Ursynów, Jazz, Koncert w Multikinie.

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

ja0306
Posty: 615
Rejestracja: 02 lut 2006, 15:44
Lokalizacja: Warszawa-Natolin Zachodni

Ursynów, Jazz, Koncert w Multikinie.

Post autor: ja0306 » 05 lis 2013, 16:31

Od Urzędu Dzielnicy Ursynów.

We wtorek, 12 listopada br., zapraszamy na Multikoncert w Multikinie: dla ursynowskiej publiczności zagra Urszula Dudziak jedna z największych polskich wokalistek jazzowych. Wydarzenie rozpocznie się godz. 19.00 w Multikinie Ursynów, (al. KEN 60).

Bezpłatne karty wstępu (po dwie na jedną osobę):

będą wydawane w holu głównym Urzędu Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 w piątek 8 listopada od godziny 17.00;

będzie można wygrać w konkursach organizowanych na dzielnicowej stronie na Facebooku w dniach 6 i 7 listopada;

Karty wstępu, które nie zostaną odebrane, będą rozdawane w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów we wtorek 12 listopada w godzinach 8.00 do 16.00 i w Multikinie na 30 minut przed koncertem
Urszula Dudziak jest jedną z największych polskich wokalistek jazzowych, nagrała ponad 50 albumów i współpracowała m.in. z takimi muzykami jak: Lester Bowie, Bobby McFerrin, Branford Marsalis, Adam Makowicz, Michał Urbaniak, Krzysztof Komeda czy Sting. Na scenie muzycznej zadebiutowała w 1958, kiedy rozpoczęła współpracę z Krzysztofem Komedą. Później wielokrotnie występowała na warszawskim festiwalu Jazz Jamborre. Obdarzona niezwykłym głosem wokalistka w 1964 podjęła współpracę z Michałem Urbaniakiem. Nagrali wspólnie kilka albumów, w tym „Urszula” i „Urbaniak”. Zapraszamy na urodzinowy koncert URSZULI DUDZIAK, na którym Jubilatka zaśpiewa m.in. materiał z najnowszej płyty pt. WSZYSTKO GRA.

Jest to kolejny Multikoncert, którego organizatorem jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy. W znajdującym się naprzeciwko ursynowskiego Ratusza Multikinie mieszkańcy mieli okazję posłuchać: POD BUDĄ, Roberta Rozmusa, Stanisława Soykę z zespołem oraz Macieja Maleńczuka wraz z zespołem Psychodancing.
nasza-klasa
maratonypolskie
radiopolska
wawkom.waw
facebook
fotka
sympatia
Randkologia
Apokalipsy.fora.pl

ODPOWIEDZ