Piłka kopana we wszystkich odsłonach

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

reserved
Posty: 14565
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 paź 2006, 19:22

Tutaj piszcie wszystko na temat polskiej ligi...


Ogólnie jest fajnie, Legia wygrywa 3:0 z Górnikiem

reserved
Posty: 14565
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 paź 2006, 18:39

5:0 i wszystko git ;)

A wisła zremisowała bezbramkowo dzisiaj.

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5285
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 23 paź 2006, 9:29

Najciekawszy mecz tej kolejki to Widzew - Lech 3:2 - znakomity, w szybkim tempie mecz, dużo strzałów z obu stron, szybkie akcje i gdyby skuteczność była wyższa to byłoby 5:4 albo 6:4 dla Widzewa. A w następnej kolejce klasyk Widzew - Legia, w piątek w Łodzi
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 24 paź 2006, 18:25

Może to nie jest o ekstraklasie, tylko o II lidze, ale Polonia wreszcie pozbyła się Jurka Engela juniora :brawo: :bow:
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

reserved
Posty: 14565
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 24 paź 2006, 22:45

Piotrek pisze:ekstraklasie
A co to ekstraklasa? W Polsce nie ma takiej. Ba. Nawet klasą tego nazwac nie można. Poprostu rozgrywki ligowe.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 24 paź 2006, 22:47

djmc100 pisze:
Piotrek pisze:ekstraklasie
A co to ekstraklasa?
Orange Ekstraklasa :D A tak wogóle to masz rację w pozostałej częsci swojej wypowiedzi :smile:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 24 paź 2006, 22:48

A co to ekstraklasa?
Sam założyłeś taki temat :-s
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7760
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 24 paź 2006, 22:48

a mi w tym wszystkim nie pasuje fakt, że jest to liga polska
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 24 paź 2006, 22:52

R-9 Chełmska pisze:a mi w tym wszystkim nie pasuje fakt, że jest to liga polska
Ten fakt jest w sumie najwazniejszy.Całą Polskę ogarneła fala afer i korupcji,nie omijając naszej ligii futbolowej.Nazwa liga Polska jest adekwatna do tego co się tu wyprawia.
Mozna też ją nazywać ligą Afer.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7760
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 24 paź 2006, 22:57

Czy ligę, w której połowa zawodników to potykający się o własne nogi latynosi wprost z siódmej ligi brazyliskiej można nazwać polską? Ja się do nich nie przyznaję. jeżeli ktoś ma się potykać o własne nogi, stokroć wolę polaka... 8-[
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

jacek
Zbanowany
Posty: 4807
Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił

Post autor: jacek » 24 paź 2006, 23:01

R-9 Chełmska pisze:Czy ligę, w której połowa zawodników to potykający się o własne nogi latynosi wprost z siódmej ligi brazyliskiej można nazwać polską? Ja się do nich nie przyznaję. jeżeli ktoś ma się potykać o własne nogi, stokroć wolę polaka... 8-[
Ty pod tym kontem podchodzisz do tematu.
Dziś w sparingu Legii,ze Świtem Nowy Dwór Maz,ponoć grało dwóch Senegalczyków,z których jeden ponoć faktycznie potykał się o własne nogi i piłkę.Testowany tez był jakiś Serb.
Jednak największym skandalem był nijaki oli i nadanie mu naszego obywatelstwa przez kwasniewskiego.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 24 paź 2006, 23:06

jacek pisze: Jednak największym skandalem był nijaki oli i nadanie mu naszego obywatelstwa przez kwasniewskiego.
Święte słowa. Wielu ludzi bardziej niż on potrzebują poslkiego obywatelstwa i muszą czekać na niej przez naprawdę długi okres :-?
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

reserved
Posty: 14565
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 25 paź 2006, 6:57

R-11 Kleszczowa pisze:Orange Ekstraklasa
Raczej tylko ORange, bo w tym kraju jest tak że jak się zapłaci to sięma, EkstraKlasy nie ma ale Orange jak najbardziej.
Sam założyłeś taki temat :-s
Bo jakbym temat nazwał "Podwórkowa Piłka Nożna" to zaraz by było że nikt nic nie rozumie
R-9 Chełmska pisze:a mi w tym wszystkim nie pasuje fakt, że jest to liga polska
Tzn. np. Legia czy Wisła jeszcze się kwalifikuje, ale np Pogoń Szczecin to liga brazyliska.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 sty 2007, 19:02

onet.pl pisze:Minister sportu Tomasz Lipiec podjął decyzję o zawieszeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do czasu nowych wyborów do związku zostanie wprowadzony kurator, którym będzie Andrzej Rusko. Decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.
- To nie jest koniec PZPN, to nie jest koniec polskiej piłki, ale szansa na nowe otwarcie - powiedział minister sportu Tomasz Lipiec. - Nie chcemy być ciągle zwodzeni odwlekaniem reform. Musimy doprowadzić do przełomu. I to jak najszybciej. Na przełomie lutego i marca PZPN będzie miał nowe władze - dodał Lipiec.

- Decyzja o przyjęciu funkcji kuratora była jedną z najtrudniejszych w moim życiu. Jestem świadomy zagrożeń, jakie decyzja o zawieszeniu władz PZPN stanowi dla reprezentacji i drużyn klubowych. Zapewniam, że zrobię wszystko, by jak najszybciej doprowadzić do wyborów w PZPN i przywrócić normalną pracę związku. Liczę, że uda się je przeprowadzić na przełomie lutego i marca - powiedział Andrzej Rusko.
Jako jeden z powodów podjęcia decyzji o ustanowieniu kuratora minister wymienił zaniechanie aktywnych działań w zwalczaniu korupcji w polskim futbolu.

Wcześniej, na nadzwyczajnym posiedzeniu, mimo nalegań ministra zarząd PZPN nie podał się do dymisji.
Jakby nie patrzeć z Ekstraklasą ma to coś wspólnego - nie zakładałem nowego tematu. Ciekawie panowie, ciekawie... :-k
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25288
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 19 sty 2007, 19:05

Prosta piłka. Zawieszą nasz zwiazek w prawach członka UEFA i FIFA, więc o jakichkolwiek występach międzynarodowych możemy póki co zapomnieć. Jeżeli będą mili, to nas odwieszą przy okazji ustanowienia nowych władz statutowych (jest sznasa, że zdążą przed meczami eliminacyjnymi do Euro2008). Jeżeli nie, to przetrzymają nas do czasu nowelizacji ustawy o sporcie kwalifikowanym, która pozwala na takie działania ministra.
Masz racje Piotrze! Będzie ciekawie.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ