O spółce PKP Intercity

Moderatorzy: JacekM, person

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Re: O spółce PKP Intercity

Post autor: Glonojad » 17 wrz 2021, 9:30

Arow nie ma przedziału i toalety służbowej, związki nie pozwolą. Zresztą tam jest z 50% rezerwy zapisane...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
kveld

Post autor: kveld » 17 wrz 2021, 10:34

Glonojad pisze:
17 wrz 2021, 8:21
Z szybkiego przeglądu wygląda na to, że trafią one na IC Mewa i Podlasiak (czyli oba pociągi do Świnoujścia) oraz na teelczynę, co przez Bydgoszcz i PIłę jedzie na Kołobrzeg (obecnie to najgorszy szrot a nazwę co roku ma inną, to się nie wczuwam).
Czemu tylko Mewa i Podlasiak, a nie Gałczyński, Zamenhof, Zielonogórzanin, Lubuszanin (ten na dziś jest skrócony, ale myślę o pełnej trasie)? No chyba, że mówisz o pierwszym kroku? Wagonów Combo przydzielonych do st. Warszawa Grochów ma być wg mojej wiedzy co najmniej kilkanaście, więc raczej nie na dwa pociągi...

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Post autor: Glonojad » 17 wrz 2021, 10:58

nie sprawdzałęm wszystkich relacji, interesowało mnie nadmorze. Ogólnie to w grę wchodzi mapka https://www.intercity.pl/obrazy/do%20ne ... laczen.jpg
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
kveld

Post autor: kveld » 17 wrz 2021, 11:04

Ok, a na Świnoujście to IC jakiś papier ma?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Post autor: Glonojad » 17 wrz 2021, 12:16

Dobre pytanie...

ODPOWIEDZ