Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam
-
kveld
- Posty: 1852
- Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
- Lokalizacja: Marki
Post
autor: kveld » 14 wrz 2023, 13:47
KMKM pisze:
Linia 458 kursować będzie co ok. 20 minut, autobusy zatrzymają się na wszystkich napotkanych przystankach.
ashir pisze: ↑13 wrz 2023, 13:50
W sobotę będzie kursowała linia przyśpieszona 458 na trasie: Emilii Plater - Zajezdnia Ostrobramska. Przystanki pośrednie: Dw. Centralny, Centrum, Muzeum Narodowe, Rondo Waszyngtona, Poligonowa, Zamieniecka.
To w końcu na zatrzymają się na wszystkich napotkanych przystankach, czy tylko na wskazanych? Trasa pomiędzy Rondem Waszyngtona a Poligonową jak 158 czy przez Międzyborską, Cyraneczki, Grenadierów?
-
ashir
- Posty: 27723
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 14 wrz 2023, 15:07
Już poprawiono, tak jak pisałem na wybranych. Ja od siebie dodam, że na linii 21 obowiązywać będzie taryfa ZTM, a linia 458 będzie bezpłatna.
-
MisiekK
- Posty: 7675
- Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
- Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie
Post
autor: MisiekK » 14 wrz 2023, 22:42
ashir pisze: ↑14 wrz 2023, 15:07
na linii 21 obowiązywać będzie taryfa ZTM.
Jak na wszystkich liniach zlecanych...
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
-
karmat
- Posty: 323
- Rejestracja: 01 gru 2020, 20:25
- Lokalizacja: Nowodwory
-
Kontakt:
Post
autor: karmat » 22 wrz 2023, 17:15
Kanarzy pewnie już przygotowani na zmasowaną akcję po północy jak minie czas darmowych przejazdów? Tym bardziej jak to z piątku na sobotę, to można mieć niezły łup
-
Paweł D.
- Posty: 5271
- Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Paweł D. » 22 wrz 2023, 18:06
Ci co płacą za bilety mają karty. Ci co nie płacą będą konsekwentni. Co najwyżej mogą wmawiać, że wg nich dzień kończy się rano