Cycaty

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 26 lip 2016, 7:08

Daniel_FCB pisze:Słownictwo specjalistyczne (tutaj - informatyka) to za dużo jak na możliwości korekty z Tych?
sajbeer pisze:Nie z Tych tylko Z Tychów. :wink:
Daniel_FCB pisze:Składam samokrytykę. Na moje usprawiedliwienie - mnie korekta z Tychów nie poprawia :(
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 lip 2016, 7:49

Stary Pingwin pisze:Zastanawiam się, dlaczego zawsze "tramwaj potrącił pieszego", a nie "pieszy wtargnął pod tramwaj"? Przekonanie, że zawsze winien jest prowadzący?
MichalJ pisze:
piesza biegła wzdłuż ulicy Rembielińskiej i wbiegła na skrzyżowanie z Kondratowicza na czerwonym świetle uderzając w bok tramwaju. Odbiła się od niego i upadla.
Kelly pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:Czyli Wiekowy Pingwin ma rację. To piesza potrąciła tramwaj.
A tramwaj ja odtrącił.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 29 lip 2016, 22:20

reserved pisze:
ashir pisze:Niektórzy sprawdzają toalety. ;)
W jaki sposób?
Stary Pingwin pisze:Czy się dosiadły i mają bilet.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 02 wrz 2016, 7:30

Zapachowy doppelpack Szeregowego
Szeregowy_Równoległy pisze:to co komu przeszkadza to kwestia dość subiektywna. Dzisiaj miałem wrażenie, że za moment puszczę pawia jeżdżąc rano 31. Jak wszyscy jadący do roboty opuścili pojazd, a ja szedłem przez wóz do drugiej kabiny, to czułem się jak w jakiejś turbosephorze. I mi generalnie przeszkadza jak ktoś higienę zastępuje perfumą przeistaczając się w chodzącego wunderbauma.
Szeregowy_Równoległy pisze:Kiedyś miałem Ładę. Model 2106 zasilany podtlenkiem LPG. Jechało to max 140km/h. Na drogach szybkiego ruchu zdarzali się ludzie, którzy próbowali przyspieszyć moje wyprzedzanie siadając mi na dupie, więc redukowałem bieg i Łada prychała dymem prosto w otwory jadącego za mną. Żadna klimatyzacja świata wiatrów Łady nie była w stanie odfiltrować. Podobnie żadna wentylacja nie jest w stanie poradzić sobie z tym, co generują dwie setki intensywnie wypachnionych korposzczurów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 12 wrz 2016, 9:57

Flash8222 pisze:Przy Chałubińskiego z Nowowiejską światła zostały przeprogramowane na te sprzed objazdów i faza dla 10 znowu jest wzbudzana. Zostały zasłonięte workami na śmiecie wszystkie sygnalizatory które wcześniej były odsłonięte, ale najprawdopodobniej ZDMowi skończyły się już worki a na nowe nie został jeszcze ogłoszony przetarg więc mamy taki efekt który uraduje MichałaJ.
MichalJ pisze:Za to ktoś powinien siedzieć.
Kelly pisze:Przy swoim biurku na pewno ten ktoś ma wygodny fotel.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 25 wrz 2016, 22:27

Pointa dyskusji o obrywającej przy każdej okazji jedynce:
KwZ pisze:Brakuje wozów na wydłużenie kursów do Żerania? To czemu kastruje się 1, a nie np. 25?
Wiliam pisze:Jest pierwsze na liście. Gdyby 1 miała inny numer, może byłoby lepiej :term:

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 lis 2016, 13:45

Szeregowy_Równoległy pisze:
fik pisze:Czy regularność 112 się zauważalnie poprawiła wraz z oddaniem mostu Grota?
Tak. Katując linie jeżdżące po PŚ regularnie widzę dwu albo i trójskłady 112. Nawet po godzinach szczytu.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36587
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 lis 2016, 18:26

Łukasz pisze:
Flash8222 pisze:Jak sprzedam Aveo teściowej to mogę użyczyć miejsca na plarformie w parkingu podziemnym.
A ona wie, ze sprzedajesz jej samochód i użyczasz komuś jej miejsca?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 25 lis 2016, 7:45

KwZ pisze:Imo warto też w tym kontekście zastanowić się, jaka ma być rola i zatem północna końcówka Edwarda po otworzeniu M2 na Górczewskiej,
Emyl pisze:Proponuję by była żadna. I rola i końcówka :P
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 25 lis 2016, 7:48

TGM pisze:Likwidować [E-2] gdy Wilanów tak się rozbudowuje?
KwZ pisze:
Bastian pisze:Zaraz, co i gdzie się tak rozbudowuje w Wilanowie? :>
Płacze TGMa, ale to nic nowego.
Wiliam: Jeszcze to: :)
fik pisze:To stąd te grunty pod Miasteczkiem Wilanów mają problem z odwodnieniem?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 29 lis 2016, 8:55

Wolfchen pisze:Jak podaje TVN 24, Macierewicz chce zmienić wymogi zdrowotne do służby w SKW/SWW. Sama zmiana jest niewątpliwie potrzebna (podobnie, jak zmiana ogólnych wymogów do służby w WP), to jednak dziwi mnie to, że rusza się kategorię funkcjonariuszy operacyjnych (co absolutnie nie powinno mieć miejsca); samo wyznaczenie odrębnych kwalifikacji dla analityków i kadr biurowych jest moim zdaniem bardzo dobre, bo lekkie skrzywienie kręgosłupa czy płaskostopie nie dyskwalifikuje np. kryptoanalityka do pełnienia służby, więc nie ma sensu odrzucać osób z takimi defektami.
Stary Pingwin pisze:Zezowaty oficer wywiadu? Myślisz,że patrzy w bok, a on patrzy prosto w oczy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4761
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 11 sty 2017, 23:09

ikarus pisze:Siekierki - Sanktuarium02- Brak rozkładów jazdy linii tam zatrzymujących.
Łukasz pisze:Może rozkłady tez są na żądanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4761
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 09 maja 2017, 21:26

Nordyk110 pisze:
Bastian pisze: Izydor Grójecki, pionier podwarszawskiego sadownictwa. Na jego cześć miasteczko Mysie Bobki w roku 1844 dostało nazwę Grójec.
Wyczuł dobry czas, embargo na jabłka w Rosji nie było.
Obrazek

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 28 maja 2017, 12:42

Walas pisze:
ITS A 218 pisze:Zauważyłem, że pojawiła się w DS brygada M7 na linii 504- jak ona kursuje ? Ktoś zna godziny odjazdów i godziny pracy owej brygady ?
8:38-18:08 na bramie.
reserved pisze:Prawie 10h spędza na bramie? :P
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25289
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 26 cze 2017, 18:50

yavorius w temacie mapowym pisze:Świątynia Opatrzności Bożej nadal w budowie :)
reserved pisze:No bo przecież jest w budowie.
yavorius pisze:Ale gdzie tam, przecież było 11.11 huczne otwarcie z ekumenicznym hasłem "jedynemu bogu - naród".
Szeregowy_Równoległy pisze:To jak z moją parapetówką. Niby kwadrat wykończony, a Pani Równoległa dalej coś zamawia i domaga się wożenia po sklepach. A moi koledzy byli i zdążyli się nawalić i wytrzeźwieć.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Zablokowany