A teraz o polityce... (tej krajowej)

Moderator: Szeregowy_Równoległy

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 08 wrz 2010, 10:41

Bastian pisze: Tak, do historii przeszła walka z Kuroniem o krzesło.
A to bardzo istotna kwestia, bez krzesla to Lech mogl sie zmeczyc i niestarczylo by mu sily na walke przez nastepne pol godziny.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 08 wrz 2010, 11:07

Z takim podejściem nie dziwcie się, że będziecie czytać o łamistrajk Krzywonos.

[ Dodano: |8 Wrz 2010|, 2010 11:08 ]
MisiekK pisze:Zmienił się rząd a CBA nadal sprawnie funkcjonuje.
Za wyjątkiem tego, że jak wykryli aferę w rządzie to premier... odwołał szefa CBA.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36617
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 wrz 2010, 11:20

Tm pisze:Za wyjątkiem tego, że jak wykryli aferę w rządzie to premier... odwołał szefa CBA.
Raczej byłoby podejrzane, gdyby go zdjął wcześniej.

To kto został skazany?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7664
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 08 wrz 2010, 11:21

Tm pisze:Za wyjątkiem tego, że jak wykryli aferę w rządzie to premier... odwołał szefa CBA.
Kamiński został odwołany za działania ponad prawem, które CBA też obowiązuje. Gdyby wszystko co robił było zgodne z procedurami, to cieszyłby się nadal stołkiem szefa CBA.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 08 wrz 2010, 11:31

Tm pisze:Z takim podejściem nie dziwcie się, że będziecie czytać o łamistrajk Krzywonos.
A co ma nasze podejscie, do tego co robila Krzywonos?
Jedyne co widze, to przyznanie sie, ze genetyczni patrioci maja z prawda tyle wspolnego ile ja mam mozliwosci wplyniecia na to co robila Krzywonos.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 08 wrz 2010, 11:32

MisiekK pisze:Kamiński został odwołany za działania ponad prawem, które CBA też obowiązuje.
Jakoś się to zbiegło w czasie z tym, że Kamiński poinformował premiera o aferze hazardowej (której bohaterowie jakoś uszczerbku nie ponieśli). Ale to pewnie czysty przypadek.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7664
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 08 wrz 2010, 11:38

Tm pisze:Jakoś się to zbiegło w czasie z tym, że Kamiński poinformował premiera o aferze hazardowej
Nadal powtarzam, gdyby Kamiński był prawnie OK, to by go nie ruszyli. Zresztą ma postawione zarzuty i to za zupełnie inną aferę - poczekajmy z wyrokami na sąd.
Tm pisze:(której bohaterowie jakoś uszczerbku nie ponieśli).
Nie ponieśli? Miro jest personą non-grata. Rychu oprócz sztucznych uśmiechów w zasadzie też. Natomiast rola Jara i śp. Przema nie została do końca wyjaśniona, bo korzenie sięgają 2005 roku. Niestety sejmowa komisja d/s afery zajmowała się wzajemnymi umizgami członków a nie wyjaśnieniem co tak naprawdę było.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 08 wrz 2010, 11:43

Nawet SLD miało więcej przyzwoitości w wyjaśnianiu afery Rywina niż PO z posłem Sekułą odrzucającym wnioski o przesłuchanie ważnych świadków i zamykający posiedzenia przy pustej sali, bo nie było głosów sprzeciwu.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36617
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 wrz 2010, 11:49

Tm pisze:zamykający posiedzenia przy pustej sali, bo nie było głosów sprzeciwu.
Nic nie rozumiem :niewiem:

I kto został skazany po postępowaniu CBA?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

zzz
Posty: 1060
Rejestracja: 21 sty 2008, 22:46

Post autor: zzz » 08 wrz 2010, 11:52

Bastian pisze:I kto został skazany po postępowaniu CBA?
Mnostwo jedynymi waznymi wyrokami sa slowa Jaroslawa, bo sady sa w obcych wiadomego pochodzena rekach. :-"

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7664
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 08 wrz 2010, 11:55

Tm pisze:Nawet SLD miało więcej przyzwoitości w wyjaśnianiu afery Rywina
Ja wiem..... To był tak samo show medialny w którym J. Urban opowiadał czemu nie jadł koszernego obiadu na jakimś spotkaniu.
Tm pisze:zamykający posiedzenia przy pustej sali, bo nie było głosów sprzeciwu.
To nie była jego wina, że pani Kempa (mająca na sumieniu kilka fajnych grzeszków wprost na kolejną komisję) pojechała sobie na urlop :)
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 08 wrz 2010, 12:07

Bastian pisze:I kto został skazany po postępowaniu CBA?
O tym już pisałem.
MisiekK pisze:To nie była jego wina, że pani Kempa (mająca na sumieniu kilka fajnych grzeszków wprost na kolejną komisję) pojechała sobie na urlop :)
Krótkie przypomnienie:
http://www.youtube.com/watch?v=Pso2ocHCz_4
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36617
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 wrz 2010, 12:10

Tm pisze:
Bastian pisze:I kto został skazany po postępowaniu CBA?
O tym już pisałem.
No właśnie, a ja chcę, byś podał choć jeden przykład, a nie o tym pisał.


Ja nie twierdzę kategorycznie, że kogoś takiego nie ma. Ale nie pokazałeś, że rzeczywiście masz jakieś podstawy do tego, co tu piszesz. I potraktuj to poważnie. Inni dyskutanci zresztą również.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 08 wrz 2010, 12:43

viewtopic.php?p=562600#562600
I co? Warto się było denerwować?
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36617
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 wrz 2010, 12:56

Nie denerwuję się. A tam nic nie ma. Czy kogoś, kogo i na ile wsadzono? Bo wyroki to i uniewinniające być mogły, a ty nie wiem czemu wzbraniasz się przed podaniem czegokolwiek konkretnego. Tajemnica jakaś?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ