Rower...

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 932
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 30 maja 2014, 13:06

Stary Pingwin pisze:Można do następnej masy powspominać, jakimi epitetami nas raczono, a" ten burak za kierownicą" mało nie pękł ze złości. Moim zdaniem , w masie jeżdżą lanserzy, a nie normalni rowerzyści.
Przecież to jasne. Sama masa nie dość, że blokuje drogi to jeździ w żółwim tempie, ja jako rowerzysta w życiu się tam nie wybiorę bo to żadna przyjemność z jazdy, już wolę sobie pojechać moją ulubioną trasą nad Zalew Zegrzyński ;)
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8299
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 09 cze 2014, 13:40

drapka pisze:
Stary Pingwin pisze:Można do następnej masy powspominać, jakimi epitetami nas raczono, a" ten burak za kierownicą" mało nie pękł ze złości. Moim zdaniem , w masie jeżdżą lanserzy, a nie normalni rowerzyści.
Oraz różnego sortu nawiedzeńcy. Pedałowanie stało się dla nich jakąś religią, rower bożkiem, a "masa" liturgią. A u podstaw-owszem, pamiętam-było robienie na złość kierowcom samochodów
Ciekaw jestem twojego/waszego zdania o nightskatingu, który odbywa się częściej niż raz w miesiącu i blokuje trasę przejazdu bardziej niż Masa
winnux8 pisze:
Stary Pingwin pisze:Można do następnej masy powspominać, jakimi epitetami nas raczono, a" ten burak za kierownicą" mało nie pękł ze złości. Moim zdaniem , w masie jeżdżą lanserzy, a nie normalni rowerzyści.
Przecież to jasne. Sama masa nie dość, że blokuje drogi to jeździ w żółwim tempie,
Masę prowadzi/eskortuje Policja i to ona narzuca tempo. Niestety. Sam przez to żółwie tempo nie lubię Masy.

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 01 maja 2018, 22:04

Chciałbym się reaktywować rowerowo i w tym celu zamierzam kupić nowy sprzęt. Myślę o czymś do jeżdżenia raczej po mieście, ale czym również np. do lasu da się wjechać. Rozważam dwie opcje:

1) Giant Talon 29ER 3 GE 2018 (
https://www.bikeman.pl/talon-29er-3-ge- ... 7826,24518)

2) Kross Level 3.0 (https://www.kross.pl/pl/2018/mtb-xc/level-3-0)

Który lepszy? Osprzęt w obydwu podobny, ale może ktoś z Was ma jakieś szczególnie pozytywne lub negatywne doświadczenia z którymś z tych producentów?

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4762
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 09 maja 2018, 19:01

Tylko rekreacja czy transportowo?
Obrazek

ODPOWIEDZ