[RJ] O rozkładzie jazdy PKP 2020

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 23 lut 2020, 10:29

Czy da się gdzieś sprawdzić, na których pociągach KM jeżdżą piętrusy?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 23 lut 2020, 12:21

Glonojad pisze:Czy da się gdzieś sprawdzić, na których pociągach KM jeżdżą piętrusy?
Jeśli w rozkładzie nie ma, że „ezt lub szynobus”, to raczej są to piętrusy. Ale odwrotnie patrząc to nie wiem jak.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 21 sie 2020, 9:34

Czy od 1 września Neptun wypada z obiegu z Sobieskim? Bo Neptun traci rowerówkę, a Sobieski - przynajmniej wg eIC - wciąż ją ma.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Gontar
(Rav5202)
Posty: 2281
Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa - Witolin

Post autor: Gontar » 27 sie 2020, 7:32

Glonojad pisze:
21 sie 2020, 9:34
Czy od 1 września Neptun wypada z obiegu z Sobieskim? Bo Neptun traci rowerówkę, a Sobieski - przynajmniej wg eIC - wciąż ją ma.
Obieg się nie zmieni, jednak roweru faktycznie nie będzie (obecnie powinien jeździć, a też nie jeździ), na Sobieskim również nie będzie od 01.09 (wagon 348 obecnie)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 27 sie 2020, 10:04

Nie jeździ? To "świetnie", bo jutro mam bilet rowerowy i tam, i z powrotem na Neptuna właśnie... no i na Sobieskiego od 1 września dało się (teraz nie sprawdzałem) rowerowy kupić.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ