StraĹźacka-GwarkĂłw - jak juĹź powstanie

Moderator: Wiliam

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 12 mar 2008, 22:34

Colony pisze:ucałotygodniowieniu 307.
A brygady to z kosmosu :>

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 mar 2008, 22:38

Colony pisze:A może by trochę z tym zwolnic, budowę tego połączenia odwlekano już 1000 razy. Zresztą założę się, że jeśli coś to skończy się na przedłużeniu i ucałotygodniowieniu 307. Z nim kombinujecie, bo na swym Fabrycznym odcinku jest tragicznie wykorzystywany.
307 byłoby mało atrakcyjne. IMO rejonom Marysina czy Międzylesia brakuje raczej linii w rejony właśnie Targówka (ale nie zwiedzającej Ząbkowskiej jak czyni to 307), która ominie Targową i wkrótce rozkopany rejon Dworca Wileńskiego. Budowa metra zbliża się wielkimi krokami - trzeba już teraz szukać alternatyw komunikacyjnych.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 12 mar 2008, 22:41

solaris8315 pisze:A brygady to z kosmosu
A na te 202 czy 221 to skąd?
R-11 Kleszczowa pisze:307 byłoby mało atrakcyjne. IMO rejonom Marysina czy Międzylesia brakuje raczej linii w rejony właśnie Targówka (ale nie zwiedzającej Ząbkowskiej jak czyni to 307), która ominie Targową i wkrótce rozkopany rejon Dworca Wileńskiego. Budowa metra zbliża się wielkimi krokami - trzeba już teraz szukać alternatyw komunikacyjnych.
Czy ja wiem? Dojazd do Wileńskiego inaczej niż przez Pragę wydaje się być atrakcyjny. Inna sprawa, że sam Targówek to za mało, raczej Bródno conajmniej. Tu się może sprawdzic owo naprawione 202.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 mar 2008, 22:44

Colony pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:307 byłoby mało atrakcyjne. IMO rejonom Marysina czy Międzylesia brakuje raczej linii w rejony właśnie Targówka (ale nie zwiedzającej Ząbkowskiej jak czyni to 307), która ominie Targową i wkrótce rozkopany rejon Dworca Wileńskiego. Budowa metra zbliża się wielkimi krokami - trzeba już teraz szukać alternatyw komunikacyjnych.
Czy ja wiem? Dojazd do Wileńskiego inaczej niż przez Pragę wydaje się być atrakcyjny. Inna sprawa, że sam Targówek to za mało, raczej Bródno conajmniej. Tu się może sprawdzic owo naprawione 202.
Tak Bródno - wcześniej o tym wspominałem ;)

Natomiast pozostanę przy swoim - stwórzmy linię jadącą nową i interesującą trasą, która może zachęcać do korzystania z niej w celu ominięcia zakorkowanego rejonu Czterech Śpiących. Tam i tak będzie niezły sajgon - nie pchajmy w niego kolejnej linii.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Krzysiek_S
Posty: 5118
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 12 mar 2008, 22:48

A zapomnieliście o przebudowie Marsa - Żołnierskiej.
;-)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27488
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 12 mar 2008, 22:49

solaris8315 pisze:Czyli trasa: SUWALSKA - Łabiszyńska - Łojewska - Chodecka - Kondratowicza (powrót: Kondratowicza - Łabiszyńska) - Św. Wincentego - Borzymowska - Trocka - Radzymińska - Kraśnicka - Rzeczna - Księżnej Anny - Zabraniecka - Gwarków - Strażacka - Al. Chruściela - Marsa - Rekrucka - Korkowa - Kościuszkowców - Kajki - Pożaryskiego - Al. Dzieci Polskich - WIŚNIOWA GÓRA ? Zresztą przydługaśne to wg mnie :-k
I jakiś ładny numerek do tego, na przykład 115 :twisted:
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 mar 2008, 22:58

115 to niech sobie już kursuje z Marysina do Aleksandrowa.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Krzysiek_S
Posty: 5118
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 13 mar 2008, 14:49

R-11 Kleszczowa pisze:115 to niech sobie już kursuje z Marysina do Aleksandrowa.
Myśle że do Falenicy najlepiej. Aleksandrów potrzebuje jednej silnej linii co nie zawsze [ ewentualnie 2xx przez Zagórzańską.] tak jest przy spóźnieniach 115. Najlepiej 161 na trasie Aleksandrów - Zbójna Góra na minibusach i bardzo często.

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 3519
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 18 kwie 2008, 9:33

Colony pisze:Zresztą założę się, że jeśli coś to skończy się na przedłużeniu i ucałotygodniowieniu 307.
Ale, jak wyglądałaby trasa na Targówku ? Skoro ma to być połączenie z Bródnem, Szpitalem Bródnowskim i takimi tam, to obecna trasa nie pasuje. (-( A w Rembertowie ?

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 18 kwie 2008, 11:05

Niech to zacznie powstawać, wtedy dyskusja będzie miała sens.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 18 kwie 2008, 15:38

Nie mogę tego znaleźć nigdzie, ale mam przemożne wrażenie, że w TVP3 mówili w tym tygodniu, że wybrali właśnie, z wolnej ręki, wykonawcę robót dla Nowostrażackiej :-k Jeśli tak, to chyba najwyższy czas podyskutować o busach.
Pytanie jest takie: czy powinny kursować tamtędy jedynie linie do Rembertowa, czy także dalej (np. przez Marysin do Wawra :D, czy nawet przez Płowiecką gdzieś na Gocław).

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 18 kwie 2008, 15:56

Wg mnie Rembertów i MArysin. Do Wawra to już max. Na Gocław to 509 z Wileńskiego...

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2527
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 19 kwie 2008, 10:50

Nie wiem czy dobrze słyszałem, ale chyba ZRiKD ma budować Strażacką.
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 19 kwie 2008, 11:59

Dennis pisze:Nie mogę tego znaleźć nigdzie, ale mam przemożne wrażenie, że w TVP3 mówili w tym tygodniu, że wybrali właśnie, z wolnej ręki, wykonawcę robót dla Nowostrażackiej :-k Jeśli tak, to chyba najwyższy czas podyskutować o busach.
Pytanie jest takie: czy powinny kursować tamtędy jedynie linie do Rembertowa, czy także dalej (np. przez Marysin do Wawra :D, czy nawet przez Płowiecką gdzieś na Gocław).
Jeśli mamy stawiać na obwody, to do Marysina ''coś'' przez ''Nowostrażacką'' by można puścić, bo z Marysina jest 401... 8-( Polityka obwodowa? :D
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 532
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 19 kwie 2008, 13:59

JotPeCet pisze:Nie wiem czy dobrze słyszałem, ale chyba ZRiKD ma budować Strażacką.
Dobrze słyszałeś. Mają też budować al. Rzeczypospolitej.
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

ODPOWIEDZ