Bany i ostrzeżenia

Moderator: Emyl

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1833
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 30 cze 2015, 19:40

Ej dobra, wczytałem się w dyskusję. Reserved MA rację, a ty szukasz pretekstu do wyrzucenia go z forum. Wiedział, że jego TLK będzie zaliczać wszystkie stacje, ale zdziwiło go to. Nie przyjął tego do wiadomości i czekał na przyjazd do stolicy, tylko włączył mózgownicę i stwierdził, że się spyta, dlaczego. I oberwał. Nie zrobił z siebie sieroty, nie zgubił się. Chciał znać przyczynę wpisania do rozkładu jego pociągu tych wszystkich Suchych Żyrardowskich i innych Jesionek.

Mam wrażenie, że liczyłeś na pytanie w stylu "Ej, jechałem TLK, miał stawać tylko w Łodzi, Skierniewicach, Żyrardowie i Warszawie, czemu zatrzymywał się wszęęęędzieeeee??????"
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 30 cze 2015, 19:41

Reserved uznał, że jak napisał tutaj, że coś mu nie pasuje, a ty odpowiedziałeś, to opowiedziałeś na jego publiczną skargę na niewłaściwe zachowanie moderatora MiK. Odpowiedziałeś na odwołanie jako instancja rozpatrująca, a nie druga strona. No nie rozumiecie się, a rola tłumacza mnie przerasta. Ale za to jeden temat zamknięty a drugi pewnie zaraz dołączy do tego pierwszego, a wszystko z powodu urażonych uczuć ;P
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 30 cze 2015, 19:52

Tyrystor pisze:Ej dobra, wczytałem się w dyskusję. Reserved MA rację, a ty szukasz pretekstu do wyrzucenia go z forum. Wiedział, że jego TLK będzie zaliczać wszystkie stacje, ale zdziwiło go to. Nie przyjął tego do wiadomości i czekał na przyjazd do stolicy, tylko włączył mózgownicę i stwierdził, że się spyta, dlaczego. I oberwał. Nie zrobił z siebie sieroty, nie zgubił się. Chciał znać przyczynę wpisania do rozkładu jego pociągu tych wszystkich Suchych Żyrardowskich i innych Jesionek.

Mam wrażenie, że liczyłeś na pytanie w stylu "Ej, jechałem TLK, miał stawać tylko w Łodzi, Skierniewicach, Żyrardowie i Warszawie, czemu zatrzymywał się wszęęęędzieeeee??????"
Wczytaj się ponownie. Nieprzypadkowo mój pierwszy czerwony post pojawił się w tym momencie, w którym się pojawił. Jedyną moją winą jest błędne założenie, że retoryka bogata w przesadę i sarkazm nie zostanie odebrana jako pogwałcenie praw obywatelskich.

Spór (choć w zasadzie nie wiem, czy można nazwać to sporem, ani czy reserved ma powody do domagania się sprawiedliwości, w sytuacji gdy nie otrzymał ani warna ani bana, a jedynie niezbyt przyjemny wywód o tym, że nie mam ochoty na okrągło tłumaczyć dorosłemu chłopu, co robi nie tak, jak należy) powinien dotyczyć nie zatrzymującego się na wszystkich stacjach pociągu TLK, a tego, że panowie ashir i reserved wymienili uszczypliwości w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Przypominam:
ashir pisze:To chyba za mało pociągami jeździsz, jak Ciebie takie rzeczy dziwią. :)
reserved pisze:Wczoraj jechałem, a wcześniej takimi pociągami ok. 8 lat temu. A to jest jakiś przymus, żeby jeździć? Nie każdy jeździ jak Ty codziennie wzdłuż i wszerz wszystkim co się rusza.
Chętnie odpowiem na pozostałe wątpliwości, o ile zostaną one sformułowane w czytelny i nienaruszający netykiety sposób.

reserved
Posty: 14565
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 cze 2015, 19:56

Ale ja się nie czepiam moich rozmów z ashirem. Masz prawo twierdzić, że źle robię i ok, nic do tego nie mam, może i masz rację. Ja się czepiam tego, że na czerwono zarzucasz mi nieumiejętność czytania rozkładu, niszcząc już i tak dość zszargane tu moje dobre imię. I ja się na to nie zgadzam i uważam, że jeżeli coś takiego mi zarzucasz, to albo wyjaśnisz dlaczego tak uważasz, albo przeprosisz, jeśli oskarżyłeś mnie o coś bezpodstawnie. A zakładam, że jeżeli oskarżasz mnie na czerwono, to znaczy że to nie jest jakieś tam rzucenie na wiatr.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6920
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 30 cze 2015, 20:00

Emyl pisze:Jedyną moją winą jest błędne założenie, że retoryka bogata w przesadę i sarkazm nie zostanie odebrana jako pogwałcenie praw obywatelskich.

reserved
Posty: 14565
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 cze 2015, 20:02

Naprawdę nie sądziłeś, że swoimi złośliwościami możesz kogoś urazić?! Myślałeś, że możesz sobie ludziom wrzucać co Ci ślina na język przyniesie i masz pełne do tego prawo i że ludzie mają się do tego dostosować?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36586
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 cze 2015, 20:04

Dobrze, starczy tych przepychanek. Jutro sprawę przeanalizuję. Na razie EOT.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 30 cze 2015, 22:12

Wiecie, że lubię się pośmiać z niezaradności Reservda, ale niedługo jeszcze śmieszniejsze będzie to jak bardzo "ważny" czuje się Emyl w roli moderatora :D

cns80
Posty: 981
Rejestracja: 01 wrz 2011, 12:33
Lokalizacja: Warszawa-Lucerny

Post autor: cns80 » 06 lip 2015, 14:45

Emyl pisze:niezbyt przyjemny wywód o tym, że nie mam ochoty na okrągło tłumaczyć dorosłemu chłopu, co robi nie tak, jak należy
Może zrezygnuj jak Cię zadanie przerasta ?
BJ pisze:niedługo jeszcze śmieszniejsze będzie to jak bardzo "ważny" czuje się Emyl w roli moderatora :D
Niestety to już przestaje być śmieszne :(

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26798
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 06 lip 2015, 17:57

cns80 pisze:
Emyl pisze:niezbyt przyjemny wywód o tym, że nie mam ochoty na okrągło tłumaczyć dorosłemu chłopu, co robi nie tak, jak należy
Może zrezygnuj jak Cię zadanie przerasta ?
Nie bardzo wiem, kto cię upoważnił do zatrudniania lub zwalniania członków modteamu.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

cns80
Posty: 981
Rejestracja: 01 wrz 2011, 12:33
Lokalizacja: Warszawa-Lucerny

Post autor: cns80 » 07 lip 2015, 7:42

A gdzieś go zatrudniam czy zwalniam ? Proponuję mu wyjście z sytuacji skoro ewidentnie sobie nie radzi. W mojej ocenie jego zachowanie jako moda od dłuższego czasu jest poniżej jakichkolwiek standardów, więc jak on zrezygnuje to ja (być może jeszcze ktoś) będę się cieszył, a on będzie miął więcej ochoty, której mu wyraźnie brakuje.
Jest jeszcze drugie wyjście, a mianowicie radykalna zmiana postępowania, ale to wymaga wysiłku z jego strony i nie wiem czy na to będzie miał ochotę skoro mu jej brakuje już teraz.

Akurat zarówno do modteamu ani do nikogo więcej z adminów nie mam takich zastrzeżeń. Mam tylko do Bastiana, ale zupełnie innej natury i skali i to nie o tym dyskusja.

michał1984
Posty: 3302
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 15 wrz 2015, 18:16

Proszę serdecznie o wywalenie Pana o Imieniu MilosnikKomunikacji to klon.Po raz kolejny pokazuje że pisze z innego kompa lub aby.......
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Łukasz
Posty: 10490
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 15 wrz 2015, 18:47

michał1984 pisze:Proszę serdecznie o wywalenie Pana o Imieniu MilosnikKomunikacji to klon.Po raz kolejny pokazuje że pisze z innego kompa lub aby.......
Biedny moderator jak nie może.
ŁK

michał1984
Posty: 3302
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 15 wrz 2015, 21:43

Łukasz pisze:
michał1984 pisze:Proszę serdecznie o wywalenie Pana o Imieniu MilosnikKomunikacji to klon.Po raz kolejny pokazuje że pisze z innego kompa lub aby.......
Biedny moderator jak nie może.
Mi to ryba,ale chcecie trzymać chwasta wasza sprawa :-D
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
MilosnikKomunikacji
Posty: 1246
Rejestracja: 01 wrz 2015, 20:26
Lokalizacja: Bródno-Podgrodzie
Kontakt:

Post autor: MilosnikKomunikacji » 16 wrz 2015, 19:18

Jaki klon niby co? Mam jedno konto, posiadam w domu 2 komputery i telefon z internetem więc... Raz siedzę na jednym kompie, raz na drugim, raz na telefonie przeglądam forum... Więc nie ma nic dziwnego... A jak tak bardzo wam to przeszkadza to mogę pisać z jednego urządzenia...

ODPOWIEDZ