Obserwacje Brygadowe

Moderator: vernalisadonis

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Obserwacje Brygadowe

Post autor: Jarek » 18 gru 2005, 13:57

Niniejszym powołane do życia zostało podforum: "Obserwacje Brygadowe", którego tematyki chyba nikomu nie muszę wyjaśniać. W razie jakichś wątpliwości, odsyłam do moderatorów "Obsługi linii".

Aha - posty pisane tutaj nie będą zliczane do ogólnej ich liczby pokazywanej na Forum. Podobnie jak i na Wolnych Chwilach.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 16 sty 2007, 22:27

Witajcie :!:

W najbliższych minutach rozpocznie się reforma podforum Obserwacje Brygadowe. Za utrudnienia serdecznie wszystkich przepraszamy. Mamy nadzieję, że w przeciwieństwie do remontu tunelu średnicowego, przebudowa podforum nie przedłuży się zbytnio.

z wyrazami szacunku
MODERATORZY.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 16 sty 2007, 23:30

Witajcie :!:

Z radością oddajemy w Wasze ręce zreformowane podforum Obserwacje Brygadowe. Życzymy miłego korzystania.

z wyrazami szacunku:
MODERATORZY
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 17 sty 2007, 0:58

Gościnnie informuję, że na prośbę moderatorów podforum Obserwacje Brygadowe, zgodnie z punktem A.5. "Zasad..." zablokowana została możliwość zakładania nowych tematów na tymże podforum.

Junioradmin haf.

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 19 sty 2007, 22:33

Witam!

Temat "Dziwadła -2006" został oczyszczony i uporządkowany i w formie zamkniętej trafił z powrotem na forum po lekkiej korekcie tytułu. Ze wspomnianego tematu wydzielono posty dotyczące:
:arrow: pożyczek taborowych (Connex na 103, Stalowa na 122), które trafiły do tematu "Pożyczki taborowe" na podforum Tabor
:arrow: karty drogowej linii 113, które utworzyły temat o charakterze informacyjnym dla nowych użytkowników pt. "Karty drogowe" na podforum Obsługa linii
:arrow: obsługi linii 115, 142 i 305, które trafiły do wątku "Obsługa linii w Wesołej i Wawrze" (d. Obsługa linii w Wesołej) na podforum Obsługa linii
:arrow: tramwajowych solówek w okresie świątecznym m.in. na liniach 8, 35 do nowego tematu "Swiąteczny wysyp tramwajowych solówek" na podforum Obsługa linii
:arrow: obsługi linii 109 do nowego tematu o takimże tytule na podforum Obsługa linii

Ponadto na forum powróciły po oczyszczeniu z zeszłorocznych postów tematy:
:arrow: Kobiety za kółkiem
:arrow: Lewarki w weekend
:arrow: Autobusy z czarnymi tablicami

Dodatkowo zgodnie z sugestią admina tytuły tematów dostały spacje przed 2007. ;)

Dziękuje za uwagę,
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 21 sty 2007, 22:41

Witajcie :!:

Post z tematu Pochwały i nagany - 2007 dotyczący SKM został przeniesiony do topicu [Kolej] Pochwaly i nagany na podforum Metro i kolej. Jednocześnie, na prośbę kolektywu moderatorskiego podforum MiK upomina się użytkowników o pisanie pochwał/ nagan kolejowych w odpowiednim temacie na podforum MiK.

pozdrawiam
Maciek
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 26 sty 2007, 19:53

Witajcie :!:

Moderatorzy podforum Obserwacje Brygadowe informują, że w dniu dzisiejszym zmianie uległ regulamin podforum. Dodane zostały punkt B.12; B.13 oraz B.14.

pozdrawiamy
Moderatorzy
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 26 sty 2007, 23:07

Witajcie :!:

Posty o niskim poziomie intelektualnym z tematu Pochwały i nagany - 2007 zostały usunięte. Posty te przywędrowały wcześniej na podforum Obserwacje Brygadowe z terenów zarządzanych przez Sułtana Maroka, Albumowicza i Ambasadora z tematu Głupie zachowania kierowców.

pozdrawiam
Maciek
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 27 sty 2007, 0:05

... i - dodajmy - były równie głupie, jak te zachowania... :]
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 sty 2007, 23:00

Witajcie :!:

Post autorstwa Roberta514 z tematu Pochwały i Nagany został przeniesiony do tematu [Kolej] Pochwaly i nagany na podforum Metro i Kolej. Użytkownika uprasza się o umieszanie postów w odpowiednich tematach.

pozdrawiam
Maciek
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 01 lut 2007, 22:41

Witajcie :!:

Dla dobra ogółu w dniu dzisiejszym podforum Obserwacje Brygadowe wzbogaciło się o nowy temat -Nowości taborowe - 2007. Wychodząc naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na informacje gdzie pojawiają się nowe wozy TW, a w najbliższym czasie także MZA zapraszamy serdecznie do ich wypisywania w nowym temacie. UWAGA- temat zostanie zamknięty po upływie 2 tygodni od dostarczenia do Warszawy ostatniego nowego pojazdu z planowanych dostaw wozów: SU12, SU18 oraz 123N. Jednakże jednocześnie, z ogromną radością, informujemy iż topic ten zostanie wówczas oczyszczony i będzie dzielnie czekał na przybycie do stolicy pierwszych wagonów 120N, a w dalszej perspektywie kolejnych nowych pojazdów komunikacji miejskiej.

Jednocześnie, w związku z dodaniem nowego tematu, regulamin podforum zyskuje dodatkowy punkt: B.15.

Z wyrazami szacunku
Moderatorzy OB.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 03 lut 2007, 19:20

Witam!

Ostatnia dyskusja z tematu "Pochwały i nagany - 2007" znalazła swoje miejsce na podforum Komunikacja miejska w temacie "Sprzedaż biletów przez kierowców".

Dziękuje za uwagę,
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 10 lut 2007, 22:45

Witajcie :!:

Informujemy, że kilka ostatnich postów z tematu Pochwały i nagany zostało wydzielonych na podforum Infrastruktura transportowa. Utworzyły tam temat Rondo w Legionowie, a skręcanie autobusu. Od tego momentu władzę na tym tematem sprawują moderatorzy podforum Infrastruktura transportowa. Prosimy o ostrożność, gdyż istnieje prawdopodobieństwo zmiany nazwy tematu lub przeniesienia go na inne podforum.

pozdrawiam
Maciek
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 12 lut 2007, 15:54

Witam!

Dyskusja o problemach z autobusami w czasie mrozów przeniosła się z tematu "Dziwadła - 2007" do tematu "Autobusy kontra mróz" na podforum Tabor.

Dziękuje za uwagę,
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 17 lut 2007, 20:08

Witam!

OT z tematu "Rzadkie okazy - 2007" przeniosło się na podforum Obsługa linii do tematu "Obsada wozów".

Dziękuje za uwagę,
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Zablokowany