Awarie i utrudnienia w metrze
Moderator: JacekM
- vernalisadonis
- Posty: 2961
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Co trzeba mieć w głowie, żeby tam wejść?
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
To jakoś mnie nie dziwi, bardziej to, że nie chce współpracować.vernalisadonis pisze:Co trzeba mieć w głowie, żeby tam wejść?
A co trzeba mieć w głowie, żeby jako za metro jeździć z informacją pasażerską „401 Ursus Niedźwiadek”
ŁK
A co trzeba mieć w głowie by podążać za trendami i jeździć na dachach pociągów?
-
ziemniakizostaw
- Posty: 44
- Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24
Ktoś wie, co się dzieje na stacji Ursynów teraz?
-
stołecznynocnik
- Posty: 168
- Rejestracja: 16 sty 2018, 18:27
Znowu zamknięte, ściągnięto brygady z linii 165, 172, 174, 186, 217, 218, 401, 504, 520, 709, 739 oraz... Z-9 do obsługi ZM1.
Operacja się udała, pacjent zmarł.
-
ziemniakizostaw
- Posty: 44
- Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24
Nawet PKS widziałam.
Nie, a tak serio - co się stało? Ledwo wyrobiłam się na rehabilitację, a brak info online jak długo to potrwa.
Nie, a tak serio - co się stało? Ledwo wyrobiłam się na rehabilitację, a brak info online jak długo to potrwa.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
https://miejskireporter.pl/na-wniosek-p ... zamknieta/
To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.
Swoją drogą ciekawe co zrobią z gościem? Dadzą 100zl mandatu i puszczą do domu?
To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.
Swoją drogą ciekawe co zrobią z gościem? Dadzą 100zl mandatu i puszczą do domu?
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Pytanie jaką funkcję ma tu ZTM, bo najważniejsze informacje jakie ma do przekazania to: metro nie jeździ na tym odcinku, zastępują go takie linie autobusowe i tramwajowe. I to przekazał.ZielonyJamnik pisze: ↑wczoraj, 17:13To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.
W innych krajach organizatorzy komunukacji też mówią raczej zdawkowo, co najwyżej "interwencja policji" lub "interwencja straży pożarnej".
Do zaspokojenia ciekawości służy właśnie miejski reporter, czy inne media. Przecież ZTM nie będzie informować o dalszych losach zatrzymanego, czy innych postępach w postępowaniu policji. Zwłaszcza, że media mają często nieoficjalne informacje, ze swoich nieoficjalnych źródeł.
-
gfedorynski
- Posty: 910
- Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45
ZTM powinien przede wszystkim informować o przewidywanym czasie usunięcia przeszkody. I nie miałbym pretensji gdyby nie zawsze było to w 100% prawdziwe, ale nawet nie próbują.
W przypadku takich zdarzeń to tylko wróżka może przewidzieć czas utrudnień.
A to dobry pomysł zabierać z 217? Takie połączenie jak 16+217 nie cieszy się większym powodzeniem niż zazwyczaj?stołecznynocnik pisze: ↑wczoraj, 16:11Znowu zamknięte, ściągnięto brygady z linii 165, 172, 174, 186, 217, 218, 401, 504, 520, 709, 739 oraz... Z-9 do obsługi ZM1.
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
