[Kolej] Pochwały i nagany

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Adamq
Posty: 151
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:11

Post autor: Adamq » 09 paź 2009, 23:04

Pochwała dla kierownika poc. Nr 70120 który pierwszy raz zakomunikował pasażerom,ze tenże pociąg bedzie opóźniony o około 60 min z powodu ściągania ze szlaku uszkodzonej lokomotywy ze składem towarowym (PCC Rail).
Nagana dla dyżurnych ruchu na stacji Pasieki i Przetycz za brak informacji o opóźnieniu. Pasażerowie którym się śpieszyło mieli inny środek komunikacji, odjeżdżajacy 15 min po planowym odjeździe tegoż pociągu(70120) z ich stacji.

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 30 paź 2009, 18:30

Pochwała dla obslugi EC115 Praha, kierownik przez głośniki informował o przyczynie postoju i o tym, że jest to uwzględnione w rozkładzie. Potem chodził po składzie z rozkładem i pomagał wyszukać przesiadki, odpowiadał na pytania... Tak powinno być w każdym pociągu, szczególnie tej kategorii. Póki co nie jest, ale liczę na to, że i to się zmieni.

Awatar użytkownika
laczor
Posty: 374
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:43
Lokalizacja: Warszawa/Tłuszcz
Kontakt:

Post autor: laczor » 19 lis 2009, 17:17

Pochwała dla obsługi stacji Grodzisk Mazowiecki, w dniu 14.11 informowano na bieżąco pasażerów przez megafony o zmianie peronu w godzinach popołudniowych (z powodu wypadku).
www.linia29.cal.pl Linia 29 Tłuszcz-Ostrołęka

Neoś_998
Posty: 316
Rejestracja: 09 mar 2009, 15:13
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Neoś_998 » 13 gru 2009, 17:25

Pochwała dla kierowniczki pociągu SKM za przejście po składzie i poinformowanie pasażerów o zatrzymaniu w Rembertowie =D>

Awatar użytkownika
zofey
Posty: 1570
Rejestracja: 11 mar 2009, 8:29
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki - Służewiec

Post autor: zofey » 14 gru 2009, 13:51

Pochwała dla mechanika pociągu 8033 dzisiaj. Na Wschodniej +20, w Mińsku +15. Normalnie opóźnienie jest takie samo, albo większe.

kebe

Post autor: kebe » 17 gru 2009, 21:18

Nagana dla załogi pociągu KM6625 za odjechanie z Warszawa Wola 5 min przed czasem i bez dłuższego postoju fundując ok 10 osobom (w tym mi) ponad 1h czekania w te piękne śnieżno-mroźne popołudnie. A dlaczego 1h ? Dlatego, że kolejny skład (planowo za 30min od tamtego) nie wyjechał o czasie... O ile w ogóle wyjechał... bo ja po 1h i 5min zrezygnowałem z opcji odmrażania wszelkich kończyn.

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 17 gru 2009, 21:30

kebe pisze:Nagana dla załogi pociągu KM6625 za odjechanie z Warszawa Wola 5 min przed czasem i bez dłuższego postoju fundując ok 10 osobom (w tym mi) ponad 1h czekania w te piękne śnieżno-mroźne popołudnie. A dlaczego 1h ? Dlatego, że kolejny skład (planowo za 30min od tamtego) nie wyjechał o czasie... O ile w ogóle wyjechał... bo ja po 1h i 5min zrezygnowałem z opcji odmrażania wszelkich kończyn.

Hihihihihihihi- ten poc był dziś odwołany. Musiałeś trafić na jakiś opóźniony do Nasielska lub dalej.
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

metron

Post autor: metron » 17 gru 2009, 22:13

Nagana za całokształ i burdel na Dworcu Gdańskim, za odwołanie pociągu do Legionowa Piaski i braku informacji o tym fakcie dla pasażerów, nagana za okłamanie pasażerów że w/w pociąg nie dojechał z Legionowa Piaski, chociaż według moich informacji z tego pociągu zrobiono dodatkowy pociąg do Nasielska bo poprzednik z jedną jednostką zostawił tłum pasażerów na peronie

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 17 gru 2009, 22:21

metron pisze:Nagana za całokształ i burdel na Dworcu Gdańskim, za odwołanie pociągu do Legionowa Piaski i braku informacji o tym fakcie dla pasażerów, nagana za okłamanie pasażerów że w/w pociąg nie dojechał z Legionowa Piaski, chociaż według moich informacji z tego pociągu zrobiono dodatkowy pociąg do Nasielska bo poprzednik z jedną jednostką zostawił tłum pasażerów na peronie
Masz kiepskie informacje
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

kebe

Post autor: kebe » 18 gru 2009, 13:52

Ja wiem tyle, że pociąg który miał być o 16:36 z Woli nie był tam o tej godzinie... Za to jakiś odjechał 5 min wczesniej... Wiem, że kolejny pociąg nie wyjechał o 17:07 bo był jakiś problem z uruchomieniem jednej jednostki i w skutek tego było rozłączanie. Prawdopodobnie miało to wpływ na dzisiejszy skład z Nasielska który to od dawien dawna nie jechał na 1xEN57. Chociaż dziś o dziwo (na szczęście) były miejsca siedzące :-k

Ale tak, żeby nie było nie w temacie..
Pochwała dla Pani z infolinii która wytłumaczyła mi całą sytuację szybciutko i bez ściemniania powiedziała, że nie wie o której cokolwiek przyjedzie.

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 23 gru 2009, 21:57

1) Pochwała dla obsługi TLK 4112 (dawny Rejtan - nie wqiem po jaką cholerę te nazwy polikwidowali) za reakcję na prośby podróżnych i ustawienie skomunikowań w Warszawie (ze względu na opóźnienie owego Rejtana wynikające z siódemki na czele i opóźnienie wywiezione z Katowic (też skomunikowanie)).
Skominikowania z tego co pamiętam ustawili na Białystok i Lublin, Płock (Mazovia czekała na Zachodnim), Gdynię oraz... Łuków. Łuków miał czekać na zachodnim. Co się okazało - z obserwacji poczynionych wynikało, że podwójne nabite AKMki czekają na Wschodnim. No ciekawe miny miały osoby, które wysiadły na zachodnim i pobiegły na drugi peron. Nie miały czego oglądać. Ciekawe, kto nawalił ;) Bo jak widać dogadać się da, nawet między spółkami.

Awatar użytkownika
zofey
Posty: 1570
Rejestracja: 11 mar 2009, 8:29
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki - Służewiec

Post autor: zofey » 25 gru 2009, 8:23

Wszystkiego najlepszego w nowym roku życzę Paniom i Panom Kolejarzom, a także podróżnym i Kontrolerom. :glaszcze:

Gacek
Posty: 1460
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 27 gru 2009, 18:28

Nagana dla kierownika pociągu 8946 za świąteczny stosunek do pracy wczoraj- nie sprawdził biletów na odcinku SIedlce- Warszawa Śródm. Potem wysiadłem.
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

Awatar użytkownika
laczor
Posty: 374
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:43
Lokalizacja: Warszawa/Tłuszcz
Kontakt:

Post autor: laczor » 16 lut 2010, 19:30

Pochwała dla kierownika dzisiejszego porannego "Radomiaka" Nr 21226 za ogłoszenie typu.... "Szanowni Podróżni, z opóźnieniem 5 minut zbliżamy się do stacji Warszawa Zachodnia. Prosimy o sprawdzenie, czy na miejscach nie pozostał bagaż, lub rzeczy osobiste..." i tak dalej.
Przez chwilę poczułem się jakbym jechał ekspresem :grin:
www.linia29.cal.pl Linia 29 Tłuszcz-Ostrołęka

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 16 lut 2010, 20:51

Może przeszedł z IC :)

ODPOWIEDZ