Mapa komunikacji miejskiej
Ale gdzie tam, przecież było 11.11 huczne otwarcie z ekumenicznym hasłem "jedynemu bogu - naród".
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522
To że było otwarcie, to nie znaczy, że świątynia jest zbudowana. W środku jej stan praktycznie surowy.
Choć może i rzeczywiście na mapce powinna być już zbudowana.
Choć może i rzeczywiście na mapce powinna być już zbudowana.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 14095
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
To jak z moją parapetówką. Niby kwadrat wykończony, a Pani Równoległa dalej coś zamawia i domaga się wożenia po sklepach. A moi koledzy byli i zdążyli się nawalić i wytrzeźwieć.
Na Marszałkowskiej między Pl. Unii a Metrem Politechnika i dalej na południe na Puławskiej na mapie jest tramwaj 70, a powinien być 71.
Widzę że powyższe już poprawione, super
Jeszcze 2 drobiazgi zauważyłem:
- wg rozkładu Z-4 ma Czorsztyńską jako stały (na mapie jest NŻ bo 186 ma NŻ),
- 201 jest aktualnie zawieszone, a na Newelskiej figuruje.
Jeszcze 2 drobiazgi zauważyłem:
- wg rozkładu Z-4 ma Czorsztyńską jako stały (na mapie jest NŻ bo 186 ma NŻ),
- 201 jest aktualnie zawieszone, a na Newelskiej figuruje.
Ciekawostka z nocnej mapy Warszawy, ZN5 przeobraża się na Płockiej i Młynarskiej w ZN4
110
- Piotrek_2274
- Posty: 667
- Rejestracja: 15 sty 2006, 21:46
- Lokalizacja: Nowe Górce
Coś tu jest zdecydowanie nie halo.
- Załączniki
-
- gdsjosg.PNG (27.73 KiB) Przejrzano 2362 razy
W Zielonce został już otwarty przejazd.
Nowokabackiej na mapie nie widzę nawet "w budowie"...
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522
Zaznaczyli. A przynajmniej starali się zaznaczyć .
Trasa linii ZG wiedzie bezpośrednio ul. Wojciechowskiego i Orląt Lwowskich (jak 187), a nie ul. Wojciechowskiego-Keniga-Orląt Lwowskich jak to oznaczono na mapie.
- Załączniki
-
- Mapa Ursus.PNG (26.44 KiB) Przejrzano 1655 razy
Tak szczerze to zaznaczenie tych linii jest kiepskie:Lipa pisze:Trasa linii ZG wiedzie bezpośrednio ul. Wojciechowskiego i Orląt Lwowskich (jak 187), a nie ul. Wojciechowskiego-Keniga-Orląt Lwowskich jak to oznaczono na mapie.
1) ZBA na jednym z arkuszy się "urywa" i na kolejnych gdzie jest droga A2 i S2 jej nie ma. Nagle się pojawia na pętli w Brwinowie.
2) ZG i ZB za Pruszkowem to w ogóle nie mają zaznaczonych przystanków
3) ZB, no prawie nie mają wszystkich przystanków za Pruszkowem, bo ZB ma zaznaczony Parzniew, do tego co lepsze jedzie dwukierunkowo, a wg rozkładu przez Parzniew to leci w kierunku Brwinowa, a wraca przez Otrębusy.
4) Kościuszki w Pruszkowie jest jako stały dla Zx, a prawidłowo powinien być na żądanie.
Wg mapy 323 nadal na wakacjach, a rozkładu ZBA na stronie ZTM niet.
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522
ZBA jest w rozkładzie ZB, jako kursy wariantowe.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
- Posty: 12141
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Już poprawili wszystkie błędy.
Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.