Temat moderatorski

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lis 2012, 13:01

MichalJ pisze:I dlaczego nie chce?... :)
Bo taki wątek ma tą samą wadę, co słynna "10:46" - jest nieogarnialny i niemoderowalny. Generalnie wolimy, by pytania były zadawane tam, gdzie trzeba.

To odpowiedź na pytanie, czemu skorzystałem z okazji braku chęci współpracy ze strony moderatorów WC i zabrałem wszystko (trzymając się ram ich zezwolenia), by dopiero u siebie poprzenosić odpowiednie posty do właściwych tematów. Moderatorzy WC o zwrot pozostałych się nie upominali ani razu, najwyraźniej ucieszeni z rozwiązania problemu niechcianego tematu cudzymi rękoma :P

A i tak by mnie nie zmusili do jego oddania :P :D
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27356
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 lis 2012, 13:11

Bastian pisze:braku chęci współpracy ze strony moderatorów WC
Wypraszam sobie.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lis 2012, 13:13

fik pisze:
Bastian pisze:braku chęci współpracy ze strony moderatorów WC
Wypraszam sobie.
Wypraszać to sobie możesz. Robaki z jabłek :P


PS
fik pisze:przenoszenie postów na tamto drugie podforum nie leży w mojej kompetencji
:P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27356
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 lis 2012, 13:25

Po raz ostatni poruszam ten temat publicznie, więc będzie krótko, jasno, węzłowato i w punktach:

1. Poprosiłeś o posty na IK, nie precyzując dokładnie, o które posty Ci chodzi. Udzieliłem Ci zezwolenia na ich przeniesienie, w sposób wielokrotnie praktykowany i zwyczajowo przyjęty przez moderatorów przynajmniej części podforów.
2. Ponieważ nie zechciałeś skorzystać z tej możliwości, twierdząc że działania moderatorskie na WN nie leżą w Twojej kompetencji, przypomniałem Ci, że działania moderatorskie na IK nie leżą z kolei w mojej kompetencji (to jest ten "brak chęci współpracy", który cytujesz wyżej 8-( ).
3. Następnie przejrzałem cały temat i stwierdziłem, że nie widzę konieczności przenoszenia postów na IK. Przypominam, chodzi o posty od 201 do 208 w temacie o ekspedycjach, nienoszące znamion dyskusji i wymiany poglądów, tylko będące klasycznym pytaniem, odpowiedzią i uściśleniem faktów, w pełni wypełniającymi ideę tematu.
4. W związku z powyższym strzeliłeś focha, napisałeś "przygarnąłem to, co chciałem" i przeniosłeś cały temat na IK, po czym jeszcze się dziwisz, że nie upominamy się o ich zwrot? Błagam.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 03 lis 2012, 14:20

Bastian pisze:Bo taki wątek ma tą samą wadę, co słynna "10:46" - jest nieogarnialny i niemoderowalny. Generalnie wolimy, by pytania były zadawane tam, gdzie trzeba.
Ale ten temat jest bardzo przydatny i chyba właśnie dlatego był w dziale "Wszystko i nic", ze nie dotyczył niczego konkretnego?

Moglibyście już go oddać, bo, jak widać, nie tylko mnie tego tematu brakuje :)

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 03 lis 2012, 14:58

MichalJ pisze:No to inaczej - kto jest władny założyć (pozwolić na założenie) taki wątek w tym dziale, w którym pytam? I dlaczego nie chce?... :)
Ten temat działał kanibalizacyjnie względem innych.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 03 lis 2012, 15:05

MeWa pisze:
MichalJ pisze:No to inaczej - kto jest władny założyć (pozwolić na założenie) taki wątek w tym dziale, w którym pytam? I dlaczego nie chce?... :)
Ten temat działał kanibalizacyjnie względem innych.
Można było zapytać o coś, co dotyczy twojego podforum i nie obawiać się, że post zostanie ewaporowany zanim doczeka się odpowiedzi, zostanie uznany za spam, zostanie uznany za napisany w złym temacie, a jego zniknięcie zostanie obwieszczone w komunikacie ;P
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 03 lis 2012, 16:16

MeWa pisze:
MichalJ pisze:No to inaczej - kto jest władny założyć (pozwolić na założenie) taki wątek w tym dziale, w którym pytam? I dlaczego nie chce?... :)
Ten temat działał kanibalizacyjnie względem innych.
A z drugiej strony chronił inne tematy przed napływem zupełnie zbędnych postów.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lis 2012, 18:33

Zbędne posty są zbędne, niezależnie od tematu :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27356
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 lis 2012, 18:35

Bastian pisze:Zbędne posty są zbędne, niezależnie od tematu :>
Nie. Post "przepraszam, jaki numerek ma zajezdnia Woronicza" jest całkowicie zbędny w temacie "Zajezdnie tramwajowe", ale to nie znaczy, że użytkownikowi należy odbierać prawo zadawania takich pytań w ogóle.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lis 2012, 18:46

fik pisze:"przepraszam, jaki numerek ma zajezdnia Woronicza" jest całkowicie zbędny w temacie "Zajezdnie tramwajowe"
O tym akurat raczej ja decyduję :>
fik pisze:W związku z powyższym strzeliłeś focha, napisałeś "przygarnąłem to, co chciałem" i przeniosłeś cały temat na IK, po czym jeszcze się dziwisz, że nie upominamy się o ich zwrot?
Nie strzeliłem focha, tylko skorzystałem z okazji, by doprowadzić do tego, o co od dawna się starałem (nie tylko ja, zresztą) :roll: I nie dziwię się przecież, dlaczego miałbym się dziwić? Na adminowni się zgodziliśmy, że rozwiązanie problemu satysfakcjonuje wszystkich... :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 04 lis 2012, 0:19

Niemniej jednak tematu, w którym można zapytać o wszystko, brakuje. Innym tematom czy podforom to nie szkodziło (z MeWą się nie zgadzam), a kwestie moderatorskie... po prostu chlastajcie temat co ileś postów, wywalając precz ileś wcześniejszych. Ewentualnie kasujcie temat, zakładając nowy, żeby się nie rozrastał za bardzo. Trudne to nie jest, kwestia chęci, a lud pragnie szybkich pytań.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 04 lis 2012, 2:31

Bastian pisze:Na adminowni się zgodziliśmy, że rozwiązanie problemu satysfakcjonuje wszystkich...
Ręce opadają... Uznanie ironicznego komentarza Fika do Twojej niezbyt poważnej odpowiedzi na moje pytanie dotyczące Twojego dziecinnego zachowania jako consensusu?

When a simple "Doh!" just isn't enough

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 04 lis 2012, 8:42

No już, dziewczęta! Nie drapcie się! :D
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27356
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 04 lis 2012, 17:58

Bastian pisze:O tym akurat raczej ja decyduję :>
A o przydatności tematu na tym podforum decyduję ja, i poproszę o jego bezzwłoczny zwrot.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

ODPOWIEDZ