Zmiany od czerwca 2026

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » wczoraj, 16:44

ZielonyJamnik pisze:
wczoraj, 16:12
Georg pisze:
wczoraj, 15:25

Więc jaki jest sens tej zmiany? Może ktoś się zatroszczył, żeby kierowcy mieli na obu krańcach ekspedycję.
ZTM i troska o kierowców? LOL
Pawcio kiedyś pisał, że ktoś z ZTM czasem zagląda na forum. To napisałem, żeby było mu miło, a nie tylko same pretensje i niedociągnięcia.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » wczoraj, 16:49

Taką nowością to 136 co 15/15/15

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » wczoraj, 16:54

Lukasz436 pisze:
wczoraj, 16:49
Taką nowością to 136 co 15/15/15
Kiedyś było cięte do 15, żeby zagrać ze 141 i 172. Ale to jeszcze jeździło Racławicką.

man1956
Posty: 1758
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » wczoraj, 17:54

Lukasz436 pisze:
wczoraj, 16:49
Taką nowością to 136 co 15/15/15
I 185 co 15 min. w porannym szczycie.

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » wczoraj, 18:40

Miasto 15-minutowe
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » wczoraj, 18:47

Widzę że niektóre elementy się nie powiodły w zeszłym roku (np. 187 co 30 minut, 188 tylko w godzinach szczytu) i się z nich wycofano.

bartoni722
Posty: 6240
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » wczoraj, 19:03

Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023, a szczytowe 188 to.... 2022. ;)


I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » wczoraj, 19:13

bartoni722 pisze:Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023
O ch* :p

Kiedy to minęło :D

*uj
ŁK

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5552
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » wczoraj, 22:20

Widzę, że od 107 też się odczepili.
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

ODPOWIEDZ