Portret Warszawy przez pryzmat snów jego mieszkańców

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

kb1985
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2014, 12:18

Portret Warszawy przez pryzmat snów jego mieszkańców

Post autor: kb1985 » 12 gru 2014, 12:26

Hej, przygotowujemy film, w którym chcemy pokazać Warszawę przez pryzmat snów jego mieszkańców. Jako łowcy snów próbujemy dotrzeć do różnorodnych osób - młodszych, starszych, reprezentujących przeróżne grupy społeczne.

W dalszej kolejności na bazie wybranych snów powstaną filmy animowane, które złożą się na gotową produkcję.

Gdy stanąłem przed wyzwaniem odszukania kilku snów wyśnionych przez osoby mocno związane z miastem i jego ulicami, pomyślałem o kierowcach autobusów lub osobach mocno związanych zawodowo z komunikacją miejską.

Czy są może wśród Was takie osoby? A może znacie kogoś, kto spełnia takie kryteria i chciałby użyczyć swój sen na potrzeby filmu? Zapraszam do kontaktu tutaj bądź na maila kb1985@gmail.com.

Chętnie odpowiem na pytania osób, które chciałyby się stać częścią tego projektu, a w dalszej perspektywie będzie możliwość ustalenia z dźwiękowcem miejsca oraz daty spotkania, w trakcie którego nagramy sen (dojedziemy tam, gdzie będzie Wam wygodnie, lub też zapraszamy do profesjonalnego studia nagraniowego, które można przy okazji obejrzeć). Nie chodzi o to, żeby sny były starannie przygotowane - zależy nam na spontaniczności i wysłuchaniu Waszej opowieści bez przygotowań. Sny mogą dotyczyć dowolnego tematu, szczególnie zależy nam na tym, żeby pojawiły się w nim wątki związane z naszym miastem (jeśli sen dział się w jakimś konkretnym budynku, to wspomnijcie, w jakiej znajduje się dzielnicy, jeśli miał miejsce w autobusie, to warto spróbować podkreślić, że był to warszawski autobus). Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się stworzyć fascynującą produkcję, którą za jakiś czas wszyscy będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie!

ODPOWIEDZ