[Wiedeń] Impresje

Moderatorzy: JacekM, person

Awatar użytkownika
a/p TALENT

Re: [Wiedeń] Impresje

Post autor: a/p TALENT » 27 sie 2019, 11:31

W miejsce 67 pojedzie 11 aż za cmentarz centralny śladem dotychczasowej 6. Tramwaj 6 zostanie skrócony do pętli za wiaduktem kolejowym szlaku kolejowego do Hauptbahnhof, ale przed wiaduktem kolejowym S-bahnu gdzie kursuje linia 7 S-bahn do lotniska. Zaawansowana jest budowa przedłużenia linii tramwajowej linii D do rej. ul. Gudrunstrasse, gotowe są np. rozjazdy do dotychczasowego torowiska po którym aktualnie kursuje tramwaj linii 6. Porażką są nowe autobusy przegubowe Mercedesa, przy starcie wyją jak pamiętne Berliety. Kolejnym nowym debilizmem były niskie przeloty samolotów pasażerskich nad centrum Wiednia przy podejściu do lądowania do lotniska. Jak wiosną nad Bemowem. Zawsze pamiętam, obserwując przeloty samolotów z parku Alterla, dolot następował przed Wiedniem z rejonu Siebenhirten.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Kontakt:

Post autor: Emyl » 27 sie 2019, 11:34

Wyjące mercedesy? A co to za model?

Awatar użytkownika
a/p TALENT

Post autor: a/p TALENT » 27 sie 2019, 11:53

Mercedes Citaro na linii 68 A i 68 B. Teraz mieszkałem w centrum, poprzednio mieszkałem na krańcach Wiednia, gdzie były pojedyncze autobusy o napędzie gazowym. Były zdecydowanie ciche niż te Mercedesy Citaro.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
a/p TALENT

Post autor: a/p TALENT » 14 lis 2019, 11:09

Od nowego grudniowego rozkładu jazdy na odcinku trasy kolejowej Wien Meidling - Wien Floridsdorf pociągi kursują co 3 minuty. S45 zamiast co 15 minut ma kursować co 10 minut. Czasami w godzinach szczytu porannego pociągi na trasie Floridsdorf - Meidling jechały prawie zderzak w zderzak. Coś jak u nas tramwaje na Al. Jerozolimskich w szczycie.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
KwZ

Post autor: KwZ » 24 lis 2019, 2:19

Projekt ul. Szkolnej się sprawdza:
https://www.transport-publiczny.pl/mobi ... 63188.html
Podpiszcie proszę petycję przeciw ustawie kagańcowej! To dalsza część pełzającego zamachu stanu:
https://dzialaj.akcjademokracja.pl/camp ... ropo--sign

Awatar użytkownika
a/p TALENT

Post autor: a/p TALENT » 01 sie 2020, 16:43

Trzymajcie się z dala od sudosttangete, szczególnie po lewej stronie Dunaju. Upierdliwe remonty. Korki i pozamykane liczne zjazdy do miasta. Coś na kształt znany nam z remontów Trasy Ł. Ja miałem szczęście jechałem ok. 21 tj. prowadziła żona a ja pilotowałem. Meandry i przeplotki cały czas. Szczegóły znajdziecie na stronie asfinag.at - to ichnia gdaka. W kraju na odcinku przerabianej gierkowki na autostradę od Piotrkowa do początku obwodnicy Częstochowy makabra z przejazdem. Plac budowy z ruchem sprzętu i sporo wypadków.
ZUS fundatorem emigracji

ODPOWIEDZ