Rozkłady tramwajowe - 2023
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Na Gocławek 24 Skrócić do Wiatraka
Ciekawie wyszedł ostatni zjazd 18 z PDPS na Żoliborz krótko przed północą. Mało kto będzie raczej szukał tramwaju po północy na Puławskiej/Marszałkowskiej. Widać byl powód że nie jechał do domu z FSO (o 22.44), i raczej nie był to brak innych linii o tej porze.
28 na Gocławek za 6, nie za 24.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Bdb zmiana. W stronę Żoliborza/Bielan nawet kurs po 1. Dużo pisano o tym na forum, szkoda że rozkłady jazdy traktuje się u Organizatora jako coś oczywistego dla pasażera i nie promuje się takich drobnych zmian. Ale co się dziwić, jeśli są tam tacy rzecznicy...
(BTW: ZDM miał swój hashtag #DrobnaZmiana - nie bez powodu...)
Ale za to na Narutowitschplatz ponad godzinę później!
Na Banacha, Panie Areczku, mamy taksóweczki.
Na Banacha, Panie Areczku, mamy taksóweczki.
-
- Posty: 4131
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Biorąc pod uwagę obecną sytuację kolejową, to w ogóle najlepiej byłoby jakby 1 jechało na Okęcie i to w całości.
Przez kilka dni faktycznie R8 do Góry Kalwarii zaczynać ma 23:24 i 00:54 z RakowcaAutobus Czerwon pisze: ↑30 sie 2023, 13:00Biorąc pod uwagę obecną sytuację kolejową, to w ogóle najlepiej byłoby jakby 1 jechało na Okęcie i to w całości.
Ale we wrześniu docelowy układ to odjazdy z Gdańskiego w kierunku PKP Rakowiec: 23:05 R8, 00:00 S4, 00:35 R8. W sumie jeden brakujący kurs SKM do taktu ok. 30 min...
Obsługa też ma kilka ciekawostek:
1 - R1 - R3 - R4
2 - R4
3 - R2
4 - R2 - R3
6 - R1 - R2 - R4
7 - R2 - R3
9 - R2 - R3
10 - R3
15 - R3 - R4
17 - R3 - R4
18 - R3 - R4
20 - R1 - R2
22 - R1 - R2 - R4
23 - R1 - R4
24 - R1 - R2 - R4
25 - R2 - R3
26 - R1 - R3
28 - R1 - R2
31 - R3
33 - R3 - R4
35 - R1 - R3
73 - R1 - R2
76 - R3 - R4
Wysokiej podłogi będzie mało w końcu.
1 - R1 - R3 - R4
2 - R4
3 - R2
4 - R2 - R3
6 - R1 - R2 - R4
7 - R2 - R3
9 - R2 - R3
10 - R3
15 - R3 - R4
17 - R3 - R4
18 - R3 - R4
20 - R1 - R2
22 - R1 - R2 - R4
23 - R1 - R4
24 - R1 - R2 - R4
25 - R2 - R3
26 - R1 - R3
28 - R1 - R2
31 - R3
33 - R3 - R4
35 - R1 - R3
73 - R1 - R2
76 - R3 - R4
Wysokiej podłogi będzie mało w końcu.
Czas ewakuacji, lub nowy etap zwał jak zwał czy lepiej czas pokaże...
2004.09 - 2009.03 - MZA
2010.01 - 2012.05 - bus driver
2013.04 - 2023.12 - TW
2024.05 - xxxx - Carris Lizbona
Até a próxima.
2004.09 - 2009.03 - MZA
2010.01 - 2012.05 - bus driver
2013.04 - 2023.12 - TW
2024.05 - xxxx - Carris Lizbona
Até a próxima.
Od kiedy Gazeta Wyborcza jest oficjalnym organem prasowym ZTM?
Za 24 na Gocławek powinno pojechać drugie pół 9. To pierwsze tylko w szczycie, wtedy kiedy całe 9 dociera tamże
Ja pamiętam czasy, jak podbicie 160 w DŚ bodajże na początku stycznia 2013(?) miało stosowny komunikat na stronie głównej. Gdyby takie coś było teraz, to jedyną informacją byłaby zmiana rozkładów. Za to inforamcja o uruchomieniu linii ma oddzielny komunikat, chociaż mogłaby być podana tutaj. Pracownicy odpowiedzialni za marketing w ZTM nie słyszeli o podprogowym przekazie?
Od dawna - odkąd redahtor Osa jest ulubieńcem dyr. Fr.
Jest ich tylko 20 osób (jeszcze), z czego 3 rzeczników. Mogą nie wyrabiać się z pracą.primoż pisze: Pracownicy odpowiedzialni za marketing w ZTM nie słyszeli o podprogowym przekazie?
Jestem pod wrażeniem - ZTM zapomniał wpisać do rozkładu linii 17 kierunek Służewiec kursy rozpoczynające się na MMarymont (w rozkładzie są tylko kursy z Nowodworów i Tachomina Kościelnego).
W ten sposób poza szczytem 17 kursuje co 6 minut w kierunku MMarymont/Winnicy, natomiast w kierunku Służewca - co 12 minut.
Brawa dla podwładnych pani Strzegowskiej za (byle)jakość pracy
W ten sposób poza szczytem 17 kursuje co 6 minut w kierunku MMarymont/Winnicy, natomiast w kierunku Służewca - co 12 minut.
Brawa dla podwładnych pani Strzegowskiej za (byle)jakość pracy
Co to za narracja w ogóle jest???mkm101 pisze: ↑03 wrz 2023, 22:25Jestem pod wrażeniem - ZTM zapomniał wpisać do rozkładu linii 17 kierunek Służewiec kursy rozpoczynające się na MMarymont (w rozkładzie są tylko kursy z Nowodworów i Tachomina Kościelnego).
W ten sposób poza szczytem 17 kursuje co 6 minut w kierunku MMarymont/Winnicy, natomiast w kierunku Służewca - co 12 minut.
Brawa dla podwładnych pani Strzegowskiej za (byle)jakość pracy
ŁK
To że nie da się wpisać trasy zjazdu ustaliliśmy jakieś 15 lat temu, ale na słowo "kurs (do)" 17 chyba jednak zasłużyła...