O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 3493
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 10 lut 2009, 20:24

Jak były wiaty, to za moment będą ławeczki na przystankach bez wiat. =;

Paweł D.
Posty: 5271
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 10 lut 2009, 21:24

JKTpl pisze:Mam już dość wiadomości na stronie ZTM!
Zmienię sobie ustawienia zakładki ZTM Warszawa w Firefoksie. Będzie kierowała do aktualnych wydarzeń
Poczekaj z miesiąc-dwa, to w ogóle usuniesz ją z zakładek :D

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1780
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 10 lut 2009, 21:27

JKTpl pisze:Mam już dość wiadomości na stronie ZTM!
Nie podobają Ci się słowa Twojego Prezesa? :D
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 3493
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 10 lut 2009, 21:35

Jako njus wystarczyłaby sama wypowiedź Prezesa Mojego, a nie oprawianie ich w faktopodobne pierdoły i dołączanie do serii bloga ZTM. :>

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 10 lut 2009, 23:10

Zastanawia mnie, kto wymyśla tematy do tego bloga... Bo, delikatnie mówiąc, ten ktoś musi nie mieć za grosz wyczucia, czym można się pochwalić! :szok: #-o
PS. Jak by to sparafrazować mojego kolegę: bo chwalić się trzeba z głową, a nie z kiełbasą :D .

adaszko
Posty: 110
Rejestracja: 09 sty 2009, 22:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adaszko » 10 lut 2009, 23:52

Tak się ostatnio zastanawiałem kiedy będzie wiadomość o dewastacji przystanków :>
I stało się... :D
JKTpl pisze:Jak były wiaty, to za moment będą ławeczki na przystankach bez wiat.
Hmmm :-k (-o<

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 11 lut 2009, 0:00

Mam propozycję na nowy news:
ZTM NIE POTRAFI UTRZYMAĆ PUNKTUALNOŚCI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
[a temat niech rozwiną radośni "poloniści" z ZTM ;-) ]
...........................

adaszko
Posty: 110
Rejestracja: 09 sty 2009, 22:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adaszko » 11 lut 2009, 0:14

A może zrobimy ankietę?
Jaki nowy temat pojawi się na stronie :D
levar pisze:Mam propozycję na nowy news:
ZTM NIE POTRAFI UTRZYMAĆ PUNKTUALNOŚCI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
[a temat niech rozwiną radośni "poloniści" z ZTM ;-) ]
...........................
Sądzę że po małej zmianie pojawi się ten temat, ale bez słowa "NIE". ;-)

kajo
Posty: 2794
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 11 lut 2009, 0:18

To ja zgłaszam, dewastacje automatów biletowych, tablic elektronicznych, bramek metra, wozów nadzoru ruchu. Jeszcze można cos znaleść, może coś o Kolejach mazowieckich napiszą? Ale mój faworyt to jak szybko są organizowane za tramwaje:)
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 11 lut 2009, 0:21

Ja wiem!!! Kolizje w ruchu codziennym - wszak co dzień jest ich niemało... ;p

adaszko
Posty: 110
Rejestracja: 09 sty 2009, 22:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adaszko » 11 lut 2009, 0:29

:D

No to mają kilka propozycji...

Awatar użytkownika
Emisja
Posty: 141
Rejestracja: 01 maja 2006, 2:08
Lokalizacja: Z lotu samolotu
Kontakt:

Post autor: Emisja » 11 lut 2009, 4:46

Mogą na "blogu" napisać o WAWKOMie.
Jakie wspaniałe i jak dzięki użytkownikom niniejszego forum prawie natychmiast poprawiają błędy w mapie linii komunikacyjnych, oraz na innych schematach. Jeszcze o tym, że jest tu takie coś jak "składak" którego sami używają do robienia korekty rozkładu jazdy. ...i dzięki temu płachty w Warszawie są wspaniale skorelowane.
i o takiej drobnostce jak zawsze widoczny link do aktualnego rozkładu jazdy skoro sami nie dają rady umieścić na "blogu" dobrze widocznego bezpośredniego linka. Widocznego natychmiast i przekierowywującego od razu - bez dodatkowych podstroniczek.
A na koniec przypomnieć koniecznie, że zaczęło się od dyskusji na serwerze news.ztm, polać miodem pseudoliterackim i zablogować.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7669
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 11 lut 2009, 12:09

levar pisze:Zastanawia mnie, kto wymyśla tematy do tego bloga...
Myślę, że znasz... :P
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Krzysiek_S
Posty: 5089
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 11 lut 2009, 12:23

MisiekK pisze:
levar pisze:Zastanawia mnie, kto wymyśla tematy do tego bloga...
Myślę, że znasz... :P
No nie mów że to on.... :shock:

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2704
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 11 lut 2009, 17:16

ZTM pisze:Reagujemy na postulaty pasażerów

Wydłużenie linii 722, uruchomienie nowych przystanków przy ul. Chłopickiego, czy planowane zwiększenie częstotliwości linii 701 - to tylko kilka zmian komunikacyjnych, które zostaną wprowadzone w życie na wniosek pasażerów.

Autobusy linii 722 dojeżdżają obecnie tylko do Urzędu Gminy Wiązowna. Już niebawem trasa linii, na wniosek podróżnych, zostanie wydłużona. Autobusy będą docierały do miejscowości Radiówek. Co ważne, wydłużone zostaną wszystkie kursy. Zmiana zostanie wprowadzona w życie być może już od 1 marca. Zanim to się stanie, Urząd Gminy Wiązowna będzie musiał podpisać aneks do umowy z Zarządem Transportu Miejskiego.

To nie jedyne ułatwienie w komunikacji miejskiej, które zostanie wprowadzone na wniosek pasażerów. W sobotę 14 lutego uruchomione zostaną dwa nowe przystanki autobusowe przy ul. Chłopickiego - Szeroka 01 i 02. Będą to postoje "na żądanie". Zatrzymywać się na nich będą autobusy linii 137 obsługującej osiedle przy ul. Dudziarskiej. To właśnie część mieszkańców tego osiedla wnioskowała o utworzenie przystanków.

Również od 14 lutego, po uwzględnieniu sygnałów od pasażerów korzystających z linii 118, zmieniony zostanie charakter części przystanków dla tej linii (Wyszogrodzka 01 i 02, Goszczyńskiego 01 i 02, Wielicka 01 i 02 oraz Centrum Olimpijskie 01 i 02). Obecnie funkcjonują jako stałe. Są jednak bardzo słano wykorzystywane. W związku z tym, od 14 lutego autobusy będą się na nich zatrzymywały wyłącznie "na żądanie". Dzięki temu czas podróży autobusem linii 118 skróci się.

Pasażerowie wnioskowali również o zwiększenie częstotliwości, kursującej do Łomianek linii 701. ZTM przymierza się do tej zmiany. Wszystko zależy teraz jeszcze od stanowiska władz gminy Łomianki.

PS
Z przystanku tramwajowego Klemensiewicza zniknęła zdewastowana wiata. Czekam na informację. ;)

ODPOWIEDZ