Mądry Polak po szkole?

Moderator: Szeregowy_Równoległy

kajo
Posty: 2787
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 26 gru 2020, 23:15

Ty miałeś dziecinną książkę, a ja wziąłem sobie za temat socrealizm w literaturze. Polonistka to na początku chciała się na mnie obrazić, że Szymborską i Tuwima szkaluje ;).
Ale fakt, to była najlepsza rzecz jaka była w tym systemie edukacji. Pobudzała kreatywność, dawała pole do znalezienia sobie czegoś interesującego, pokazywała jak "się sprzedać".
Drugim takim punktem były moje studia na AONie, z których moi znajomi się nabijali że to studia PowerPointa, a później się dziwili że dostałem po nich najlepiej płatną pracę, bo potrafiłem się sprzedać.
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4760
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 27 gru 2020, 0:14

Ja prezentację niby wspominam nie najgorzej, ale z drugiej strony gros przygotowań do matury to było robienie tej prezentacji na polski, gdzie przy rekrutacji na Politechnikę to było kompletnie nie ważne.
Obrazek

Łukasz
Posty: 10487
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 27 gru 2020, 8:34

Wiliam pisze:Ja prezentację niby wspominam nie najgorzej, ale z drugiej strony gros przygotowań do matury to było robienie tej prezentacji na polski, gdzie przy rekrutacji na Politechnikę to było kompletnie nie ważne.
Lepiej byłoby poczytać regułki na temat „nie” z przymiotnikami, przysłówkami itp.
ŁK

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4760
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 27 gru 2020, 11:45

busted :D
Obrazek

ODPOWIEDZ