O HIV i Kameruńczyku

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 18 sty 2007, 9:30

Gacek pisze:Jego zdaniem (Piechy - przyp. Dennis) należy promować wstrzemięźliwość seksualną i wierność małżeńską.

gdzie ja żyję....
Teraz ja czegoś nie rozumiem: czyżbyś Gacuś uważał, że nie trzeba :?: :!: :shock: Że coraz powszechniejsza wierność małżeńska i wstrzemięźliwość nie zmniejszą liczby zachorowań na AIDS i weneryki :?: :!: :!: Chyba śnię #-o =; Oczywiście, na reczywistość trzeba patrzeć trzeźwo i brać ją, jaka jest (a nie jaka chcielibyśmy - czytaj: my - prawica i kościół - żeby była). I oprócz powyższych, zdając sobie w pełni sprawę, że gros ludzi nadal będzie się łajdaczyć na prawo i lewo, przed czy po ślubie (bez znaczenia), należy promować antykoncepcję i bezpieczne zachowania seksualne :!: Jest to dla mnie oczywiste. Ale oprócz, a nie zamiast :!:

[ Dodano: 2007-01-18, 10:07 ]
geograf pisze:(...) to co robiono z Indianami w Ameryce Południowej (...)
A Północnej to nie?! Wszak na trupach Indian Północnoamerykańskich zbudowano całe USA :!:

Gacek
Posty: 1460
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 18 sty 2007, 12:58

Dennis pisze:I oprócz powyższych, zdając sobie w pełni sprawę, że gros ludzi nadal będzie się łajdaczyć na prawo i lewo, przed czy po ślubie (bez znaczenia), należy promować antykoncepcję i bezpieczne zachowania seksualne :!: Jest to dla mnie oczywiste. Ale oprócz, a nie zamiast :!:
chodzi mi to ze właśnie ministerstwo proponuje ZAMIAST. Jestem oczywiście cąłym sercem za ideałami wierności (nie tylko małzeńsskiej ale i ogólnie- związkowej) oraz za wstrzemięźliwości w kontaktach seksualnych- a już w szczególności przypadkowych- jednakże nie mogą to byc jedyne metody antykoncepcyjne, bo jak ludzie ludźmi nie wszyscy są święci...
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 19 sty 2007, 1:31

Gacek pisze:hmmm ja bym nie ferował takich osądów, chociażby dlatego, że z czarnym nie spałem (nawet nei ejstem ciekawy) [-(
Też masz dylematy :D
A pewnie maja większe powodzenie u kobiet z racji egzotyki i statystycznie większych rozmiarów penisa.
Pewnie robią im z dupy jesień średniowiecza i to je podnieca.
jacek pisze:Jego już odpowiednio opisano i skrytykowano, je natomiast trzeba winić za chęć poznania przygody( którą poznały aż nad to).
Temat dotyczy akurat tego, a nie innego przypadku, więc trudno opisywać inne przypadki z udziałem innych, gdyby się takowy pojawił, też bym pewnie wyraził swoją opinie?
Dobrze, ze poruszyłeś ich temat. Same sobie na to zasłużyły i nie żal mi ich ani nikogo, kto jest na tyle głupi, by się bzykać bez gumek z byle kim, zwłaszcza z osobnikami nie wyglądającymi na księży żyjących w celibacie. Za tępote się płaci - czasami również AIDSem.
Paweł_K pisze:Ale dlaczego szmaty?
Bo, pisząc brzydko, kurwiły się na lewo i prawo, będąc mężatkami i mając (niektóre) dzieci.

Reasumując - gdyby te kobiety nie chciały się z nim widywać w celu zaspokojenia seksualnego, a jedynie po to, by ten czytał im swoja poezję ( :lol: ) to problemu by nie było. Mogły sobie dla pewności walnąć korek w dupe i plomba jest. A że tego nie zrobiły to ich wybór i ich konsekwencje. Niech cierpią razem z nim. Ahoj :!:
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1319
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 19 sty 2007, 8:59

Dennis pisze:Teraz ja czegoś nie rozumiem: czyżbyś Gacuś uważał, że nie trzeba :?: :!: :shock: Że coraz powszechniejsza wierność małżeńska i wstrzemięźliwość nie zmniejszą liczby zachorowań na AIDS i weneryki :?: :!: :!: Chyba śnię #-o =; Oczywiście, na reczywistość trzeba patrzeć trzeźwo i brać ją, jaka jest (a nie jaka chcielibyśmy - czytaj: my - prawica i kościół - żeby była). I oprócz powyższych, zdając sobie w pełni sprawę, że gros ludzi nadal będzie się łajdaczyć na prawo i lewo, przed czy po ślubie (bez znaczenia), należy promować antykoncepcję i bezpieczne zachowania seksualne :!: Jest to dla mnie oczywiste. Ale oprócz, a nie zamiast :!:
=D> =D> =D> Nic dodać, nic ująć.

A jednak w czymś się zgadzamy :D

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 19 sty 2007, 9:11

kocur pisze: A jednak w czymś się zgadzamy :D
Pewnie nawet w więcej, niż jednej kwestii :D

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 01 lut 2007, 1:03

http://www.rzeczpospolita.pl/News/1,10,56547.html#56547

Kombinator z niego niezły. A taka budowa na Górczewskiej stała kilka miesięcy bo nie można było znaleźć zastępczego lokum dla lokatorki domu przeznaczonego do wyburzenia. :-?
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8372
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 01 lut 2007, 12:00

"dostał mieszkanie od stołecznego samorządu, który co roku przyznaje pięć mieszkań uchodźcom znajdującym się w trudnej sytuacji."

Jeśli nie jemu, to innemu uchodźcy trafiłoby się jego mieszkanie. Dwie różne sprawy, dwa różne zasoby mieszkań.

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 01 lut 2007, 12:10

Tyle, że może innemu by się należało to mieszkanie, a j 8-[ emu co najwyżej proces sądowy

ODPOWIEDZ