschod.pdf
Rozumiem że kolejne w przygotowaniu?
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27355
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Zupełnie nie rozumiem tego działania, przecież jest NoWa InTeRaKtYwNa MaPa, na której przez pół roku istnienia nie poprawiono dramatycznych błędów funkcjonalnych, ale jest InTeRaKtYwNa i wszyscy powinni być zachwyceni, a tutaj ZTM sam jakby nie wierzył w swoje własne cudeńko...
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?
surely we are living in a dream?
Ale w PDF-ie... Poza tym mapa datowana na 3.06 a nie zawiera objazdu 702 w Śródborowie... https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2020/05/2 ... odborowie/Wiliam pisze: ↑08 cze 2020, 18:06Godne odnotowania, że pojawiła się "klasyczna mapa" dla wschodnio-południowych rubieży aglomeracji:
https://www.wtp.waw.pl/wp-content/uploa ... wschod.pdf
Rozumiem że kolejne w przygotowaniu?
NoWa InTeRaKtYwNa MaPa (spodobało mi się to @fik XD ) pokazuje błędną trasę linii 527. W dodatku pomija przystanek DKS Targówek 03, w zamian wyświetla się na przystankach wzdłuż całej ul. Handlowej.