Humor

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 lut 2006, 20:58

Brrr, to drugie makabryczne...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Ikarusomaniak
Posty: 365
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:54
Lokalizacja: znad Tagu

Post autor: Ikarusomaniak » 01 lut 2006, 21:12

Marek Raczkowski a nasza dyskusja "bez tematu":
Obrazek

Obrazek
I dyskusja o polityce :D :
Obrazek

kaem

Post autor: kaem » 01 lut 2006, 23:30

- Jaka jest różnica między pudrem, a rządem Kazimierza Marcinkiewicza?
- Puder jest do twarzy, a rząd do d**y.



Na polowanie wybrali się: prezydent Kaczyński, prezydent Indii oraz prezydent Izraela. Tak dobrze im się polowało, że zaskoczył ich zmierzch... W poszukiwaniu schronienia w puszczy natrafili na jakąś zabiedzoną, ukrytą w głuszy chatę polskiego chłopa.

Ów zapytany o możliwość noclegu stwierdził iż w chałupie może przenocować jedynie dwie osoby, trzecia zaś musi iść spać do obory.

W tej sytuacji prezydent Indii zdecydował się nocować w oborze. Nie minął jednak kwadrans, a prezydent Indii wraca do chaty i mówi, że nie może spać w oborze, gdyż śpią tam jednocześnie święte krowy. Na to prezydent Izraela mówi, że on w takim razie będzie nocował w chlewiku. Po kilku chwilach wraca jednak do chaty i mówi zebranym, że nocują tam świnie i on nie może przebywać z nimi w jednym pomieszczeniu.

W zaistniałych okolicznościach, prezydent Kaczyński zdecydował się nocować w szopie. Najwyżej po kilku minutach rozlega się łomot do drzwi chałupy.

Kto tam?! Pytają zgromadzeni.

Tu świnia i krowa!

Jeszcze kilka gierek:

"TADEK SAM W RADJU"
http://www.cfaniacy.com/pko/tswr.html

"SZCZEL ROMKA W RYJ"
http://www.cfaniacy.com/pko/monk.html

"RĘTGEN POLITYCZNY"
http://www.cfaniacy.com/pko/2tura.html

"ŁODSZÓKEI ROMKA"
http://www.cfaniacy.com/pko/mem3.html

"ÓBIESZ ROMKA"
http://www.cfaniacy.com/pko/romy.html


--------------------------------------------------------------

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8617
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 02 lut 2006, 8:54

:arrow: Ten ostatni plakat widziałem gdzieś w necie z dopiskiem "I mi też" :lol:.

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 03 lut 2006, 4:22

Bajka o sprytnym lisku.

W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz, który miał kurnik. Co noc
do tego kurnika przychodził sprytny lisek i pożerał jedną kurę albo
koguta; w zależności od tego na co miał chrapkę. I tak to trwało
miesiącami, aż pewnego dnia gospodarz schwytał liska i zapytał:

- Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób?
Na co sprytny lisek odpowiedział:
- Nie!

Sprytny, bo tak naprawdę to był on....

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5236
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 03 lut 2006, 9:59

Ot taka ciekawostka z Super Expressu:
Obrazek

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8617
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 03 lut 2006, 11:12

:arrow: A wiadomo, czy to naprawdę było 720, czy ktoś tylko zrobił dowcip?

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5236
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 03 lut 2006, 11:45

'7' widać, '2' trochę też... Wątpię, by się komuś chciało żartować.

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 03 lut 2006, 12:04

[img]http://serwisy.gazeta.pl/i/gazeta.gif[/img] pisze:Prowizoryczny gazociąg na życzenie Wassermanna

Wojciech Pelowski, Kraków 03-02-2006, ostatnia aktualizacja 03-02-2006 02:09

Przez dwa kilometry ciągnie się ulicami Krakowa żółta powyginana rura przytwierdzona taśmą klejącą do płotów, szop i słupów elektrycznych. Płynął nią gaz. Rurę powiesiła gazownia po interwencji ministra Wassermanna, który ma dom na niedogrzanym osiedlu.

Krakowskie Bielany. W jednym miejscu rura zawieszona na deskach wisi kilkadziesiąt centymetrów nad drogą, w innym ochraniają ją przed kołami samochodów betonowe bloczki.

- Kiedy zobaczyłem, co wieszają nam na ogrodzeniu, pomyślałem o jakimś wodociągu. Zamarłem, jak zobaczyłem samochody zakładu gazowniczego - mówił nam jeden z mieszkańców.

Ustaliliśmy, że gazownia zdecydowała się na prowizorkę po interwencji ministra koordynatora służb specjalnych Zbigniewa Wassermanna, którego dom stoi na Bielanach.

Pojechaliśmy na miejsce. - Niech się pan odsunie z tym papierosem! - pouczała młodego mężczyznę kobieta w średnim wieku na przystanku autobusowym. "Gazociąg" jest tam wsparty o wiatę przystanku. - Podczas mrozów w domach ludziom było zimno, bo brakowało gazu. Zakład przeciągnął dodatkową rurę i teraz piecyki pracują, jak trzeba - opowiada sprzedawczyni w pobliskim sklepie.

Instalacja jednak szokuje budowlańców. - Niemożliwe! Nigdy nie widziałem tego rozwiązania, ale tak nie można ciągnąć gazociągów! - powiedział nam zdziwiony powiatowy inspektor nadzoru budowlanego Władysław Gwiazdowski. Obiecał zbadanie sprawy.

- Prywatnej firmie nigdy by na to nie pozwolono! - zastrzegał Reginald Jaworski, właściciel zakładu instalatorskiego, który w branży pracuje ponad 20 lat. - Gazociągi można prowadzić nad ziemią tylko w wyjątkowych sytuacjach, na przykład nad rzekami. Ale wtedy rury muszą być odpowiednio zabezpieczone. Tu wystarczy jakiś dowcipniś z piłą, żeby doszło do tragedii! - tłumaczył.

Czy ta sytuacja była wyjątkowa? Zakład Gazowniczy w Krakowie potwierdził, że żółta rura nad ziemią to rozwiązanie prowizoryczne. - Na jej ułożenie zdecydowaliśmy się podczas dużych mrozów, kiedy spadało ciśnienie gazu w sieci. Problem dotyczył około 250 domów na osiedlu Bielany. Mieliśmy sporo skarg - przekonuje rzecznik zakładu Mariusz Dobrzański.

Czy takie metody stosowano już w Krakowie?

Dobrzański: - Nic mi o tym nie wiadomo. To niestandardowe rozwiązanie, nie potrzebowaliśmy pozwolenia na budowę.

Interweniował minister Wassermann?

- Nic mi o tym nie wiadomo.

Ustaliliśmy jednak, że minister dzwonił do centrum zarządzania kryzysowego. - Poseł Wassermann interweniuje w wielu sprawach. Tym razem zrobił to na prośbę mieszkańców Bielan, kiedy ich starania nie przynosiły skutku - potwierdził Rafał Rostecki, szef krakowskiego biura poselskiego ministra.

Czy minister interweniował we własnej sprawie? Rostecki: - W sprawie mieszkańców.

Mariusz Dobrzański zapewniał, że dziś rura jest już pusta. - Była wykorzystywana przy dużych mrozach. Będzie zwinięta po zimie.

Nakaz natychmiastowego rozmontowania rury może jednak wydać nadzór budowlany. Robert Dziwiński, zastępca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w rozmowie z "Gazetą" nie zostawił wątpliwości: - Jeśli rura łączy ze sobą dwa gazociągi musi być uznana jako element sieci [tak jest w tym przypadku]. Gazociąg, nawet tymczasowy, musi mieć pozwolenie na budowę. Sytuacji, kiedy rura leży na ulicy, w ogóle sobie nie wyobrażam.
IV Rzeczpospolita welcome to :!: :D
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5236
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 03 lut 2006, 12:09

Gazociąg jest podpięty pod wannę Wassermanna żeby bąbelki robić (dżakuzi). A jak p...dolnie będzie można kogoś oskarżyć o zamach na życie :D .

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 03 lut 2006, 14:37

TGM pisze:Ot taka ciekawostka z Super Expressu:
Obrazek
w najwieksze mrozy widzialem sporo tak oznakowanych autobusow, ale..... od srodka :) cale tylne szyby bylo rownomiernie pokryte zmarznieta para wodna... wydrapany byl tylko nr linii

[ Dodano: 2006-02-03, 14:37 ]
bdw... zarabiscie wyszlo cytowanie obrazka... balem sie, ze bedzie pokazany caly obrazek i tylko zawali miejsce :)

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5285
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 06 lut 2006, 14:48

W związku z opadami śniegu uprasza się o nie odśnieżanie dachu budynku sejmu.
Podpisano: Elektorat
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Ikarusomaniak
Posty: 365
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:54
Lokalizacja: znad Tagu

Post autor: Ikarusomaniak » 06 lut 2006, 17:04

pk45 pisze:W związku z opadami śniegu uprasza się o nie odśnieżanie dachu budynku sejmu.
Podpisano: Elektorat
:twisted:

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8617
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 06 lut 2006, 18:40

:arrow: Takie coś krąży po Internecie. Celowo wziąłem to jako cytat, bo nie ja to wymyśliłem. No i mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego za obrażanie władzy :-?.
Nowe powitanie Polaków: "Niech będzie pochwalony Lech Kaczyński - prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i jego brat Jarosław - zawsze dziewica".

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 658
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 06 lut 2006, 23:26

Sorry... Wasserman już po Ciebie jedzie, żeby Cię zamknąć w swoim jacuzzi z podłączoną rurką z gazem (prowizoryczną oczywiście).

A dla wielbicieli humoru na temat naszej rządzącej ekipy polecam: http://www.chomiks.com

ODPOWIEDZ