Mapa komunikacji miejskiej
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36658
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Pewnie dlatego.
Chyba że się wie, czym jest studium wykonalności, czym koncepcja, a czym projekt (budowlany/wykonawczy).
Chyba że się wie, czym jest studium wykonalności, czym koncepcja, a czym projekt (budowlany/wykonawczy).
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Jest dodatkowa dokładna mapa komunikacyjna II strefy Wiązownej i okolic. Skąd to wyróżnienie?
Można zrobić też mapy innych terenów podmiejskich?
Można zrobić też mapy innych terenów podmiejskich?
Nigdzie nie sposób zobaczyć na żadnej mapie w całości takich tras jak 150 (wariant do Dziekanówka) czy całego 210.
Mapa miejska nie sięga niestety terenów podmiejskich, a mogłaby, natomiast na znacznie gorszym schemacie linii podmiejskich te trasy są wygumkowane, z racji, że nie są siedemsetkami.
Mapa miejska nie sięga niestety terenów podmiejskich, a mogłaby, natomiast na znacznie gorszym schemacie linii podmiejskich te trasy są wygumkowane, z racji, że nie są siedemsetkami.
-
- Posty: 2846
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Kiedyś była bardzo czytelna mapa całej aglomeracji.
Jest jeszcze mapa gisowa, choć z jej intuicyjnością jest trochę tak sobie.
Kiedyś zgłaszałem ten problem przy 210, odpowiedzią było OpenStreetMap.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
- AdamKlocusky
- Posty: 590
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
https://www.wtp.waw.pl/wp-content/uploa ... zewska.pdf
Na powyższej mapie (a właściwie schemacie), przy przystanku nr 03 brakuje linii 177, 743 i N42 w kierunku Os. Górczewska. Ponadto linia N95, jako, że przystanek nr 03 obowiązuje dla niej jako „dla wysiadających”, nie powinna posiadać kierunku.
Na marginesie, czy schemat nie powinien zawierać także tej tymczasowej pętli. W końcu takowa wersja istnieje.
Na powyższej mapie (a właściwie schemacie), przy przystanku nr 03 brakuje linii 177, 743 i N42 w kierunku Os. Górczewska. Ponadto linia N95, jako, że przystanek nr 03 obowiązuje dla niej jako „dla wysiadających”, nie powinna posiadać kierunku.
Na marginesie, czy schemat nie powinien zawierać także tej tymczasowej pętli. W końcu takowa wersja istnieje.
- TranslatorPS
- Posty: 635
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
"For getting off"...... "alighting only" się mówi w krajach anglosaskich. Chyba wiem już do kogo uderzać na praktyki studenckie
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN57-2070 > ROJ 30517, 22.02.2024
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN57-2070 > ROJ 30517, 22.02.2024
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
- AdamKlocusky
- Posty: 590
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
N31 wg. mapy kursuje nadal na Sadybę, choć już od marca br linia ta kończy trasę na Wiertniczej... nie wspominając o tym, że teraz kursuje tylko do Wilanowa. Brakuje także linii Z31 na mapie.
Z31 jest, tylko całkowicie pommija Wilanów i nie ma styczności żadną linią nocną .
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
Czy komukolwiek to przeszkadza?
- AdamKlocusky
- Posty: 590
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
Czy jest to argument, by mapa zawierała błędy?
O! Mapa została poprawiona i teraz już Z31 ma styk z N31.
Oczywiście, że nie jest to argument, ale skoro przez tyle dni był tam błąd, to może... nikomu to nie przeszkadza?AdamKlocusky pisze: ↑27 lip 2023, 15:51Czy jest to argument, by mapa zawierała błędy?person pisze: Nie, nie. Czy komuś przeszkadza błąd na mapie, a nie taka czy inna trasa