TVN Warszawa

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 16 gru 2008, 19:24

8917 pisze:TVN Warszawa nadaje wprawdzie od kilkunastu godzin, ale widz na pewno zdążył się już zaprzyjaźnić z prezenterami
Noo... z jednym już się na herbatę umówiłem. :D ](*,)

[ Dodano: Wto 16 Gru, 2008 19:24 ]
8917 pisze:Oby tylko miasto dotrzymało tempa swojej nowej, dynamicznej telewizji.
Chyba odwrotnie :P

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 16 gru 2008, 20:04

8917 pisze:oprócz tych gdzie pisało brak danych
było napisane!
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 16 gru 2008, 21:50

reserved pisze:Na dzień dzisiejszy daję 4+ na zachętę.
Ja również.

[ Dodano: Wto 16 Gru, 2008 22:01 ]
JacekM pisze:ścigania złowrogich kamieniczników.
Też mam taką nadzieję. Choć sprawa z nabielskiej sprawą z nabielskiej, to jednak ludzie zbyt się przyzwyczaili do prawa wspólnej własności.
BTW Sprawa dla reportera kiedyś zajmowała się dekretem Bieruta, a więc raczej czymś, co ma być ludziom- prawowowitym właścicielom-przywracane. Choć to też ''kamienicznicy'' czy inny rodzaj ''działkowców''...
Nie podoba mi się taki bubel jak ''Goście, goście'', w miarę do wytrzymania jest ''Odrobina miasta''(ciekawe, czemu jego prowadzący, witold Odrobina nie pracuje już w AntyRadiu :> ), ale zanudzić się można przy '"Warszawiance'', ponieważ pomimo ''ważnych'' wiadomości, nie jest to program profesjonalnie zrobiony, wciągający w prawdziwy sposób. Da się także obejrzeć ''Smaki miasta''- zapowiada się w miarę. Program M. Ogórka jak na razie był po prostu zwyczajny... Pani Kruk chyba nie jest częścia warszawskiej polityki :-" Ciekaw natomiast jestem progamu o historii naszego miasta. Ale jeśli ma być w tubce... Ulice to prawie porażka. Zbyt entuzjastycznie zapowiadany program. Jak pomyślą, to może się to zmieni. Gdyby nie ta mapka... :-# Stolica... Hmm. I ciekawa, i błędna. Tu myślę jest kwestia czasu, by dziennikarze nabrali doświadczenia. Ważna jest niezależność.

[ Dodano: Wto 16 Gru, 2008 22:03 ]
Wybiórcza pisze:W programie "Klimat", o którym w TVN Warszawa mówi się "pogodowe show", temperatura podawana jest ze szczegółowym podziałem na dzielnice. Widz dowiaduje się, że w Ursusie, Śródmieściu i na Żoliborzu są dwa stopnie Celsjusza, zaś w Białołęce, na Mokotowie i Ursynowie - trzy.
Za to akurat plus. :]
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 16 gru 2008, 23:42

ziomal pisze:Za to akurat plus. :]
No tak, bo to ma ogromne znaczenie, że na Ochocie będzie w nocy +1, a w Centrum 0. :D

Myślałem, że wydania "Stolicy" będą ciekawiej zrobione. Tak naprawdę poza głównymi wydaniami (17.50, 21.30) to są tylko o pełnej, gdzie prezenter wchodzi na 2 min, przedstawia krótko i to wszystko. O w pół do sama migawka 'w skrócie'. Myślałem, że to będzie znacznie ciekawsze, dziś obejrzałem 5 takich "Stolic" pod rząd i właściwie w każdej było to samo.

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 17 gru 2008, 21:04

Informacje o korkach na stronce TVN Warszawa są dezinformujące.
Ok 18 chcialem jechac w kierunku S Milosnej, patrzę na stronkę widze że T Siekierkowska zaznaczona jako totalny korek natomiast Ostrobramska i Płowiecka są zielone. Pojechałem Ostrobramską i oczywiscie stojąc w korku na estakadzie zobaczyłem że na TS jest puściutko.
Ja dziękuje za taka informację, radze wszystkim żeby się tymi ich kolorkami nie sugerowali.

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 658
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 18 gru 2008, 6:47

Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że straszni malkontenci z tych reporterów. Plus mają za to, że nie są tak statyczni, jak w TKW. Ale momentami ich teatralne zachowania są groteskowe. Dla przykładu: skocznia narciarska. Swoją drogą Szczęśliwice są chyba od kilku lat nieczynne, a na Stegnach w lecie też chyba się nie poszaleje.

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 18 gru 2008, 8:39

Co pokazuje mapka korków al. Krakowskiej? Bo tu jest totalny korek, 5km/h!
Obrazek

Awatar użytkownika
Emisja
Posty: 141
Rejestracja: 01 maja 2006, 2:08
Lokalizacja: Z lotu samolotu
Kontakt:

Post autor: Emisja » 18 gru 2008, 11:19

Teokryt pisze:Co pokazuje mapka korków al. Krakowskiej? Bo tu jest totalny korek, 5km/h!
Pomarańczowość.
Skoro Krakowska jedzie 5 na godzinę to nie jest totalny.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7765
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 18 gru 2008, 15:21

Emisja pisze: Skoro Krakowska jedzie 5 na godzinę to nie jest totalny.
Wg tego pusta Witosa, gdzie można i 160 km/h jak ktoś chce jechać jest totalnym korkiem :D
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 18 gru 2008, 21:07

Dziwny system, nie ma co. totalny korek jest dlatego ze to nieco ponad prędkość pieszego. Mogło być chociaż czerwone.
Totalny Korek < 6km/h
Duże przestoje < 12 km/h
Utrudnienia <25km/h
Bez utrudnień > =25km/h
Obrazek

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7765
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 18 gru 2008, 21:12

Emisja pisze:Dziwny system, nie ma co. totalny korek jest dlatego ze to nieco ponad prędkość pieszego. Mogło być chociaż czerwone.
3 godziny później było pomarańczowe!
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 18 gru 2008, 21:23

Pięknie, a info o kolizji na skrzyżowaniu Namysłowska x Starzyńskiego już trzeci dzień wisi... ](*,)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 20 gru 2008, 3:43

Wg TVN Warszawa właśnie jest totalny korek na Trasie Łazienkowskiej między GUSem a Pomnikiem Lotnika. To prawda? :D

Awatar użytkownika
8917
Posty: 1279
Rejestracja: 19 mar 2007, 19:48
Lokalizacja: Łuków/Warszawa

Post autor: 8917 » 20 gru 2008, 15:29

reserved pisze:Wg TVN Warszawa właśnie jest totalny korek na Trasie Łazienkowskiej między GUSem a Pomnikiem Lotnika. To prawda? :D

:arrow: Według nich ten korek jest do tej pory... #-o
Ponadto cały czas na mapce jest zaznaczony wykrzyknikiem środowy wypadek tramwajów na pl. Narutowicza i inne wypadki sprzed kilku dni. Jaki jest tego cel - nie wiem ](*,) Natomiast pozytywną stroną mapki jest zaznaczenie uruchomienia przystanku Krajewskiego (chociaż trochę nieaktualne). Brakuje również artykułów opisujących podane fakty, czyli tego co dość dobrze funkcjonuje w serwisie Życia Warszawy.
W samym programie wcale nielepiej. Pokazując widok z kamerki na Puławską/Al. Wilanowską według nich korek w obie strony, a w rzeczywistośći na horyzoncie wszystko normalnie jedzie... :neutral:
Ogólnie moim zdaniem jest to obecnie najgorszy serwis, jaki ma w swojej ofercie TVN Warszawa. A szkoda, bo ładnie się zapowiadał... :/
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 20 gru 2008, 16:21

8917 pisze:W samym programie wcale nielepiej. Pokazując widok z kamerki na Puławską/Al. Wilanowską według nich korek w obie strony, a w rzeczywistośći na horyzoncie wszystko normalnie jedzie...
Tak jakby żywce prezenterzy przybyli spoza Warszawy :/ Jedyne w miarę porządne programy to KontrAtak i Kawaleria... Miał być program informacyjny, jest program, który powtarza swoje informacje od 18 do 23. ](*,) Dodatkowo na ich stronie nie można było się wcozraj przynajmniej zalogowac na sowje konto, bo coś się popsuło i wybór opcji się zmieszał :/ Na razie 3. Zobaczymy co dalej. + za Kawalerię, która jednak jest nieco sztuczna, ale pokazuje jacy to są ''niezależni'' nasi politycy. Bagno krajowe dobrze pokazane.
Aha. Niech nie mówią, że seria wypadków tramwajów (6 w ciagu tygodnia...) jest przypadkiem wynikającym ze złego stanu technicznego tramwajów jeżdżących w Warszawie. #-o
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Zablokowany