TWB

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

interflug
(gemba)
Posty: 511
Rejestracja: 31 paź 2007, 23:31

Post autor: interflug » 03 paź 2008, 20:43

mzk804 pisze:Na forum TWB jest _ALBUM_ ze zdjęciami kandydatów. Można tam zapodać zdjęcie przed rejestracją i się zapytać co jest złe.
o to jest już coś ;-)
(nie wiedziałem o istnieniu tego forum)

a co do maili - potwierdzam dwie odpowiedzi już przez pół roku nie mogą do mnie dojść :D
blam blam blam

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2849
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 03 paź 2008, 22:45

Adam G. pisze:zdecydowanie opowiadam się za zdjęciami, które prócz samego pojazdu przedstawiają jakiś ciekawy obiekt czy krajobraz.
Ja też, niezbyt lubię "masówe", jednak pojazd powinien byc motywem przewodnim. Ale uważam, ze foty kwiatka, a na jego tle zupełnie rozmyty autobus lub jakieś widoczki z wieży Eiffla nie powinny się tam znajdować. A tak uważam, ze galeria idzie na ilośc a nie na jakość - po co komu 135-te zdjęcie 5254, nawet w extra scenerii. Jak się ma coś ciekawego lub jakąs nowość, to się powinno wrzucać, przeglądanie wtedy by było łatwiejsze.
"A jedenastka to pojedzie w zatrzymanie, bo oni nie mogą tymi nowymi tramwajami po innych torach jeździć"

"Odbudowa trakcji elektrycznej na Chłodnej to szalony pomysł, gdyż wymaga to budowy pętli. Tramwaj konny jej nie potrzebuje" - architekt projektu rewitalizacji Chłodnej

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 03 paź 2008, 22:58

Dla mnie ciekawsza jest fotka z wieży Eiffla niż n-te zdjęcie nowego solarisa :) co kto lubi...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
mzk804
Posty: 19
Rejestracja: 21 gru 2005, 21:57
Lokalizacja: Złotokłos

Post autor: mzk804 » 04 paź 2008, 20:26

Ja lubię i to i to. Nie zmienia to faktu, że czasem 'Gdzie jest autobus?' bywa przegięciem...

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2849
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 05 paź 2008, 19:43

JacekM pisze:Dla mnie ciekawsza jest fotka z wieży Eiffla niż n-te zdjęcie nowego solarisa :) co kto lubi...
Widac nie lubisz fotek transportowych :P A przeciez nikt nie każe focić non stop nowych solarisów po 5 razy kazdy, z tym też przeginają.
"A jedenastka to pojedzie w zatrzymanie, bo oni nie mogą tymi nowymi tramwajami po innych torach jeździć"

"Odbudowa trakcji elektrycznej na Chłodnej to szalony pomysł, gdyż wymaga to budowy pętli. Tramwaj konny jej nie potrzebuje" - architekt projektu rewitalizacji Chłodnej

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 06 paź 2008, 0:06

piotram pisze:
JacekM pisze:Dla mnie ciekawsza jest fotka z wieży Eiffla niż n-te zdjęcie nowego solarisa :) co kto lubi...
Widac nie lubisz fotek transportowych :P A przeciez nikt nie każe focić non stop nowych solarisów po 5 razy kazdy, z tym też przeginają.
we wszystkim trzeba zachować umiar. o, to taka kwintesencja.
noidea

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 10 paź 2008, 12:35

http://www.phototrans.eu/autobusy.php?s=16 No to admin popisał się... swoim debilizmem. Lepsza była lista użytkowników a nie to coś. A to co to jest? Lista zasług dla TWB? Co raz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że admin to ma coś z głową nie tak...

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 10 paź 2008, 16:30

Admin może ze swoją stroną robić co mu się podoba i wam za przeproszeniem g... do tego. Zostaliście przepędzeni? Nie chciano was zaakceptować? Mówi się trudno. Poszukajcie sobie innej galerii.
SławekM pisze:No to admin popisał się... swoim debilizmem
Czemu nie ustawisz się z adminem i wprost nie powiesz co o nim sądzisz? Braknie odwagi?

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14790
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 10 paź 2008, 16:38

Premo pisze:Admin może ze swoją stroną robić co mu się podoba i wam za przeproszeniem g... do tego.
Owszem, tylko, ze TWB zaczyna coraz bardziej odstraszać od siebie...
Premo pisze:Zostaliście przepędzeni? Nie chciano was zaakceptować? Mówi się trudno.
Nie o to chodzi. Tylko dajmy na to chcę szybko znaleźć fotki jakiegoś autora, który nie idzie na ilość, tylko na jakość i nie wstawia większości swoich zdjęć, tylko jakieś szczególne, czy "białe kruki"... I co tam widzę? Kompletnie nieczytelne szlaczki i dosłownie oczojebne litery. Gdzie tu działanie na wygodę szukającego?
Premo pisze:Poszukajcie sobie innej galerii.
Wystarczy z TWB zrezygnować...
Premo pisze:Czemu nie ustawisz się z adminem i wprost nie powiesz co o nim sądzisz? Braknie odwagi?
Wystarczy się spotkać i pogadać jak człowiek z człowiekiem... Tylko czy druga strona zechce zachować kulturę?
S3 | S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 10 paź 2008, 16:42

Wolfchen pisze:Owszem, tylko, ze TWB zaczyna coraz bardziej odstraszać od siebie...
I co z tego?
Wolfchen pisze:Wystarczy z TWB zrezygnować...
To czemu wszyscy psioczą zamiast tak zrobić?
Wolfchen pisze:Gdzie tu działanie na wygodę szukającego?
Nigdzie. Admin może robic co mu się tylko podoba. Jak chce wyróżnić swoich najwierniejszych userów to może zrobić według swojego widzimisie

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 3674
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 10 paź 2008, 16:52

Żenada do kwadratu buahahahaha. Nie sądziłem, ze admin tego serwisu jest, aż tak rąbnięty :lol:

Dziękować Bogu, że zakończyłem swą działalność na TWB. (-o<
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 10 paź 2008, 16:58

maciek8610 pisze:Żenada do kwadratu buahahahaha. Nie sądziłem, ze admin tego serwisu jest, aż tak rąbnięty :lol:
Kimkolwiek jest ten admin to zejdźcie z niego. To nie ma sensu.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27425
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 10 paź 2008, 17:57

Premo pisze:Admin może ze swoją stroną robić co mu się podoba i wam za przeproszeniem g... do tego. Zostaliście przepędzeni? Nie chciano was zaakceptować? Mówi się trudno. Poszukajcie sobie innej galerii.
Albo spróbujcie założyć lepszą, większą i lepiej nią zarządzać. Have fun.

A nowa lista ma jeden feler - powinna być ustawiona minimalna wielkość czcionki do wyświetlania.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 10 paź 2008, 18:05

Fikander pisze:Albo spróbujcie założyć lepszą, większą i lepiej nią zarządzać. Have fun.
Ilu to już próbowało...

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 10 paź 2008, 19:11

:arrow: Pomijam kwestię admina, bo akurat nic mi do tego. Ale lista użytkowników w tej formie jest naprawdę nieczytelna i z tym akurat trudno się nie zgodzić. Jeśli ktoś chciał wyróżnić najaktywniejsze osoby, to mógł to zrobić na wiele sposobów, ale niekoniecznie akurat tak. W starym układzie listy można było zapamiętać na przykład, że ktoś miał dodane 73 fotki - jeśli liczba przy nicku pozostawała ta sama, to znaczyło, że nic nowego nie dodał. Teraz, w przypadku wyszukiwania poprzez "szukaj zdjęcia / autor" trzeba otwierać każdy interesujący nas profil z osobna. Na obecnej liście ktoś, kto ma na przykład wspomniane 73 fotki jest bowiem w ogóle niewidoczny. Wygląda to tak, jakby miała to być zachęta do działania na ilość, a nie na jakość.

ODPOWIEDZ