Radość :)

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5292
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Radość :)

Post autor: Paweł_K » 14 gru 2005, 1:10

Hehe cieszę się niezmiernie że forum stanęło na nogi...Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tamto padło ?? czyżby urzędnicy z ZTM-u mieli dość wytykania im ich własnej głupoty ?? No to mają pecha bo to znów się tu zacznie :) It's good to be home again :)

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 14 gru 2005, 2:42

Ja również podzielam wielką radość z powodu powstania owego forum :D Witam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że to forum będzie alternatywą (bo już nie konkurencją) dla ŚP Forum ZTM-u.

Spokojny
Posty: 25
Rejestracja: 13 gru 2005, 22:52
Lokalizacja: Bemowo Lotnisko
Kontakt:

Post autor: Spokojny » 14 gru 2005, 9:28

pk45 pisze:Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tamto padło ?? czyżby urzędnicy z ZTM-u mieli dość wytykania im ich własnej głupoty ??
Przyczyna jest prosta. Przeprowadź eksperyment - zacznij obrażać zespół założycielski tego forum, a głównie admina, pisz bzdury i żądaj realizacji nonsensownych i nierealnych pomysłów forum pod groźbą obrażania - to w końcu dostaniesz bana :) Z tą różnicą, że tam społeczność poniosła zbiorową odpowiedzialność za kilku idiotów. Podziękuj też Słonecznikowi i Mroczkowi, od których afery moim zdaniem wszystko się zaczęło. Nie da się ukryć, że ZTM nie chciał być elastyczny, ale miał do tego prawo. Skoro zebraliście się tu wszyscy (raczej dopiero się zbieracie, ale skład moderatorski jest baaardzo ambitny i ciekawie wróży), to uważam temat za zakończony. Zamiast uprawiać miłośniczą martyrologię, róbcie tak, by tutaj nie powielać błędów i rozwijać dyskusje we właściwym kierunku.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36626
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 14 gru 2005, 10:08

Mam wrażenie, że szło nie tyle (a przynajmniej nie tylko) o bezpośrednią krytykę ZTM, co o nieprzyjemne sytuacje na forum, które owocowały skargami (nieraz zupełnie obcych osób) do ZTM kierowanymi. Więc według mnie ZTM nie tyle zamknął krytykującym paszcze, co po prostu pozbył się zbędnego kłopotu, z powodu którego musiał czasem świecić oczyma. I angażować kogoś do odpowiadania na te skargi...

Spokojny
Posty: 25
Rejestracja: 13 gru 2005, 22:52
Lokalizacja: Bemowo Lotnisko
Kontakt:

Post autor: Spokojny » 14 gru 2005, 11:23

Bastian pisze:Mam wrażenie, że szło nie tyle (a przynajmniej nie tylko) o bezpośrednią krytykę ZTM, co o nieprzyjemne sytuacje na forum, które owocowały skargami (nieraz zupełnie obcych osób) do ZTM kierowanymi. Więc według mnie ZTM nie tyle zamknął krytykującym paszcze, co po prostu pozbył się zbędnego kłopotu, z powodu którego musiał czasem świecić oczyma. I angażować kogoś do odpowiadania na te skargi...
Widziałeś owe skargi i odpowiedzi? Bo ja widziałem często nieukierunkowaną krytykę. Dodajmy do tego Wolne Chwile, które stały się areną starć poglądów politycznych i mamy gotową mieszankę, która miała prawo ciążyć zgodnie z prawem ciążenia :)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36626
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 14 gru 2005, 12:18

Spokojny pisze:
Bastian pisze:Mam wrażenie, że szło nie tyle (a przynajmniej nie tylko) o bezpośrednią krytykę ZTM, co o nieprzyjemne sytuacje na forum, które owocowały skargami (nieraz zupełnie obcych osób) do ZTM kierowanymi. Więc według mnie ZTM nie tyle zamknął krytykującym paszcze, co po prostu pozbył się zbędnego kłopotu, z powodu którego musiał czasem świecić oczyma. I angażować kogoś do odpowiadania na te skargi...
Widziałeś owe skargi i odpowiedzi? Bo ja widziałem często nieukierunkowaną krytykę. Dodajmy do tego Wolne Chwile, które stały się areną starć poglądów politycznych i mamy gotową mieszankę, która miała prawo ciążyć zgodnie z prawem ciążenia :)
Nie widziałem, jakoś nikt z ZTM-u nie pofatygował się mi je pokazać... :wink: Ale słyszałem o nich. Tu nie ma sprzeczności, obydwa powody są prawdziwe, mi chodziło o to, że to była sprawa nie tylko krytyki. No i jeszcze powód trzeci, czyli sprawy techniczne. Z tego co wiem, też prawdziwy, choć oczywiście nie niemożliwy do usunięcia, a raczej potraktowany przez ZTM jako pretekst.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27393
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 14 gru 2005, 13:12

Spokojny pisze:Przyczyna jest prosta. Przeprowadź eksperyment - zacznij obrażać zespół założycielski tego forum, a głównie admina, pisz bzdury i żądaj realizacji nonsensownych i nierealnych pomysłów forum pod groźbą obrażania - to w końcu dostaniesz bana :)
Ewentualnie admin nacisnie klawisz 'delete' na katalogu 'forum' :twisted: ;)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 14 gru 2005, 14:02

Tja... Trzy dni jest adminem i już straszy...

Mnie cieszy jedno. Nikt nam nie bedzie mówił, że nasze wypowiedzi są nie po linii politycznej, że trzeba delikatniej, bo w końcu jesteśmy czyimś tam gościem. Ja osobiście nie mam już zamiaru gryźć sie w palec przy żadnym poście, który dotyczy nonsensów komunikacyjnych.

Choć myślę że nasze dyskusje tutaj będą raczej sztuką dla sztuki, bo forum jest de-facto forum zamkniętym i ciężko się spodziewać czyjejkolwiek reakcji na to co tu będziemy wypisywać, obsada zapowiada się sensownie, to chyba najważniejsze. A co za twór powstanie pod tym adresem czas pokaże.

Witam wszystkich po przerwie. :)

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 14 gru 2005, 14:13

Oj tak, forum ZTMowskie...

A nasze to jeszcze sie tworzy. Nie ma domeny, nie ma strony głównej i wielu innych rzeczy.
Zobaczymy, co z tego będzie :)

Pozdrawiam wszystkich!

P.S. Widze, że Spokojny teraz patrzy z innej perspektywy :)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26820
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 14 gru 2005, 17:56

(usunięto)

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5292
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 14 gru 2005, 18:32

Dla mnie tam nieważne że otoczka partyzancka, że jeszcze stan surowy, ale liczy się sam fakt:) No i mam nadzieję że moderatorzy będą działać szybko i sprawnie, żeby nie dopuszczać do prowokacji które miały licznie miejsce na ś.p. forum ZTM. Po prostu dobrze znów mieć wszystkie informacje o komunikacji miejskiej w jednym miejscu

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 14 gru 2005, 18:42

Nie sądzę, by były aż tak liczne jak tam. Tak jak autobus jest przedłużeniem kierowcy i często dostaje po szybach w rewanżu na nieuprzejmość, tak Forum ZTM było przedłużeniem samego zarządu i rykoszetem dostawaliśmy za te instytucję (najlerpszym przykładem atak SGH, ktoremu głównie chodziło o nazwę stacji POLE MOKOTOWSKIE)

Ja sie bardziej niż ataku troli obawiam... nudy.
Ale zobaczymy.

Maro D.
Posty: 238
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:08
Lokalizacja: Gocławski Klan Samorządowy
Kontakt:

Post autor: Maro D. » 14 gru 2005, 20:08

Po kilku miesiącach ponownie razem - możnaby rzec ;)
Szamot - ja tam nudy się nie obawiam. To dopiero początki forum, z czasem będzie więcej ludzi (mam nadzieje, że nie troli i innych leśnych stworzonek) i zacznie się to, co było dawniej, tylko w spokojniejszej atmosferze :)
Gocławska linia mikrobusowa:

211 Gocław, Bora - Komorowskiego, Jugosłowiańska, Fieldorfa, Umińskiego, Rechniewskiego, Nowaka - Jeziorańskiego, Żymirskiego, Motorowa, Poligonowa, Grenadierów, Grochowska, Praga Płd. - Ratusz

Bo fantazja jest od tego O-)

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 14 gru 2005, 22:01

Szamot pisze:Forum ZTM było przedłużeniem samego zarządu i rykoszetem dostawaliśmy za te instytucję (najlerpszym przykładem atak SGH, ktoremu głównie chodziło o nazwę stacji POLE MOKOTOWSKIE)
to było ciekawe doświadczenie :)
nie mniej jednak było kilka przypałów, że się "góra" interesowała...

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 14 gru 2005, 22:03

Fajnie znowu zobaczyć znajome nicki :wink:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ