iZTM

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8267
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

iZTM

Post autor: person » 10 wrz 2015, 11:21

Czy ktoś z was prenumeruje (jeszcze) iZTM? Kto z was czyta?
Co wam się podoba, a co nie - w formule, w wyglądzie?
A może znaleźliście rzeczy, które wymagałyby poprawki?

Tylko spróbujcie patrzeć na temat z perspektywy umiarkowanie normalnego człowieka, a nie zapalonego hobbysty, numeromaniaka - pliz ;-)

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4760
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 10 wrz 2015, 13:10

Normalny człowiek chyba nie wykazuje aż takiego zainteresowania komunikacją miejską :P
Do mnie cały czas iZTM dochodzi. Nie wiem czy potrzebne jest kopiowanie komunikatów o zmianach ze strony ztm. Skoro ktoś ma tego iZTMa na skrzynce, to dosyć prawdopodobne jest że czasem i tak odwiedza stronę ztmu.
Bardzo lubię "turystyczne" artykuły a także te historyczne i fajnie by było kontynuować temat :)
A może jakiś comiesięczny przegląd ciekawszych wniosków racjonalizatorskich od pasażerów, wraz z komentarzem? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 10 wrz 2015, 13:30

Ja czytałem raz, potem jakoś mi się zapomniało, że dwa kolejne czekają na mnie w poczcie.
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522

michj
Posty: 192
Rejestracja: 19 lip 2013, 12:36
Lokalizacja: Warszawa (i okolice)

Post autor: michj » 10 wrz 2015, 14:15

Czytam iZTM, najciekawsze są dla mnie zazwyczaj artykuły o komunikacji na świecie. Ciekawe rozwiązania (głównie mam na myśli tramwaje) są prezentowane ;-)
Szkoda tylko że ZTM nie zawsze do końca promuje w praktyce komunikację szynową w Warszawie.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 10 wrz 2015, 21:41

No właśnie, mnie zastanawia jaki jest target tego periodyku. Teraz wygląda to na coś dla pasjonatów i dziennikarzy zainteresowanych tematem.

SL w Sztokholmie ma ciekawy patent - co jakiś czas, nie pamietam jaki, mają wykupione kilka kolumn w darmowej gazecie Metro, gdzie informują o inwestycjach, utrudnieniach, piszą teksty w stylu "poznaj pracę kierowcy" albo inne, trącące smrodkiem dydaktycznym. Tak to wygląda. Moim zdaniem lepszy patent od takiego newslettera z niejasną grupą docelową.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Eryk683
Posty: 18
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:16

Post autor: Eryk683 » 13 lip 2018, 15:55

Od jakiegoś czasu iZTM można dostać w komunikacji miejskiej.

ODPOWIEDZ