Komunikacja miejska w Trójmieście

Moderatorzy: JacekM, person

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Re: Komunikacja miejska w Trójmieście

Post autor: Glonojad » 07 cze 2021, 18:36

Taak, od lipca wszystko idzie w Taryfie Pomorskiej i można spokojnie łapać PRy, sporo ich jest.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
person
(geograf)

Post autor: person » 10 cze 2021, 11:33

Wiceprezydent Gdańska (P. Borawski) w swoim poście na FB zapowiada przyspieszenie tramwajów w mieście. Wreszcie.
Zobaczymy na ile zapowiedzi zostaną przekute w realne działania.
Do swojego posta dołącza link do artykułu:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Tr ... 56684.html

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk

Post autor: Glonojad » 10 cze 2021, 12:00

Na Adamowicza jak na warunki gdańskie sygnalizacja działa nawet przyzwoicie, a na przejazdach ukośnych wręcz wydaje się, że jest priorytet. Niemniej nie obserwowałem tego więcej, niż w pojedynczych kursach bo przy niedzielnej częstotliwości kursowania trochę szkoda dnia...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ