Moderatorzy: JacekM, Dantte
-
MJ
- (Jachim)
- Posty: 1399
- Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57
Post
autor: MJ » 26 lis 2024, 19:06
ZTM powinien wymyślić, żeby przy następnych schematach malowania był czarny pas na całej szerokości między światłami na wzór 3 generacji.
-
ZielonyJamnik
- Posty: 1697
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Post
autor: ZielonyJamnik » 26 lis 2024, 19:09
A Grodziowe Solarisy mają jakiś inny system? Bo w ich Solarkach-GPA nie ma takiego wąsa
Mkną po koleinach zielone jamniki...

-
zxcvbnm
- Posty: 2584
- Rejestracja: 27 paź 2013, 12:12
- Lokalizacja: Garażowany w Wawrze
Post
autor: zxcvbnm » 26 lis 2024, 20:06
primoż pisze: ↑26 lis 2024, 18:18
Po ruszeniu z krańca powinna lecieć z głośników wewnątrz
ta piosenka.
Dobrze, że nie inna, taka niemiecka, w której autor śpiewa o dziewczynie imieniem Erika...
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
-
Wiliam
- Posty: 4905
- Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
- Lokalizacja: Saska Kępa
Post
autor: Wiliam » 29 lis 2024, 13:15
zxcvbnm pisze: ↑26 lis 2024, 20:06
primoż pisze: ↑26 lis 2024, 18:18
Po ruszeniu z krańca powinna lecieć z głośników wewnątrz
ta piosenka.
Dobrze, że nie inna, taka niemiecka, w której autor śpiewa o dziewczynie imieniem Erika...
Też o tej piosence pomyślałem

-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 29 lis 2024, 22:53
Wiadomo w ogóle do jakiej zajezdni ten nowy Solaris zostanie przydzielony i z jakim numerem bocznym?
-
Flash8222
- Posty: 7267
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 29 lis 2024, 23:55
Tak, po cztery na każdą elektryczną zajezdnię i numery chyba to 5850-5862.
-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 30 lis 2024, 11:58
Flash8222 pisze: ↑29 lis 2024, 23:55
Tak, po cztery na każdą elektryczną zajezdnię i numery chyba to 5850-5862.
To już wiadomo, pytałem o ten konkretny autobus.
-
ashir
- Posty: 19904
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 30 lis 2024, 12:15
Tylko autobusów będzie 12, a nie 13.

-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 30 lis 2024, 12:38
ashir pisze: ↑30 lis 2024, 12:15
Tylko autobusów będzie 12, a nie 13.
No tak, mają być 5850-5861...
-
chudy5d
- Posty: 329
- Rejestracja: 10 sty 2011, 20:31
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: chudy5d » 02 gru 2024, 10:06
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to dzisiaj dojedzie pierwsza dwunastka z Bolechowa.
-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 02 gru 2024, 10:54
chudy5d pisze: ↑02 gru 2024, 10:06
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to dzisiaj dojedzie pierwsza dwunastka z Bolechowa.
Dzięki za info!
-
zxcvbnm
- Posty: 2584
- Rejestracja: 27 paź 2013, 12:12
- Lokalizacja: Garażowany w Wawrze
Post
autor: zxcvbnm » 02 gru 2024, 11:52
Stalowa czy Włościańska?
Yutongi dalej Woronicza?
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
-
195
- Posty: 505
- Rejestracja: 27 maja 2007, 12:47
Post
autor: 195 » 02 gru 2024, 15:56
zxcvbnm pisze: ↑02 gru 2024, 11:52
Stalowa czy Włościańska?
Yutongi dalej Woronicza?
Stalowa, a Yutongi R-7
-
chudy5d
- Posty: 329
- Rejestracja: 10 sty 2011, 20:31
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: chudy5d » 03 gru 2024, 9:37
Dwunastka od Solarisa i tak najpierw wylądowała na Włościańskiej.
-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 03 gru 2024, 9:50
chudy5d pisze: ↑03 gru 2024, 9:37
Dwunastka od Solarisa i tak najpierw wylądowała na Włościańskiej.
Tak, tam teraz lądują wszystkie nówki, bo budowa nowych przyłączy na Woronicza, Kleszczowej i samej Włościańskiej wciąż w powijakach...