Sieci komórkowe

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5285
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 26 kwie 2017, 10:22

http://www.telepolis.pl/porownanie,4,7, ... 9,2812,0,0
Chyba poszedłbym w P9 - 3 GB ram, Samsung tylko 2GB, a każdy GB RAM-u szczególnym dobrem użytkownika. Do tego szybszy procesor.
A5 ma wyższą kategorię LTE (nie wiem czy w PL ma to jakieś znaczenie)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1596
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 04 maja 2017, 23:03

Xiaomi Redmi 4 Pro / High Edition (z Qualcommem 625) - niewiele mniejszy ekran, ta sama rozdzielczość, 1/3 więcej baterii więcej, tańszy niż P9 Lite, dual sim. A jak się człowiek uprze na aliexpress, to nawet za bezcen, bym powiedział (~170 $). Używam bieda-wersji 4A i jestem naprawdę mega zadowolony :)
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 21 cze 2017, 10:24

Mam telefon (Lumia 535). Kupiłem do niego nowe słuchawki (firmowe!) - pierwszego dnia wszystko ok, drugiego dnia zjawisko totalnie dla mnie niezrozumiałe: po podłączeniu słuchawek, każda muzyka (plik z pamięci, Youtube, radio) co kilka (mniej więcej od 4 do 11) sekund się zatrzymuje i trzeba kliknąć "play". Bez słuchawek - gra jak trzeba. WTF?!
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 21 cze 2017, 14:03

O ile mi wiadomo ten telefon ogólnie nadaje się do wyrzucenia... :)

Łukasz
Posty: 10490
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 21 cze 2017, 14:07

Przerywa coś może fizycznie i zmienia kanał audio tak jakby się ciagle podłączaly/odłączały?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ŁK

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 21 cze 2017, 14:24

Dokładnie tak miał mój brat w nowiutkiej Lumii tejże. Imho wada fabryczna.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 21 cze 2017, 14:27

No dobra, ale: primo - ten telefon ma już rok i takich numerów nie robił, secundo - bez słuchawek też nic nie przerywa... Co więc może powodować efekt opisany przez Łukasza? Wtyczka niedododi?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Łukasz
Posty: 10490
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 21 cze 2017, 15:44

A nie masz jakichś słuchawek na Bluetooth na chwile zobaczyć? To ma w ogóle Bluetooth? Może w ogóle system coś sobie nie radzi ze sprzętem...

Ludzie maja podobne objawy, jedyne rozwiązanie na szybko to zmienić słuchawki na inne :p
Hmmm strange.
I also thought about that myself, and before posting I did try another pair, but of the same brand... (I bought two sets of "TDK EB-950"s - both of them had the same issue.

Because of your post I tried another pair I had around (random sennheisers) - and they don't have any issues of stopping the audio.

I'm fairly sure it's something with the software though. A couple of days ago I did install some update

edit: but so yea, even though we've found a workaround I guess, I'd still like to fix this somehow. Those sennheisers are old and falling apart, and those TDKs were pretty good before the update
ŁK

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 21 cze 2017, 15:46

Czyli wcześniej inne słuchawki działały normalnie?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 21 cze 2017, 18:52

Tak. Jeśli zmieścić w tym "jeden z głośników rzęził z powodu uszkodzenia drutu" oraz "nie działają z powodu ostatecznego zgubienia" ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

kajo
Posty: 2787
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 21 cze 2017, 19:34

Ja miałem kiedyś tak, że wpadł mi jakiś piasek do portu i niby wtyczka wchodziła, ale za chwilę się wypinała, może port przedmuchać sprężonym powietrzem? :)
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 21 cze 2017, 21:18

Ja czyściłem wtyczkę w ajfonie patyczkiem do uszu namoczonym w spirytusie jak mi coś nie stykało :term: Potem było cool.

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1596
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 22 cze 2017, 14:39

Emyl pisze:Ja czyściłem wtyczkę w ajfonie patyczkiem do uszu namoczonym w spirytusie jak mi coś nie stykało :term: Potem było cool.
A to w takich przypadkach nie kupuje się po prostu drugiego iPhone'a? :D
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 22 cze 2017, 18:22

Racja :oops:

Łukasz
Posty: 10490
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 22 cze 2017, 22:45

Z ajfonow to się raczej gniazdka usuwa.
ŁK

ODPOWIEDZ